Game Room

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
360gameroom.jpg

درود :smile:

خــــــــب بلاخره Game Room هم منتشر شد !

من دیدم تا الآن براش تاپیکی نزدین گفتم بزنم ! :biggrin1:

-----------------------

امروز این بازی مرجع* رو با حجم حدودا 280 مگابایت برای محیط اصلی و چیزی حدود 135 مگابایت برای Game Pack هاش دانلود کردم ! گفتم شاید براتون جالب باشه تا در مورد این سرویس جدید یکسری اطلاعات بدونید ! :biggrin1:

نویسنده : Silent Death

مایکروسافت اطلاعات جدیدی از جمله قیمت سرویس Live Game Room که توسط استودیوی Krome ساخته شده است, را اعلام کرد.

ظاهرا مصرف کنندگان سه انتخاب برای پرداخت وجه و استفاده از خدمات خواهند داشت, که از این میان دانلود اولیه ی نرم افزار کاملا رایگان است.

زمانی که قسمت اولیه ی نرم افزار دانلود شود شما می توانید بازی های Arcade کلاسیک را به صورت شخصی خریداری کنید. یعنی یک بار برای دریافت بازی 400 مایکروسافت پوینت (معادل 5 دلار) پرداخت می کنید و می توانید بازی را به وسیله ی یک دستگاه XBOX 360 (غیر قابل انتقال به دیگری) و PC انجام دهید.

همچنین در روش قبل می توانید با پرداخت 240 مایکروسافت پوینت (3 دلار) بازی را فقط برای یکی از دو دستگاه (PC یا XBOX 360) خریداری کنید. به عنوان یک انتخاب دیگر شما می توانید با پرداخت تنها 40 مایکروسافت پوینت (0.50 دلار) بازی را همانند یک بازی Arcade دانلود شده, به صورت آنلاین بازی کنید. (به صورت اجاره ای)

همچنین شما می توانید به اتاق دوستتان بروید (اتاق مجازی در Game Room) و بازی های آنها قبل از پرداخت مبلغ برای خرید, به صورت رایگان امتحان کنید. ویرایش هایی نیز (ظاهرا برای آواتار) موجود است, ولی قیمت و نوع آنها اعلام نشد.

در زمان راه اندازی این سرویس, حدود 30 بازی از شرکت هایی همچون Atari, Activision, Intellivision و Konami در دسترس خواهد بود. این بازی ها شامل Centipede, Asteroids Deluxe و خیلی بازی های دیگر است که همگی به صورت اوریجینال و در محفظه ی مخصوص بازی است که طرح بازی روی آن کشیده شده است.

شما همچنین می توانید این محفظه ها را به دلخواه جاسازی کنید و هر اتاق (در دنیای Game Room) را به وسیله ی آیکن ها و تم های مخصوص بازی تزیین کنید, که این امکانات هر هفته بیشتر خواهد شد.

بازی ها با کیفیت و رزولوشن 1080p اجرا می شوند و حداکثر تا 2 بازیکن می توانند همزمان بازی کنند. این بازی ها از سیستم Achievement نیز پشتیبانی می کنند و سیستم Leaderboard آنها نیز به صورت Cross-Platform (لیدربورد های XBOX 360 و PC ادغام می شوند.) است
منبع
خـــــــب ! :biggrin1:

در مورد درست کردن محیط اینو باید بگم که شما در قسمت Custom با یک محیط فروشگاه مانند روبرو هستید . شما میتونید غرفه های این فروشگاه رو به طور دلخواهتون تزیین کنین !
تزیین کردن غرفه ها 2 قسمت داره ! : 1-تم (Theme) اصلی غرفه 2-وسایلی که توی غرفه میزارید.

در بازی اچیومنت هم هست و با توجه به مجانی بودن بازی اصلی ، باز میشن !

------------------------------

شما میتونید به گیم روم های دوستانتون برین یا یک پارتی راه بندازین و اونارو دعوت کنین !

یک محیط اصلی هم در بازی هست که برای انجامش باید به اینترنت وصل باشین که میتونین به اونجا برین و در قبال دادن یک سکه برای هر دستگاه و در مواردی نیز دادن پوینت برای خریدن بازی به انجام بازیها بپردازین ! ولی شما میتونید در محیط پروفایل خودتون و از طریق منو هم به انجام بازی بپردازین !

در کل این بازی یک نوع *Retro Gaming هست.

شما در بازی Level و Grade هم دارین که با بازی کردن و بدست آوردن High Score افزایش پیدا میکنه و باعث میشه که تم ها و وسایل جدید برای غرفه هاتون باز بشه !

بازی ها تا الآن به 3 دسته تقسیم میسوند ! :

• Intellivision
  • Atari 2600
  • Arcade
البته باید بگم که نمیتونین شخصیتتون رو مثل محیط Home در PS3 کنترل کنین و فقط با حالت های منو وار روبرو هستین !

تصاویری از محیط این سرویس :

امیدوارم این مطالب براتون مفید واقع شده باشه ! :love: :blushing:

===========================================

* - به بازیهایی گویند که درون خود چند بازی دیگر را جا میدهند .
* - به بازی کردن و بازی های کلاسیک و قدیمی گویند .

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دانلود اولیه ی نرم افزار کاملا رایگان است.
مجانیه یا باید پوینت بدیم ؟؟!!
همونطور که گفتم و احمد رضا گفته ! :biggrin1: بازی اصلی مجانیه ولی بازی هایی که درونش قرار دارن پولی هستن !
کپی خوبی از home زدن :D

حالا مجانيه؟
بابا به خدا مجانیه بازی اصلی ! هم زورشون میاد یک نگاه بندازن بعد اسپم میدن مجانیه ؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
راه بسیار عالی هست برای چاپبیدن گیمر ها :biggrin1:. خداوکیلی این X360 برای مایکروسافت شده مرکز بچاب بچاب

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
ببخشید یه چی برا من مبهمه!
این خودش یه بازی که توش چند تا بازی دیگس!!!!؟؟؟
یا این که یه جور اینترفیس ماننده؟
واقعا ببخشید سوال میپرسم. اینو میدونم که مجانیه پس دیگه نگین:)

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
ببخشید یه چی برا من مبهمه!
این خودش یه بازی که توش چند تا بازی دیگس!!!!؟؟؟
یا این که یه جور اینترفیس ماننده؟
واقعا ببخشید سوال میپرسم. اینو میدونم که مجانیه پس دیگه نگین:)
بعله توی این بازی مجموعه ای از بازی های کلاسیک هست ! :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر