Gamestop : کاهش فروش کنسول نسل بعد مایکروسافت در صورت بلاک کردن بازی های دسته 2

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
GameStop بر این باوره که مشتریان این کنسول خواهند توانست جلوگیری بکنند از بلاک شدن بازی های دسته 2

بر طبق خبری که چند وقته پیش مجله Edge منشتر کرد مبنی بر این که برای اجرای بازی های کنسول نسل بعد مایکروسافت باید به اینترنت وصل شد و اگر بازی قبلا در کنسول دیگری مورد استفاده قرار گرفته باشه ، اون بازی بلاک خواهد شد.

سخنگوی Gamestop اقای Matt Hodges هم گفته که :

ما میدونیم با این کار میل به خرید کنسول جدید مایکروسافت پایین خواهد امد.

مایکروسافت در پاسخ به گزارشی که مجله Edge منتشر کرده گفته :

ما به اخبار شایعه و حدسو گمان ها اظهار نظری نمی کنیم...و در این زمان چیزه بیشتری نمی توانم بگویم.

gamestop.jpg

منبع

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آی خدا اینو سونی بیان بگن این فقط یه شایعه بوده :|
عملا : " پدرمون درمیاد! مخصوصا ما ایرانیا که بازیا رو چندبرابر میخریم :| ( چند برابر قیمت اصلی ) "

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اصلا امکان نداره قابلیت اجرای بازی های دست دوم رو کنسول های نسل بعد نداشته باشن!

اینجوری طرف خیلی واسه خرید یه بازی دقت میکنه و فروش بازی به شدت میاد پایین چون اگه از بازی خوشش نیاد فقط میتونه بندازه اونو تو سطل آشغال و با خاطره بد حروم کردن پولش زندگی کنه!

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
از این نسل داریم وارد نسل پـــاچــه میشیم؟؟؟ :|
برای بازی کردن باید
وصل بشی به اینترنت؟؟؟؟ :|
این گـــِــدا بازی ها چیه؟؟؟ :|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
آی خدا اینو سونی بیان بگن این فقط یه شایعه بوده :|

بعید هم نیست جفتشون پشت پرده برای حمایت از بازیسازها توافق کرده باشن که کنسول هاشون بازی کپی اجرا نکنه!

چون کلا این شایعات اول از سونی شروع شد و حالا به مایکروسافت هم رسیده! ممکنه یه رگه های از واقعیت درش باشه.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
هرچیزی قابل هک هست;)

آره درسته ولی هک باید درست حسابی باشه مثل Wii یا xbox360 نه مثل ps3 که هر دفعه یه بساط داشته باشی با فیم ویر:|رفیق من هک کرد ps3 خودشو از همون اولی که خریده بود همش دستش بند بود..!!گفت این ps3 منو کچل کرد:dصرف نمیکه همون ارجینال بازی کنی اعصابت راحت تره..!!هک باید اساسی باشه به نظر من هروقت کنسولهای دستی نسل جدید(vita,3DS) هک بشن میشه امیدی داشت به نسل بعد:d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
آره درسته ولی هک باید درست حسابی باشه مثل Wii یا xbox360 نه مثل ps3 که هر دفعه یه بساط داشته باشی با فیم ویر:|رفیق من هک کرد ps3 خودشو از همون اولی که خریده بود همش دستش بند بود..!!گفت این ps3 منو کچل کرد:dصرف نمیکه همون ارجینال بازی کنی اعصابت راحت تره..!!هک باید اساسی باشه به نظر من هروقت کنسولهای دستی نسل جدید(vita,3DS) هک بشن میشه امیدی داشت به نسل بعد:d
الان دیگه ps3 بغیر از قسمت psn تقریبا از ریشه هک شده

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
رسما داره همه چی به واقعیت می پیونده ... مایکروسافت در صفحه رسمی فسیبوک خودش یک نظر سنجی گذاشته که شما نسخه دیجیتالی خرید می کنید یا نسخه فیزیکی
7rszfypay37n9z412n7.png

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
هنوز که برای محتوی دیجیتال خیلی زوده! اما این قضیه چک کردن از اینترنت یک کمی به شایعه میمونه! بزارید کنسولای نسل جدید معرفی بشن بعد قضاوت کنید!
بعیده مایکروساف همچین اشتباه بچگانه ای کنه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ت جایی که من می دونم فروش اجناس دست دوم حتی دیجیتالی یه امر قانونی توی امریکا هست پس اینا فقط شایعه ی مسخره هست برای 8 هم از این شایعات مسخره زیاد شد

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
با این کار فروش کلی بازی مطمئنن کم میشه
بدنبالش بازی های بد هیچ رقمه فروش نمیره.
و اینکه کلی استودیو ور شکست میشه و در اخر کلا گیمینگ و انجور چیزا به فـــا ـــک عظمی میره

همینجا پای این قضیه امضا میزنم

---------- نوشته در 05:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:17 PM ارسال شده بود ----------

رسما داره همه چی به واقعیت می پیونده ... مایکروسافت در صفحه رسمی فسیبوک خودش یک نظر سنجی گذاشته که شما نسخه دیجیتالی خرید می کنید یا نسخه فیزیکی
7rszfypay37n9z412n7.png
دقیقا چه ربطی داره؟ گفته ایا خرید نسخه فیزی دیسک رو ترجیح میدید یا نسخه دانلودی.

ربطش به دست دوم و اینا چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر