Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
ویندوز ۱۰ من نسخه ۱۶۰۴ اینا هستش
وقتی لاگین میزنم توی Xbox app ارور میده لاگین نمیشه
میخوام بدونم به Xbox app ویندوز ۱۰ نیازه یا نه؟!
Xbox app تحریم کرده باید dns بزنی یا فیل شکن
یکیم Locale ویندوز رو باید بزاری رو هرجا جز ایران

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
ویندوز ۱۰ من نسخه ۱۶۰۴ اینا هستش
وقتی لاگین میزنم توی Xbox app ارور میده لاگین نمیشه
میخوام بدونم به Xbox app ویندوز ۱۰ نیازه یا نه؟!
برای نسخه استیم نیازی به خود xbox app نیست، ولی در نهایت بازی باید به سرورهای xbox live وصل بشه و برای وصل شدن نیاز به استفاده از dns هست. ولی اگر میخواید بخرید صبر کنید به نظرم، سرورها هنوز هم که هنوزه مشکل دارن و مخصوصا امروز هم که موج جدید کسایی که نسخه عادی رو خریدن یا گیم پس عادی دارن میخوان به سرورها وصل بشن قول میدم سرورها دوباره تا مدتی ناک اوت میشن.

• Like
Reactions: kamyy

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
وای وای وای! چرا اینجوری تموم شد؟ انگار تیم نشسته دوسال بازی ساخته بعد وسط کار یهو گفتن دیگه خسته شدیم راد! حوصلمون نمیشه ادامه بدیم، راد هم برگشته با بی حوصلگی گفته همینجا یه کات بدین تیتراژ پخش کنین بره بابا! فیل تا همینجاش هم راضی یه ، خسته‌‌مون کردن با این گرز شون! انگار از سر تکلیف بوده ساخت بازی
یعنی یجور عجیب! من نمیفهمم واقعا! خیلی خوب بازی داشت پیش میرفت بعد یهو انگار بهت زده ات میکنه انگار تمام کارهایی که کردی اتفاق ها همه چیز بیهوده بوده! واقعا نمیدونم چی بگم! همه چیز نصفه کاره رها میشه!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
وای وای وای! چرا اینجوری تموم شد؟ انگار تیم نشسته دوسال بازی ساخته بعد وسط کار یهو گفتن دیگه خسته شدیم راد! حوصلمون نمیشه ادامه بدیم، راد هم برگشته با بی حوصلگی گفته همینجا یه کات بدین تیتراژ پخش کنین بره بابا! فیل تا همینجاش هم راضی یه ، خسته‌‌مون کردن با این گرز شون! انگار از سر تکلیف بوده ساخت بازی
یعنی یجور عجیب! من نمیفهمم واقعا! خیلی خوب بازی داشت پیش میرفت بعد یهو انگار بهت زده ات میکنه انگار تمام کارهایی که کردی اتفاق ها همه چیز بیهوده بوده! واقعا نمیدونم چی بگم! همه چیز نصفه کاره رها میشه!
استودیو بیشتر از اینکه مشکل فنی داشته باشه، مشکل مدیریتی داره. مثلا نویسنده تو قسمت قبل خیلی کارش خوب بود تو این شماره هم داستان رو نوشته؟ کل نویسنده های راکستدی که اومدن مایکروسافت، یکیش رو هم میدادن به اینا :D کلا ریتم بازی مشکل داره که ریتم ارتباط زیادی با روند روایت داستان داره. وگرنه این شماره پتانسیل این رو داشت که بهتر از این ظاهر بشه چون اکثر بخش ها کیفیت بالایی دارن، ولی یه سری تصمیم های اشتباه به کلیت کار لطمه زده. امیدوارم دو سال دیگه باز نیان یه شماره جدید معرفی کنن، چند سال باید تولید بازی متوقف بشه تا ملت برای تغییرات خیلی بیشتر آماده بشن. روند تغییرات تو این شماره خیلی خوب بود ولی هنوز کافی نیست. این نویسنده رو هم بفرستن وردست نویسنده هیلو :D

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
استودیو بیشتر از اینکه مشکل فنی داشته باشه، مشکل مدیریتی داره. مثلا نویسنده تو قسمت قبل خیلی کارش خوب بود تو این شماره هم داستان رو نوشته؟ کل نویسنده های راکستدی که اومدن مایکروسافت، یکیش رو هم میدادن به اینا :D کلا ریتم بازی مشکل داره که ریتم ارتباط زیادی با روند روایت داستان داره. وگرنه این شماره پتانسیل این رو داشت که بهتر از این ظاهر بشه چون اکثر بخش ها کیفیت بالایی دارن، ولی یه سری تصمیم های اشتباه به کلیت کار لطمه زده. امیدوارم دو سال دیگه باز نیان یه شماره جدید معرفی کنن، چند سال باید تولید بازی متوقف بشه تا ملت برای تغییرات خیلی بیشتر آماده بشن. روند تغییرات تو این شماره خیلی خوب بود ولی هنوز کافی نیست.
من بزرگترین مشکلم با داستان این بود که ناگهان تمام اونچیزی که بازی پی ریزی کرده بود بدون اینکه به نتیجه برسه تموم میشه! یعنی بازی هدف رو تعریف میکنه اما به نتیجه نمیرسه فارغ از نوع روندی که روایت داستان پیش گرفته. من حتی با روایت اکت ٢ که دوستان بخوبی اشاره کردن مشکلی ندارم که ناگهان همه چیز لو میره! و بازی از اون حالت پارانوید و تعلیقی که کیت دچارش بود و من خیلی خوشم میومد ناگهان خارج میشه! همه چیز خوب بود و انتظار بالایی نداشتم ولی خب دیگه حداقل به یکجایی برسونن این داستانو نه اینکه یهو وسط کار کات کنن ،خداحافظ! مگه میشه:D

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
من بزرگترین مشکلم با داستان این بود که ناگهان تمام اونچیزی که بازی پی ریزی کرده بود بدون اینکه به نتیجه برسه تموم میشه! یعنی بازی هدف رو تعریف میکنه اما به نتیجه نمیرسه فارغ از نوع روندی که روایت داستان پیش گرفته. من حتی با روایت اکت ٢ که دوستان بخوبی اشاره کردن مشکلی ندارم که ناگهان همه چیز لو میره! و بازی از اون حالت پارانوید و تعلیقی که کیت دچارش بود و من خیلی خوشم میومد ناگهان خارج میشه! همه چیز خوب بود و انتظار بالایی نداشتم ولی خب دیگه حداقل به یکجایی برسونن این داستانو نه اینکه یهو وسط کار کات کنن ،خداحافظ! مگه میشه:D
حرفت درسته ولی از اول هم گفته بودن سگانه جدید شروع کردن و انتظار میرفت این نوع پایان بندی. ای کاش دو سال بیشتر رو بازی کار میکردن و بیخیال سه‌گانه میشدن و تو همین نسخه ۵ داستان رو تموم میکردن، چون احساس میکنم میخوان دو سه سال دیگه ۶ رو با همین فرمول بدن بیرون:D

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
809
نام
رضا
خوب منم بازی رو تموم کردم و کلا بازی گیرز بود واقعا و به من خیلی لذت داد. هر چند ضعف هایی داشت. بزرگترین ضعفش هم از دید من پایان بازی بود که دقیقا وصل کردن به نسخه 6 . هر چند به نظر من پایان اصلی نسخه 5 اکت 4 اخر چپتر یک بود. بهترین وقت برای اومدن نسخه 6 وسط نسل نه سال 2024 هست هم 5 سال زمان کافی برای ایده های جدید هست هم با گذشت زمان گیمرها هم برای نسخه 6 و نسخه اخر 3 گانه ( به احتمال خیلی زیاد ای پی گیرز) مشتاقانه منتظرن. زمان بیشتر از 5 سال هم به نظرم دیره و تب و تابش رو از دست میده. امیدوارم کوالیشن برای نسخه 6 یک پایان ابرومند و حماسی در نظر بگیره. که بتونیم باشکوه ترین خداحافظی رو با یک ای پی بسیار بزرگ و صاحب سبک در صنعت گیم داشته باشیم .

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اسپویل اخر بازی و مشکل گیرز6

من الان موندم گیرز6 قراره دل و یا JD حذف بشه؟ و یا مثلا میخوان Save های ملت رو اینپوت کنند و هر انتخابی اینجا کردیم، برای گیرز6 هم اعمال بشه.

• Like
Reactions: X B I T B

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر