Galaxy S III سه بعدی است

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
سامسونگ اعلام کرد که در نمایشگاه کنگره جهانی موبایل در بارسلونا نسخه جدیدی از تلفن همراه هوشمند سری «گلکسی» را رونمایی خواهد کرد.

n00020639-b.jpg

به گزارش ایتنا به نقل از خبرگزاری مهر، نمایشگاه و کنگره جهانی موبایل از ۲۷ فوریه تا ۱ مارس ۲۰۱۲ در شهر بارسلونا برگزار می‌شود.

در شرایطی که هنوز در حدود دو ماه تا این رویداد مهم در بازار موبایل باقی مانده است شرکت کره‌ای سامسونگ اعلام کرد که مدل جدیدی از تلفن همراه هوشمند «گلکسی» با عنوان Galaxy S III را در این نمایشگاه معرفی می‌کند.

تلفن‌های همراه سری «گلکسی» که بر پایه سیستم عامل آندروید گوگل قرار دارند توانسته‌اند با استقبال بالایی در بازار موبایل روبه رو شوند.

این دستگاه در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۲ و با هدف رقابت با «آی- فون ۵» وارد بازار خواهد شد.

Galaxy S III دارای یک پردازشگر ۴ هسته ای و مجهز به فناوری ۳ بعدی خواهد بود. اما فناوری ۳ بعدی تنها در سطح دوربین این تلفن همراه هوشمند عرضه نخواهد شد بلکه بر روی نمایشگر نیز به کار گرفته خواهد شد.

براساس گزارش وب نیوز، برخورداری از قابلیت سه بعدی کامل به شدت این مدل گلکسی را به رقیبی جدی با «آی- فون ۵» تبدیل خواهد کرد.

پیش از این، بعضی از ویژگی‌های Galaxy S III اعلام شده بود که براساس آن‌ها، قطر این دستگاه ۹ میلی‌متر بوده و دارای یک نمایشگر ۴. ۵ اینچی Super AMOLED و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی است.

منبع:ايتنا - رونمایی از نسل جدید یک تلفن همراه هوشمند سه بعدی

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
ای بابا ، یعنی من الان LG 3D P920 نگیرم ؟؟؟

×××

گفته بودن که پردازندش 2 هسته ای هر هسته 2GHZ هسش که ؟!؟

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
گفته بودن که پردازندش 2 هسته ای هر هسته 2GHZ هسش که ؟!؟
:-o
عزیز اگر این طوری باشه که هر هسته 2 گیگاهرتز باشه در 2 ثانیه اول بوی سوختن گوشی میاد !!! ... اصلا چنین چیزی امکان نداره اونم تو 8 میل !!!

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
كلا 4 هسته اي بودن فقط الكي قيمت گوشى رو بالا ميبره ، چون واقعا هنوز اكثر برنامه ها دو هسته بودن رو زوركي ساپورت ميكنن حالا 4 هسته چرا ،

جلكسى اس ٢ تونست خيلي موفق باشه و مخصوصا بعد از عرضه ايفون 4 اس بدون ديزاين جديد ، ولى الان بايد ديد بعد از آيفون 5 و جلكسى 3 چه اتفاقى مى افته

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
اوه اوه از کامپیوتر من قوی تر میشه!!!
منم دراینده ممکنه از اپل دست بردارم به اندروید رو بیارم!!
چون واقعا چیزه باحالیه این اندروید(در ظاهر که اینجوریه!)

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
كلا 4 هسته اي بودن فقط الكي قيمت گوشى رو بالا ميبره ، چون واقعا هنوز اكثر برنامه ها دو هسته بودن رو زوركي ساپورت ميكنن حالا 4 هسته چرا ،

جلكسى اس ٢ تونست خيلي موفق باشه و مخصوصا بعد از عرضه ايفون 4 اس بدون ديزاين جديد ، ولى الان بايد ديد بعد از آيفون 5 و جلكسى 3 چه اتفاقى مى افته

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
جلكسي....؟؟؟!!!!؟؟؟!!!؟؟!؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
چرا انقدر به اشتباهات مردم گیر میدی
عزيزم گير ندادم!!!!
من اگه يچيزو اشتباه تلفظ كنم يكي بياد بهم بگه كلي هم خوشال ميشم و در اصل طرف منت سرم گذاشته كه اشتباهمو بهم گفته...!!
يچيزو ٥ بار اشتباه تلفظ كني بهتر از ٦ باره!!!
بنده نه مسخره كردم نه خنديدم..چه اشكالي داره خب طرف نميدونه جلكسي نيست و گلكسي هست..!!!گفتم كه بدونه...!

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
عزيزم گير ندادم!!!!
من اگه يچيزو اشتباه تلفظ كنم يكي بياد بهم بگه كلي هم خوشال ميشم و در اصل طرف منت سرم گذاشته كه اشتباهمو بهم گفته...!!
يچيزو ٥ بار اشتباه تلفظ كني بهتر از ٦ باره!!!
بنده نه مسخره كردم نه خنديدم..چه اشكالي داره خب طرف نميدونه جلكسي نيست و گلكسي هست..!!!گفتم كه بدونه...!
دوست عزیز ایشون چون کلمه ی گ رو نمیتونن بنویسن ج مینویسن

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
اقا به هر حال اینجا نباید بحث کنید برید یک بخش جدید باز کنید به عنوان (سوتی ها و غلط های املاء) یا (فارسی دستور-املاء)
الان ما داریم درمورد بحث شیرین گلگسی صحبت می کنیم نه جلگسی
اقا من می گم اگه این گوشی گلگسی بتونه 4 هسته ای به بذار بیاره من نه تنها اسمم رو عوض می کنم بلکه میرم براشون پیغام تبریک هم می فرستم
به هر حال گوشی باحالی است من رفتم قابلیت هایش رو خوندم کلی حال کردم
ولی امیدوارم خالی نبسته باشند اس 2 و اس 1 که خیلی خوب بود خدا کنه اس3 هم خوب باشه

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
چرا همه گیر دادن به 4 هسته یا 2 هسته ای بودنش؟مگه قراره روش گلدن ابیس بازی کنن ملت؟برنامه ایی وحجود داره که از تمام قدرت پردازنده گلکسی اس 2 استفاده کنه؟چند تا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر