Gabe Newell گفت: PC مرکز ابتکارات است

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
gabe-newell.jpg

موسس شرکت Valve یعنی Gabe Newell, در مصاحبه ای جدید, از پلتفرم PC بعنوان مرکز ابتکارات در کل صنعت بازیسازی نام برده است. او می گوید: "شرکت او از آینده ی PC Gaming بسیار شگفت زده است."

استودیوی او که بخاطر سرویس انتشار معروفش, Steam و بازیهای تحسین بر انگیزش مانند سری Half-Life, مشهور است, PC را مانند فواره ای از ابتکارات تصور کرده که ابتکارات را از خود به سایر پلتفرمهای بازی فوران می کند.

"و این به ما نشان میدهد که چرا پلتفرمهای آزاد (PC) جایی هستند که در آنها ابتکارات رخ می دهند."

Ken Levine نیز چندی پیش در این رابطه گفته بود که: "PC همیشه جاییست که ابتکارات را به جلو می راند." "PC جاییست که سازندگان بزرگ بازی, در آن متولد شده اند حتی سازندگان بزرگ بازیهای کنسولی نیز در آن متولد شده اند."

منبع :

• Like
Reactions: Ooops

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
به عنوان یک PCfan خراب :d کاملا مواافقم با حرفش ولی در کل به جای این وراجیها برو HLF3 رو بده 3سال شد :d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چرت و پرت نگو باو HL3 رو بده بیاد:D
البته اگه مثل E3 2010 شبش رفته باشه بار و نیم بشکه اب گندم بزنه ،امکان داره تو کنفرانس E3 امسال سونی هم پیداش بشه و H L جدید رو برای X360بصورت انحصاری معرفی کنه.... دسته خودش نیس که:D

gabenewell.jpg

مانیتور داره 4 تای شیکمش:D

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
HL3 زوده فعلا ! حدوده 2013 منتظرشم !

فعلا بیا یه انجین جدید معرفی کن تا بعد...

PC Gaming منقرض که هر چی میکشی از دست افراد کپی خور و کفتاری چون من است...=))

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
فصل الخطاب صادر فرمودند:d
فقط میمونه جان کارمک عزیز از تر از جان:x بیاد اینو بگه که دیگه دهن جماعتی بسته بشه:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
کپل من دمت گرم.:d
به عنوان یه فروند PC Fan دو آتیشه و دشمن سر سخت کنسولها (بخصوص PS3) با خوندن این خبر حسابی حال کردم.:d
به قول بچه ها زر زیادی هم نزن بده بیرون Half-Life 3.:d

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
PC را مانند فواره ای از ابتکارات تصور کرده که ابتکارات را از خود به سایر پلتفرمهای بازی فوران می کند.حتی سازندگان بزرگ بازیهای کنسولی نیز در آن متولد شده اند

دوستان كنسولي همينك ميبينيد كه pc مادر تمامي ابتكارات . سازندگان و پلتفروم ها است .... اينقدر با مادرتون مخالفت نكنين :d
همه بياين به ملكه مادر احترام بگذاريم و بازي هاشو دوست بداريم :d

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
البته اگه مثل E3 2010 شبش رفته باشه بار و نیم بشکه اب گندم بزنه ،امکان داره تو کنفرانس E3 امسال سونی هم پیداش بشه و H L جدید رو برای X360بصورت انحصاری معرفی کنه.... دسته خودش نیس که:D

gabenewell.jpg

مانیتور داره 4 تای شیکمش:D
=))=))
البته به اینکه پولش ته کشیده شده باشه یا نه هم بستگی داره:D
مانیتور داره 4 تای شیکمش:biggrin1:
=))
هرکی متناسب با هیکلش دیگه:D

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
عجب آدمه کلاه برداریه این دیگه ! یکی نیست بهش بگه مرد مومن (!) اگه PC مرکز فورانه پس چرا Portal انحصاریه Pc نیست ؟! 2 روز دیگه میاد میگه بازی روی WII هم میاد ! برا هیچ کدومشون PC ارزشی نداره , همشون فقط دنبال پولن ! اگه این سرمایه گذاری که روی کنسولا میکنن , روی PC میکردن الان مردم مجبور نبودن برن این دستگاهای سخیف (کنسول) رو بخرن (یکیش خود بنده!) ! چون کنسول هیچ مزیتی به جز بازیا و البته تبلیغات بیشتر نسبت به PC نداره !

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
به نظر من حرفش خيلي درست بود.به اين دليل كه گرافيك كنسول هميشه محدوده ولي واسه كامپيوتر هيچ محدوديتي نيست و سازندگان تا بي نهايت ميتونن روي گرافيك بازي كار بكنند.از نظر گيم پلي هم باز كامپيوتر خيلي ميتونه بالاتر باشه به دليل تنوعي كه ميتونند در دكمه هاي تركيبي ايجاد بكنند.كنسول در خيلي از زمينه ها دست سازندگان رو ميبنده.نمونه بارز هم در ساخت crysis 2 كه به خاطر نسخه كنسولي معلوم نيست چه بر سر گرافيك نسخه كامپيوتر بياد.
حالا اين كه ميگن گيم براي كامپيوتر مرده يك مساله ديگه هست كه برميگرده به كم لطفي سازندگان

EATHEN MARS

کاربر سایت
Sep 22, 2010
40
منم باهاش موافقم ولی وقتی بازی های خوبی مثل GOW 3 و یا KILLZONE روش نمیاد خوب چه میشه کرد.

آدم مجبور میشه کنسول بخره.

ولی من کلا چون هم تجربه ی PC دارم و هم کنسول بیشتر با کنسول حال میکنم. به نظرم واسه گیم مناسب تره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر