GameStop : بازی Modern Warfare 2 بزرگترین لانچ تاریخ

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

modern-warfare-2-gdc-09.jpg

Tony Bartel از ریتیلر معروف GameStop امروز در اظهار نظری جالب گفت : Call of Duty: Modern Warfare 2 بزرگترین لانچ تاریخ در عرصه سرگرمی ها خواهد بود .

" با توجه به تمامی شاخص ها ، ما پیشبینی میکنیم Call of Duty: Modern Warfare 2 بزرگترین لانج یک عنوان سرگرمی در تمام دوران خواهد بود . تا امروز ، این عنوان بیشترین میزان پیش خرید را به خود اختصاص داده است . این میزان در همه ی 6200 شبکه فروش بازی بوده است ."

GameStop اماده است از ساعات اولیه نیمه شب ( 12:01 بامداد ) فروش بازی را اغاز کند . 2600 مکان از همان دقایق اولیه سه شنبه اماده عرضه بازی هستند .

20 نفر اول که در صف خرید بازی هستند میتوانند بازی را دریافت کنند که بر روی کاور ان امضای تیم Infinity Ward وجود دارد .

منبع

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
عمرا halo رو هم نميگيره ! :biggrin1:
عجب بابا ! يعني تا اين حد ؟

تانك يو نيما :biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
بنده به شدت منتظرم بازی یه فروش رویایی داشته باشه .:d در ضمن بنده چون قراره Tester اینفینیتی وارد باشم یه دیسک اکتیویت برام اشانتیون میفرستن :d
جدا از شوخی ، بازی تو پیش فروش ها عالی ظاهر شده . یادمه قبلا یکی از مسئولان IW گفته بود MW2 پروفروش ترین بازی تاریخ میشه که الان GameStop میگه بزرگترین لانچ تاریخ ! شاید !
مرسی از لطفتون دوستان :love:

آخرین ویرایش:

hedi720

کاربر سایت
Feb 7, 2008
199
نام
هدایت
اولا : به نظر من Tony Bartel انقدر احمق نیست که بیاد چنین حرفی بزنه حتما یه چیزی میدونه که این چنین ادعایی کرده .
دوما : مثل اینکه اینا میخوان بازی رو بفروشنا :-"
من خودم بیشتر GTA IV رودوست دارم اما چاره چیه ؟؟؟
:confused: :((

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
اما الان كه فكر ميكنم ميبينم بازي فوق العادست ! multi هم هست ! ولي حيف كه كوتاهه !
من كه خودم به شخصه شديدا عاشق اين بازيم ! كال 4 رو چندين بار تموم كرديم !
انشالله در تمام مراحل زندگيشون موفق باشن ! :biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خدایش اینقدر گفتن میفروشه که دیگه هر کسی هم نمیخواسته بخره مجاب میشه- میخره!!!
البت که مالتی بودنش راه رو برای 10 میلیون نسخه فروختنش راحت کرده

The Joker

کاربر سایت
Sep 6, 2008
175
نام
ارمین
من خودم اون قدر با fpsحال نمیکنم ارزش خرید کپی اون هم نمیدیدم ولی وقتی دیدم این جوری هست میخرم.شاید بازی خوبی از آب در اومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر