FuSa (تغییر در خروجی TV (اسلیم))

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
سلام به دوستان بازیسنتر
تاپیک نصب و آموزش برنامه FuSa (تغییر در خروجی TV (اسلیم))

طریقه نصب برنامه

این برنامه به صورت پلاگین هستش و حجم کمی داره.
ابتدا این پلاگین رو از لینک پایین دانلود کنید:

((دانلود))

داخل این فولدر 3 تا فایل داره (به فایل vsh احتیاج ندارین) که آنها را در قسمت X:\seplugins کپی کنید (x اسم درایو psp تونه)
psp کامل خاموش کنید و به منوی ریکاوری بروید،درمنوی ریکاوری پلاگین FuSa.prx رو فعال کنید و از ریکاوری خارج شوید.
حالا به قسمت tv display بروید و کابل componet یا D-T را وصل کنید به TV (این برنامه فقط برای SLIM کاربرد داره)

کاربرد برنامه

ابتدا فیلم یا بازی یا و... را اجرا کنید ، وقتی که اجرا شد دکمه - و + را نگه دارید (همون - + VOL )
یه صفحه سیاه باز میشه که چندتا گزینه داره ، با تغییرات این گزینه ها می توانید:
سرعت فریم - بزرگ و کوچیک کردن صفحه - قطع و وصل کردن خروجی در هنگام بازی-انتقال سریع از tv به lcd یا بر عکس -انتخاب 2 مدل FULL SCREEN - بهتر کردن کیفیت خروجی-بازی کردن با تلوزیون های معمولی-و...
با تشکر;)
SASAN-BSEv.2

آخرین ویرایش:

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام به دوستان بازیسنتر
تاپیک نصب و آموزش برنامه FuSa (تغییر در خروجی TV (اسلیم))

طریقه نصب برنامه

این برنامه به صورت پلاگین هستش و حجم کمی داره.
ابتدا این پلاگین رو از لینک پایین دانلود کنید:

((دانلود))

داخل این فولدر 3 تا فایل داره (به فایل vsh احتیاج ندارین) که آنها را در قسمت X:\seplugins کپی کنید (x اسم درایو psp تونه)
psp کامل خاموش کنید و به منوی ریکاوری بروید،درمنوی ریکاوری پلاگین FuSa.prx رو فعال کنید و از ریکاوری خارج شوید.
حالا به قسمت tv display بروید و کابل componet یا D-T را وصل کنید به TV (این برنامه فقط برای SLIM کاربرد داره)

کاربرد برنامه

ابتدا فیلم یا بازی یا و... را اجرا کنید ، وقتی که اجرا شد دکمه - و + را نگه دارید (همون - + VOL )
یه صفحه سیاه باز میشه که چندتا گزینه داره ، با تغییرات این گزینه ها می توانید:
سرعت فریم - بزرگ و کوچیک کردن صفحه - قطع و وصل کردن خروجی در هنگام بازی-انتقال سریع از tv به lcd یا بر عکس -انتخاب 2 مدل FULL SCREEN - بهتر کردن کیفیت خروجی-بازی کردن با تلوزیون های معمولی-و...
با تشکر;)
SASAN-BSEv.2
سلام
من نصب کردم ولی وقتی psp رو روشن کردم هنگ می کرد . مجبور شدم پاکش کنم .

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
سلام
آقا ساسان من کابل ندارم قیمت کابلش چنده
هم برای تلوزیون معمولی و هم برای ال سی دی رو لطف کنید
بستگی به مدل و جنسش داره
معمولیش 10-12
خوبش 25-30
تلوزیون معولی با ال سی دی 2-5 تفاوت قیمت داره

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
اینم ورژن جدیدش

تغییراتی که به این ورژن برنامه اضافه شده.

Now FuSa supports 6 languages (ENGLISH, RUSSIAN, GERMAN, ITALIAN, DUTCH, POLISH)
Fullscreen mode; 2 was added (REAL FULL SCREEN!)
You no longer need dvemgr.prx now
Now you can just hold RIGHT and LEFT buttons while setting up FPS/priority — values will scroll automatically
NEW: menu hotkey was added — hold R-TRIGGER while setting up FPS/priority — 10x scroll speed
And a few code improvements

دانلود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر