GC 2011 | پوشش خبری کنفرانس EA

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
سلام
یکم دیر تصمیم گرفتم وقایع قبل از این ساعت رو آخر کار میگم.

پاتریک و کارل مانوج روی استیج میان از بتلفید3 صحبت میکنن حالا نوبت نمایشی از این بازیه

---------- نوشته در 07:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:30 PM ارسال شده بود ----------

نمایش از بخش Co-op است خودشون دارن بازی میکنن...تریلر بازی:دارن یسری افراد رو اسکورت میکنن و ازشون محافظت میکنن...

---------- نوشته در 07:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:32 PM ارسال شده بود ----------

محیط بازی در شب هست گرافیک خیره کنندست دوربین های تفنگ ها دید در شب هم نیز دارند

---------- نوشته در 07:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:33 PM ارسال شده بود ----------

نمایش به پایان میرسه حالا دارن در رابطه با بازی حرف میزنن...

---------- نوشته در 07:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:34 PM ارسال شده بود ----------

نماش دیگری از بتلفید که سوار یک ماشین نظامیه...و حالا کنترل هلیکوپتر و حالا نقش سرباز محیط خیلیییی شلوغه نبرد پر هیجانه حالا سوار بر تان و حالا یک جنگنده(هواپیما)...واقعا نبرها خیلی جذابه محیطه بازی شلوغ و پرهیجانه

آخرین ویرایش:

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
کنفرانس خوبی بود
نمایش بتلفیلد خیلی عالی بود
در ضمن با PS3 هم بازی کردن :X
من که دیگه صبرم تموم شده :((

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
Gamespot به صورت زنده کنفرانس رو پخش کرد
عجیبه برام که انگار نه انگار امروز کنفرانسی بوده هیشکی خبر نداره :D
نمایش BF3 روی PS3 بود

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
:((صبرم تموم شد یکی ادرسه ویدیو را بده

عزیز من کنفرانس تموم شد و اگه تاپیک اخبار رو دنبال میگردی دوستان اشاره کردن که از این آدرس میشه کنفرانس رو پوشش داد

نمایش بتلفیلد بی نظیر بود و همه چی خیره کننده و از همه بهتر روی Ps3 نمایش دادن :d Cant Wait

پ.ن
دوستان حداقل کنفرانس سونی رو از دست ندین و از اینجا نگاه کنین

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
دوستان چون دیر تصمیم گرفتم اینجا توضیح میده قبلش تو کنفرانس چه نمایش هایی بود:

اول تریلری کوتاه به نمایش در میاد که قسمتی کوچک از تمام بازیهاست.
یک بازی جدید بنام Fifa Street 4 به نمایش در میاد و 35 مکان مختلف داره بازی برای X360 و PS3 در سال2012 عرضه میشه
یه تریلر از NFS THE RUN به نمایش در میاد پر اتومبیله

Dragon age Legendsمعرفی میشه

Warhammer Onlineبه نمایش در میاد

The Old Republic معرفی میشه و بعد یه تریلر از StarWars
MMO استاروارز معرفی میشه

مس افکت3 به نمایش در میاد

SSX به نمایش در میاد

Kingdoms of Amalur نمایش میده

حالاKOA : Reckoning
حالا فیفا12
و بقیشم که گفتم

سعی میکنم سونی رو از اولش پوشش بدم مال سونی 1ساعت حدودا 30 دقیقه دیگه شروع میشه

---------- نوشته در 07:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:49 PM ارسال شده بود ----------

دوستان لینک کنفرانس سونی(تصویری زنده) رو بدید تا اونم پوشش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من قبلش تاپیکشو زدم حالا نمیشه ما هم یه پوشش کوچیکی بدیم؟؟؟:(
خیر دوست عزیز نمیشه. این E3 هم سر مشکلی که برای Live Blog صفحه اصلی پیش اومد به این شکل شد و اگر تا شروع کنفرانس سونی صفحه اصلی مشکلش برطرف بشه که طبق روال همه نمایشگاه ها تو صفحه اصلی پوشش میدیم، اگر هم نشد تو فروم پوشش میدیم.

اون تاپیک رو خودتون پاک کنید، اگر دسترسی ندارید از ناظمین و مدیران حاضر تو سایت درخواست کنید تاپیک رو پاک کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر