GC 2011 | نتایج بهترینهای Gamescom 2011 معرفی شدند ؛ Battlefield 3 بهترین بازی شد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد

20110818battlefield3.jpg

چندی پیش قبل از اینکه همایش بزرگ Gamescom 2011 شروع بشود این همایش نامزدهای بهترین های امسال را معرفی کرده بود که در اینجا به ان اشاره کرده بودیم . امروز نیز طبق هر سال گذشته برترین های Gamescom از نظر بهترین بازی کنسولی ؛ بهترین بازی PC و بهترین بازی انتخاب و معرفی شدند نتایج به شرح زیر است .

بهترین بازی در نمایش Gamescom 2011 : بازی Battlefield 3 از شرکت Electronic Arts

بهترین سخت افزار : کنسول Playstation Vita از شرکت سونی

بهترین بازی کنسولی : بازی FIFA 12 از شرکت EA Sports, Electronic Arts

بهترین بازی موبایل : بازی Uncharted: Golden Abyss از شرکت Bend Studio, Sony Computer Entertainment

بهترین بازی انلاین : بازی Star Wars: The Old Republic از شرکت BioWare, Electronic Arts

بهترین بازی پلتفرم PC : بازی Diablo III از شرکت Blizzard Entertainment

بهترین بازی تحت وب : بازی The Sims Social از شرکت EA Play, Electronic Arts

همانطور که شاهد هستید شرکت Electronic Arts توانسته است بیشترین عنوانها را در برتر بودن به خود اختصاص دهد .

Source

آخرین ویرایش:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
EA ترکونده
با هواپیمای جنگی پا به این نماشگاه گذاشت:d
البته من که دوجانبه ام!
زنده باد BF:d
زنده باد COD:d

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
فرهاد جان لیست رو ادیت کن . بلیزارد زیر مجموعه اکتیویژن نیست . شما زدی Blizzard Ent از Activision .

همیشه این دو رو با هم میگن بله زیر مجموعه نیست نوشتم شرکت Blizzard Entertainment, Activision ولی خوب به خاطر حرمت مقدس بلیزارد نام اکتی رو میزنم :d

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
فک همه رو انداخت BF3
Uncharted 3 حتی بهترین بازی کنسول م نشده با اون نمایش به قول دوستان افسانه ای !:|

و اینکه من دارم هر روز برای خرید Vita مصمم تر می شم :D

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
That's My B
kola-ghermezi.gif
y

kola-ghermezi.gif
kola-ghermezi.gif
kola-ghermezi.gif

:d

آقا کلا خوبیت نداره اسم نحص Activision بیاد جایی که اسم مبارک و ..... ( از نظر مراجع تقلیدو اینا ) بیاد کنار بیلزارد ! بابا دیابلو با همکاری اکتیویژن داره ساخته می شه؟ من برم دوستامو پراکنده کنم فردا پس فردا نشنینند این بازی رو بخرند
kola-ghermezi.gif

No Fence
kola-ghermezi.gif

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
واقعا نمی دونم به کسایی که از سر تعصب حاظرند حقیقتو محضو انکار کنند چی بگم
:|
کلا بهتون می گم :"
kola-ghermezi.gif
" :

شما بهتره برید از اول کل عکسایی که EA باسه این بازی داده بیرون و کل تریلر ها و ... ها رو بخونید !
در کل :"
kola-ghermezi.gif
" :

من خودم لایو دیدم گل پسر :) چشمت رو بیشتر باز کنی میبینی کی تعصب داره
kola-ghermezi.gif
;)

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
EA جز یه تریلر از مولتی و یه کم بازی کردن با ps3 چی داشت؟ :| |: واقعا باید uncharted می شد... معلوم نیست EA چقدر سر کیسه شل کرده

بهترین بودن بازی های EA چیزی از ارزش بازی های دیگه کم نمی کنه. صرفا بهتره. بازی های دیگه مثل آنچارتد 3 هم فوق العاده هستند و کسی شکی نداره.

در کل دم EA گرم که روی همه رو کم کرد! فیفا 12 بهترین بازی کنسولی!! دیگه کارش از رقابت با ورزشی ها گذشته، داره تو مقام بهترین بازی کنسولی رقابت می کنه!! دیابلو 3 که عشقه و واقعا بهترین بازی هارو در کل اگه حساب کنیم همین EA می ده. البته من عاشق Valve و Ubisoft و مرحوم Eidos هم هستم.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
الان رسما Activision Blizzard هست دیگه. مدیریتش جداست، ولی زیرمجموعه ی همونه.
این 1300 بار ... Activision Blizzard هست و هیچ کودوم هم زیر مجموعه اون یکی نیستن و تو ساخت بازی کسی به کسی نمیگه چیکار کن ... اون دوست nobleman هم که گفته بودن دیابلو با همکاری اکتیویژن داره ساخته میشه همینجوری از رو باد معده یه چیزی گفتن .. هر دوتای اینا ... یعنی اکتیویژن و بلیزارد زیر مجموعه کمپانی بزرگتر(کمپانی مادر ) به اسم Vivendi Game هستن .

• Like
Reactions: Kavigne

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر