fumito ueda | مرد افسانه ای تیم آیکو

The Last Guardian را چگونه می بینید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    45

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
ممنون حسین آقا
من موقعی که یکی از عکسای منتشر شده از بازی رو به یکی از دوستان نشون دادم(اونی که trico و پسره کناره هم زیره یه درخت خوابیدن) باورش نمیشد که این گرافیک هست و فکر میکرد واقعیه!کاشکی خود یودا هم میدونست که طرفداری مثل شما تو ایران داره. خیلی این علاقت به کاراش برام جالبه، البته حقم داری. راستی تو sotc آخرشم نتونستم برم باغ بالای معبد:((، ps2 رو فروختم.اشکال نداره TLG میاد خاطراتش رو زنده میکنه

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
این یه Sketch ـه که اُستاد اوایل ساخت Shadow of the Colossus کشیده بودن، واقعا خاطره انگیزه !

3yvx1q9ec6qaaad4w2b6.jpg

این چند روز همینطور که داشتم توئیتر ایشون رو چک میکردم، واقعا چیزهای جالبی دیدم ! :d یکیش مثلا همین تصویر که مربوط میشه به مکان دوران بچگی اُستاد که اینجا گذرونده ! :d چه جایی هم زندگی میکرده..

f2acryvjhyccpxryjys3.jpg

==========

fpej9ckvjvz2wylnwsjg.jpg

دیوید کیج خالق فارنهایت و Heavy Rain توی مصاحبه ای که با گیم اینفور داشته، میگه که من 2 الی 3 بار Ueda رو بیشتر ندیدم، ولی واقعا باعث افتخار بود آشنایی که باهاش داشتم ! واقعا ایده ها و متدهایی که برای ساخت بازیهاش بکار میگیره، منحصر بفرده و باعث میشه یه حس شاعرانه و عجیب موقع تجربه بازیهای ایشون، بهتون دست بده ! ICO و Sotc خیلی برای من الهام انگیز و نو بودند..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر