Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

RaiNy_Fall

کاربر سایت
Jul 12, 2019
39
ننه من غریبم بازی چیه الان دیدی منش نداری ؟ من با نظر رادیکالی شما مشکلی ندارم 10 تا دیگه هم بگو ولی وقتی نظر من رو نقل میکنی به صورت غیر مستقیم نقل میکنی جواب دادم این رو متوجه بشین که سر بازی با افراد مشکل شخصی پیدا نکنین اگرم از من چیزی نمیبینی من از mw2 به بعد کلا لابی ایرانی رو گزاشتم کنار برای همینم تمام اطلاعاتم رو پاک کردم چون اینجوری راحت بودم دیگه نباید به کسی جواب پس بدم که. وقتی دارم از مکانیک شاتگان و رول و wall bounce ایراد میگرم چون قدیمی شده و جواب نیمده اخه 1 سال 2 سال 3 سال 10 سال دیگه چند سال همین مکانیکو تو tdm و king of the hills بازی کنیم خود تو خسته نشدی ؟ الان با این شوتینگ و سیستم کاور گیری عالیه بازی به این فکر کن که بازی چقدر میتونست گسترده بشه و چیزی مثل operation که نوعی رو توی بازی bf و cod دیدیم داشته باشه میشد پلیر پر مچ رو افزایش داد درگیری بازی دور و نزدیک داشته باشه کلاس بندی بازی تغییر کنه و ابجکت های باحال داشته باشیم مثلا کلاس trench داشته باشیم مخصوص شاتگان باز هایی که سیر نمیشن و ... تمام مد های کلاسیک رو هم داشته باشیم مثل کاری که cod جدید داره انجام میده فقط فکر کن اگر یه چیزی تو مایه های operation روش درست کار میشد خوب execute میشد با چه هیولایی طرف بودیم اما همش تکرار مکررات باز. که مستقیما از گند راد فرگوسن و تنبلی تیم سازنده میبینیم کلا با مولتی بازی چه کارهایی میشد کرد ولی ....
با یه بخشی موافقم اما با یه بخشی نه !

شاتگان و وال بانس چیزیه که گرز رو خاص کرده ! به نظرم کوالیشن تو Versus ، در نسخه 4 بازی رو عالی کرد (به مرور زمان) . گرز 5 ام به شخصه انتظار تغییر خاصی توش نداشتم.
هنوز Team work و Cross Fire و فایت های نزدیک شاتگانی بازی فوق العاده ست.
این مودهای Big team که آدم توش گم میشه اصلا چیز جالبی نیست واسه یه بازی Competitive مثله گرز ...

اما زمینه ای که پتانسیلش رو داشت گرز که گسترش بده Overrun بود به نظرم و جای دیگه ای که میتونست خیلی تغییر بده و نداد Horde بازی بود. یعنی با حفظ هسته محبوب بازی (Versus) میرفت سراغ قلمرو های جدید ...

حالا باید دید کوالیشن با آپدیت هاش چکار میکنه ... مطمئنا یه سری کارتا تو آستینشون هست که رو نکردن ...

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان من نسخه استیم رو خریدم.مشکل اینکه من با رفیقم نمیونم حالت داستانی رو بریم تو لابی به هم جوین میشیم ولی یکیمون لفت میخوره و ارور تایم اوت میده تو بخش مولتی هم همینطوره.کلا نمبشه جوین شدو هم قندشکن هم دی ان اس امتحان کردم اما بازم نشد.البته این برای روز اول بود و من بازی رو ریفاند کردم.خواستم بدونم شما دوستان تونستین مولتی بازی کنید تا الان؟ممنون میشم جواب بدین
روز اول منم 2-3 ساعت اول این مشکل رو داشتم. ولی گوش شیطون کر طرفای ساعت 11-12 تو مد Horde مشکلی نبود، به صورت Solo در مد Versus هم مشکلی بازم نداشتم.

شما تکی چک کردین بازی مشکلی داره یا نه؟ دوست شما و شما خودتون اگر ویندوز 10 هستید، چک کردین از این آدرس برنامه Xbox Consle Companion>Settings>Network که مشکل خاصی نداشته باشید؟ (نت تایپ open یا کمه کم Modrate باشه و Server Connectivity بلاک نباشه؟) در کل ساعت های اولش یک مقداری سرور ها مشکل داشته جمعه! اگر خواستید دوباره بخرید اون دوساعت زمان Refund از اول حساب میشه!

• Like
Reactions: kamyy

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
خب، من هم کمپین رو تموم کردم و یه ریویو می‌نویسم براش. چون اسپویل داره، می‌ذارم تو اسپویلر.
با اینکه میدونم شاید نتونتم قضاوت کاملی داشته باشم ولی تمام انصاف رو سعی میکنم به کار بگیرم.
شاید تعجب کنید که با ری‌اکشن اولیه‌ام متفاوته:

می‌خوام بدون مقدمه بگم که کوآلیشن استودیوی راوی و قصه‌گو نیست این مورد باید به سرعت رفع بشه چون داریم در مورد گیرز صحبت میکنیم که هر چند با یه روایت کلاسیک، ولی داستان‌های خوبی ارائه می‌داد. مشکلی که گیرز 4 داشت، در نگاه اول، روایت نبود! یه داستان ناقص بود که به بازی ضربه می‌زد؛ همیشه خدا می‌گن که یه داستان رو اگه می‌خواد توی نقطه عطف تموم کنید، باید قبل از اون داستان عمق کافی رو داشته باشه. مثل کارهای هیچکاک. گیرز 4 تو نقطه‌ای تموم شد که داستان ابداً عمیق نبود و تازه با یه مسئله روبرو می‌شدیم که اِی دل غافل بازی تموم شد! این حس ناقص بودن می‌ده ... مثل سری هابیت پیتر جکسن.

اما مشکل گیرز 5، یه روایت به شدت ناامید کننده ست. اکت اول، روایت خیلی خوبی داره (کلاسیکِ گیرز) ولی وقتی می‌فهمید که اصلا در خدمت به داستان اصلی نیست تا حدی، می‌خوره تو ذوق آدم. اکت اول من رو خیلی سر ذوق آورد، حتی در کیفیت بالایی قرار داشت. با اینکه خطی بود، با اینکه خبر چندانی از نوآوری نبود (گرچه المان های مخفی کاری، آزادی عمل تو انتخاب دی‌بی برای پیش‌برد جنگ، صحنه‌های اکشن رو نمیشه نادیده گرفت) اما همون هم پخته بود. صحنه‌هایی وجود داشت توی بازی که دقیقا اورجینال گیرز بود. مثل زمانی که می‌رید روی صحنه تئاتر، با سوآرم‌ها می‌جنگید، مردم سلاخی‌شده هم روی صندلی‌ها دارند تماشا می‌کنند! قشنگ وصف حال جنگ‌هاییه که مردم عادی فقط تماشا می‌کنند و بیشترین ضربه رو می‌خورند!

روایت جذابی هم وجود داشت؛ کل این اکت در مورد این بود که جی‌دی می‌خواد از زیر سایه پدرش بیرون بیاد، مارکوس می‌گه حرکات پسرش شوآفه و آخر اکت هم حرف مارکوس ثابت میشه!
اما به محض آغاز اکت دو، انگار با یه بازی دیگه روبرو می‌شیم که از نظرم هر تیکه‌اش شلخته است.

پیرنگ کلی بازی اینه: کیت در راه یافتن حقایق، متوجه می‌شود که برای مقابله با خطر سوآرم‌ها، باید همر آف دان را دوباره آنلاین کرد و موفق به انجام این‌کار می‌شوند.

خب، ما سه اکت داریم که میخواد این پیرنگ رو توسعه بده:

اکت دوم: فهمیدن پیشینه
اکت سوم: اقدامات اصلی برای آنلاین کردن همر
اکت چهارم: آنلاین شدن همر

اگه دقت کرده باشید، هدف اکت سه و چهار، اقدام به انجام کاریه (یعنی عمل مشخص) ولی تو اکت دوم، هدف اکتشافه! اگه تو راه کشف حقایق، داستان‌گو ماهر نباشه، مخاطب متوجه میشه که شما نتونستید اطلاعاتتون روی توی پیرنگ بسط بدید و همه‌اش رو یه جا بازگو کردید! (این تأثیرگذاری و توجه مخاطب رو میاره پایین) مثال میزنم از بتمن آرکام نایت (اسپویل) هیچوقت بازی نمیاد برای شما جیسن تاد رو یک‌هویی از لپ‌لپ دربیاره و خود جیسن بگه آره، من اینطوری شدم! به جاش نویسنده آروم آروم در نقاط مختلف و به هدف دیگه‌ای (سرگذشت دعوای جوکر و بتمن) سرگذشت جیسن رو میگه که خب این، لحن مکاشفه هم‌چنان باقی میمونه.

اینجا برعکسه! یه گاربج کن، میاد همه چیز رو برامون توضیح میده! خب این چه کاریه، همه اینها رو تو ویکی‌پدیا بنویس ما می‌ریم می‌خونیم! کاپتن مارول رو دیدید؟ اونجا هم فیلم‌نامه‌نویس یهویی وسط فیلم، لحن پیش‌بر رو قطع میکنه و میشینه از کارل دنورز برامون میگه! حالت بهتر گیرز 5 چی می‌شد:

گیمر اول به صورت محیطی متوجه بشه که یه بچه، بین همه بچه‌های آزمایش‌شده، مستعدتر بوده! با استفاده از دیزاین، پرونده‌ها و ... بعد از زبون نایلز بشنویم که اون بچه، میرا بوده! اگه کیت بخواد چیزهای بیشتر بدونه، به دستگاه و بیزکر وصل بشه. اونجا به صورت رمز و راز چیزهایی از میرا بفهمه و تصویر مرموز یه زنی رو هی ببینه. با یه نمای مشخص. چون چند چپتر بعد از این نما یه استفاده میشه و اون زن مرموز، مادرش خواهد بود که هنوز زنده ست! اینطوری اون کابوس ها، حالت پیش بینی آینده هم میگرفت! پیدا کردن مادر کیت هم میشد یه مکاشفه.

حالا کوآلیشن اومده ریتم بازی رو تو اکت دوم آورده پایین، (که کلاسیک گیرز نیست و خیلی‌ها خوششون نیومده) تا تعلیق بره بالا. همه تشنه حقیقت بشیم، اما بعد از همه این مشقت‌ها، دو دوستی حقیقت رو تقدیم میکنه. یه‌جورایی انگیزه شخصی بودن داستان برای کیت، کشته شد!

اکت سه و چهار اما گفتم، در مورد انجام دادن به عمل مشخصه! برای همین روایت گیرز سابق میشه، منتهی به واسطه ویژگی‌های جدید توی گیرز 5، ضربان و ریتم این اکت خیلی جذاب دنبال میشه چون یه ریتم فزاینده داره. شما دائم پیگیر کارهای راکت باشید چون احتمالاً سوارم‌ها از شما یه قدم جلو ترند! مثل اون یه تیکه که قطار داشت می‌رفت و ما هم باید زودتر می‌رسیدیم، از یونیک‌ترین چیزها تو سری گیرز بود. من این ریتم راش و عجله ای رو دوست داشتم. امیدوارم با یه داستان قوی‌تر، کوآلیشن این یه نقطه رو الگو قرار بده.

اکت چهارم هم که اورجینال گیرز بود و لذت‌بخش اما به خاطر نبود مسائل شخصی برای کیت و کشته‌شدن همون اکتشاف، میخکوب‌کننده نبود! تنها سوپرایز همون المان RPG بود که خب، اگه از این عناصر گسترده‌تر استفاده کنند تو نسخه‌های بعد، خیلی خوب میشه.

در مورد دیالوگ‌ها و شخصیت‌ها. دیالوگ‌ها یکی از راه‌های نمایان ساختن شخصیته. این بازی برای مارکوس، فاز، کیت، بیرد و پدوک دیالوگ‌های خوبی وجود داشت چون نویسنده یه قالب خوب داشت اما موضوع دل و جی‌دی، اینه که کلاً بنیان شون رو از همون نسخه چهارم، بد گذاشتند. من اول گفتم دل شوخ‌طبعه، بعد واقعا حس جلف بودن بهم میداد. اینا اگه بهتر ساخته می‌شدند، با دیالوگ‌های بهتری روبرو بودیم.

همه این‌ها یک چیز رو می‌رسونه. کوآلیشن استعداد خیلی خوبی داره ولی باید تو زمینه روایت و داستان‌گویی یه قدم خیلی جدی بردارند! همون قدمی که ناتی‌داگ از آنچارتد 3 به سمت لست آف آس برداشت. اگه میخوان پیشرفت کنند، راهش ترمیم متنشونه. بعد هم لول دیزاین.
لول دیزاین سر یه فرصت دیگه میگم انشالله.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
با یه بخشی موافقم اما با یه بخشی نه !

شاتگان و وال بانس چیزیه که گرز رو خاص کرده ! به نظرم کوالیشن تو Versus ، در نسخه 4 بازی رو عالی کرد (به مرور زمان) . گرز 5 ام به شخصه انتظار تغییر خاصی توش نداشتم.
هنوز Team work و Cross Fire و فایت های نزدیک شاتگانی بازی فوق العاده ست.
این مودهای Big team که آدم توش گم میشه اصلا چیز جالبی نیست واسه یه بازی Competitive مثله گرز ...

اما زمینه ای که پتانسیلش رو داشت گرز که گسترش بده Overrun بود به نظرم و جای دیگه ای که میتونست خیلی تغییر بده و نداد Horde بازی بود. یعنی با حفظ هسته محبوب بازی (Versus) میرفت سراغ قلمرو های جدید ...

حالا باید دید کوالیشن با آپدیت هاش چکار میکنه ... مطمئنا یه سری کارتا تو آستینشون هست که رو نکردن ...

اگه میگم پلیر پر مچ اضافه بشه الزاما نمیگم که مپ بزرگ تر بشه مپ ها بجای این که عرض زیادی بگیرن میتونن سکتور بندی بشن و با مودی که بشه ابجک بهتری برای بازیکن گزاشت الان اینجوری فکر کن اگر gears یه چیزی مثل operation metro در مود راش داشت به سبک gears کاملا هم نزدیک میتونست بشه درگیری ها خیلی هم عالی میشد اصلا خوراک خود gears هست به نظرم چون از دل بازی یه همچین لوکیشن هایی که برای این کار مناسب باشه زیاد هست ولی وقتی میان داخل سینگل پلیر یک سری گستردگی ها رو ایجاد میکنن و هویت بازی ار بین نمیره یه همچین حرکاتی تو بخش مولتی هم میتونن پیاد کنن البته خود شما هم اشاره کردی کاملا این بازی حالا حالا ها ازش پشتیبانی میشه و بعید هم میدونم خیلی بخوان هم سر محتوا پلیر رو بچاپن حداقل تا اینجا که اینجوری معلومه ولی به نظر من الان gears بیشتر از هر چیزی به پلیر های جدید نیاز داره و فقط هم با نواوری مطلق و تغییرات میشه اینکارو انجام داد چون در هر صورت خیلی از پلیر های veteran مود های کلاسیک رو در هر صورت در اختیار خواهند داشت و در کل در هویت gears خیلی چیزا نهفته هست که به نظرم سازنده اصلا نمیخواد بهش فکر کنه سازنده کاملا بی تعهد و تنبل کار کرده

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,740
نام
شیخ صدرا
3 گانه اصلی دلیلی بودن که من اون موقع 360 خریدم و این نسخه رو هم با قرض گرفتن یک کنسول از یکی از دوستان تا نصفه ها بازی کردم.

نسخه چهارمو من بازی نکردم و نمیدونم نسبت به اون پیشرفت داشته یا نه ولی به نظرم بازی اگه این اسم ـو یدک نمیکشید خیلی بهتر باهاش برخورد میشد.
خیلی بازی خوبیه ولی در سطح اسمش نیست.
داستانشم حالا یکم روایتش مشکل داره ولی تو بازی شوتر دنبال داستان و پرتغال فروش نگردید :D

انقدم همدیگه رو نکشید،بازیتونو بکنید بره :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
3 گانه اصلی دلیلی بودن که من اون موقع 360 خریدم و این نسخه رو هم با قرض گرفتن یک کنسول از یکی از دوستان تا نصفه ها بازی کردم.

نسخه چهارمو من بازی نکردم و نمیدونم نسبت به اون پیشرفت داشته یا نه ولی به نظرم بازی اگه این اسم ـو یدک نمیکشید خیلی بهتر باهاش برخورد میشد.
خیلی بازی خوبیه ولی در سطح اسمش نیست.

داستانشم حالا یکم روایتش مشکل داره ولی تو بازی شوتر دنبال داستان و پرتغال فروش نگردید :D

انقدم همدیگه رو نکشید،بازیتونو بکنید بره :D

دقیقا مسله همینه اسم بازی Gears هست و یکسری توقعات وجود داره

من خودم الان دارم کنترل رو بازی میکنم و میتونم n تا اشکال از اپنینگ بازی فقط در بیارم ولی خب چون هیچ پیش زمینه و انتظار بالایی نداشتم، تقریبا چشمم رو روی مشکلات بازی بستم.

در کل نمیشه گفت سطح توقع و انتظار روی تجربه و لذت بردن از بازی تاثیر نمیذاره

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
@The Fade
با تشکر از دوست خوبمون اقای حسینی که اون مقاله گرز من یکبار دیگه خوندم در عین اینکه بسیاز کامل بود خیلی هم کم حجم بود کلا مقوی بود لذت بردیم فقط کاش بجز شخصیت های اصلی تصاویر شخصیت های دیگه هم داخل مقاله میزاشتید و بیوگرافیشون ضعفش این بود

• Like
Reactions: QuinT and The Fade

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
ملت گیم پس رایگان استفاده کردن مایکروسافت نمیزاره تخفیفی که خودش هم زده استفاده کنیم!:))

View attachment 115603
نه دیگه گفت باید یه مستر کارت یا مشابه داشته باشی برای بک آپ پرداخت (قاعدتا چون با حساب ارتباط برقرار میکنه نمیشه مشخصات فیک هم بهش داد!)
مرتیکه نمیفهمه من اگر مستر کارت داشتم دیگه چه احتیاجی به تماس با پشتیبانی داشتم.......:|
درود
من 7 دلار تو اکانت داشتم، گفتم بهشون راحت سه ماهه فعال کردن! مستر کارت و اینجور چیزا نخواست! شما به بخش ویندوز بعد PC GAMING وصل شدی؟
یه ساعت یا یه روز دیگه وصل شو تا شخص دیگه ای بیاد رو خط شاید کارتو راه انداخت!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
دوستان من نسخه استیم رو خریدم.مشکل اینکه من با رفیقم نمیونم حالت داستانی رو بریم تو لابی به هم جوین میشیم ولی یکیمون لفت میخوره و ارور تایم اوت میده تو بخش مولتی هم همینطوره.کلا نمبشه جوین شدو هم قندشکن هم دی ان اس امتحان کردم اما بازم نشد.البته این برای روز اول بود و من بازی رو ریفاند کردم.خواستم بدونم شما دوستان تونستین مولتی بازی کنید تا الان؟ممنون میشم جواب بدین
راستش سرور ها زیاد استیبل نیستن شما استریمر ها رو ها رو هم نگاه کنین مشکل کانکشن دارن.

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
دوستان نسخه استیم بازم نیاز به استور مایکرو داره؟
یکی توضیح بده طرز لانچ بازی از استیم چه جوریه ؟
لانچ میکنیم می‌ره داخل بازی یا استور مایکرو اینا باز میشه؟!
چون نوشته xlive نیاز داره

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان نسخه استیم بازم نیاز به استور مایکرو داره؟
یکی توضیح بده طرز لانچ بازی از استیم چه جوریه ؟
لانچ میکنیم می‌ره داخل بازی یا استور مایکرو اینا باز میشه؟!
چون نوشته xlive نیاز داره

والا من از استیم خریدم بدون مشکل مثل همه بازی های دیگه اجرا شد و هیچ نیاز خاصی نداشت
فقط بحث لاگین کردن داخل بازی به اکانتتون هست که نیاز یک اکانت مایکروسافت داشته باشی
من یک outlook داشتم از قبل که قبول کرد
رو هم رفته از این نظر مشکلی نیست.

• Like
Reactions: Arsalan_xe

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
خب من کمپین رو تموم کردم. جاجمنت رو نزدم. ولی کمپین این نسخه بدترین بود برام تو سری. داستان عملا وجود نداره. پایان فوق العاده بد و مسخره. انتخاب های احمقانه و تقریبا به گند کشیدن تمامی شخصیت های ۳ نسخه اول. نوشتن یه اسکریپت بدتر از ۴ واقعا کار سختی بود که کوالیشن به خوبی انجام داد. از لحاظ داستانی اکت آخر مسخره ترین چیزی بود که تاحالا دیدم. جدا باورش سخته همچین چیزی تائید شده از طرف کارگردان بازی.

لول دیزاین و پیسینگ بد تو اکت های ۲-۳. اکت های ۱ و ۴ هم تو بهترین حالت یه کپی از مراحل صرفا خوب گیرز ۱ و ۲ بودن بدون هیچ گونه نوآوری. در کل ناامیدکننده ترین بازی امساله برا من.
شدیدا باهات موافقم حالا فهمیدم چرا اصلا تو هیچ جا درباره داستان صحبت نمیکردن حالا اسپویل نمیکنم اما داستان بازی بی سر و ته

• Angry
Reactions: mohsenebrahimi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر