Xbox Forza Horizon 4

سازنده
Playground Games
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
DfW4dzwW4AEVPcd.jpg

خب بالـاخره به آروزیـه دیرینـه امـ رسیدمـ ... :D

! Welcome to beautiful , historic Britain Horizon
دوستان و فورتزا فن هایـه عزیز طبق پیش بینیها شماره جدید هورایزن در کنفرانس E3 مایکروسافت رونمایی شد !
واقعا از هر نظـر فراتر از انتظارات ظاهر شد ... از فصول داینامیک بگیر یا دنیایه مشترک و قابلیت خرید خونـه و گاراژ
خب از کاور کار شروع کنیمـ : بعد از فورتـزا موتوراسپورت شماره پنج و مکلارن P1 باز قرعه دوباره به نامـ
مکلارن افتاد تا با McLaren Senna هوش از سر ببره ! مدل ماشین 2019 هست و به تعداد محدود تولید شده
معرفیش 10 دسامبر سال 2017 بود و رونماییه واقعیش در نمایشگاه اتومبیل ژنـو در سال 2018 !
تولید همـ محدود هست و بیش تر از 500 دستگاه تولید نمیشه ، متاسفانه یک خبر بد واسه اون دسته از دوستان دارمـ که قصد خرید داشتن ... سولد آوت شده :D
همونطور که از اسمش پیداست مکلارن سنا در پاسداشت آیرتون سنـا تولید شده ...
راننده فرمول یک برزیلیـ که سه بار با مکلارن در سال هایـه 1988 و 1990 و 1991 قهرمان مسابقات فرمول یک شد !

Our family is extremely proud of the naming of the new Ultimate Series McLaren Senna
! This is the first project that really connects with Ayrton's racing spirit and performance

برونـو سنا برادرزاده آیرتون سنا !

مکلارن سنا 837 هزاردلـار قیمت داره و تحویلش همـ از سه ماهه سومـ 2018 شروع میشه .

---​
- فورتزا هورایزن 4 با بیش از 450 ماشین عرضه میشه
- با قابلیت Route Creator میتونین مسابقات دلخواه خودتون رو ایجاد کنین
- کاراکترتون رو میتونین کاستومایز کنین ... بیش تـر از 500 آیتمـ واسه این کار در اختیارتون هست
- برای اولین بار در تاریخ این مجموعه تو این شماره شما میتونین ملک و املاک بخرین که همین خرید همـ تاثیر داره تو روند گیمپلیه بازیـ و پرک ها ! بعنوان مثال شما یه کمپانیه تاکسیرانیـ میخرین ، ماموریت هاش رو انجامـ بدین جوایز متفاوت بهتون داده میشه
- کواپ تا شش نفر ساپورت میکنه و سرورهایـه 72 بازیکنه داره !
- اعلامـ شده که طبق رسمـ قدیمـ ، بازی دو تا DLC خواهد داشت
- حیات وحش همـ تو بازی هست و نقشش پررنگ تر از شماره 3 هست !
تا اینجا همین اطلاعات از بازیـ مشخص شده و باید منتظر موند دید که چه سورپرایزهایـه دیگه ای رو میکنن !

فورتـزا هورایزن در روز 2 اکتبر منتشر میشه و از همون روز اول عرضه همـ میاد رو سرویس گیمپَس !
اگه از همین الان پراوردر کنین Formula Drift Car Pack رو بصورت رایگان دریافت میکنین که میتونین همـ تو فورتزا موتوراسپورت هفت استفاده کنین و شماره جدید هورایزن !
دولوکس ادیشن فقط دیجیتالیـه و نسخه فیزیکی نخواهد داشت و شامل کارپس میشه ...
خود کارپس رو بخواین بخرین مجزا 30 $ قیمت داره
التیمیت ادیشن کامل ترین نسخه بازیـه مخصوصا امسال که شامل دو تا DLC همـ میشه که در آینده میاد !
قبلتر از این اکسپنشن ها مجزا فروخته میشدن و قیمت نسخه کاملـه کامل به 130 - 140$ همـ میرسید :D
التیمیت ادیشن کارپک ها رو داره به اضافه VIP Membership و دو تا DLC و دست رسیه زودتـر یعنی از 28 سپتامبر میتونین هورایزن تحربـه کنین !
یک نکته مهمـ : فورتزا هورایزن 4 تمامـا آنلاین نیست !!!

You can play offline if you wish , with Drivatars

رالف فولتن !

دیدن این تصویر همـ به همه پیشنهاد میشه ، از نظر من آرامبخش ترین تصویر دنیاست :D

DfXKhkZWkAA8Iar.jpg

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
دوستان من نسخه ultimate رو شیرینگ گرفتم همه چی اوکی هست اما بعد از 15 الی 30 دقیقه از بازی خارج میشه بدون هیچ دلیلی
این همون مشکل کرشی هست که دوستان میگن؟ یعنی شما هم همین مشکل رو دارید؟

Sent from my LLD-L21 using Tapatalk
بعله

• Like
Reactions: MO021

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان من میخاستم بازی را آفلاین بگیرم چند تا سوال داشتم اول اینکه آپدیت که برا بازی نیومده؟بعدش اگه آفلاین بگیرم تغییر فصل ها اتفاق می افته ؟کلا اگه آفلاین بگیرم که محتویات بازی که فرقی نمیکنه با آنلاینش؟ممنون

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
بازم که کرش میکنه تو 10 دقیقه بازی دو بار کرش کرده این مشکل تو motor sport 7 و horizon 3 هم بود یعنی این مایکروسافت هنوز ادم نشده؟
من هیچوقت مشکل کرش نداشتم جز اون اوایل کار FH 3 که کلا داغون بود، F6 Apex و FM 7 که عالی اجرا میشدن،FH4 موفق به خریدش نشدم ولی همونطور که بچه ها گفتن احتمالا بخاطر همون اشتراکی خریدن هست.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
من مشکل کرش رو با موتوراسپورت 7 امولاتور کودکس داشتم که با تخصیص پیج فایل حل شد، ولی هورایزن 4 مشکل کرشم بخاطر اشتراکیه که فعلا قابل حل شدن نیس انگار

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
488
نام
اقبال
دوستان من میخاستم بازی را آفلاین بگیرم چند تا سوال داشتم اول اینکه آپدیت که برا بازی نیومده؟بعدش اگه آفلاین بگیرم تغییر فصل ها اتفاق می افته ؟کلا اگه آفلاین بگیرم که محتویات بازی که فرقی نمیکنه با آنلاینش؟ممنون
احتمالا برای روز انتشار عمومی آپدیت داشته باشه. بله، تغییر فصل ها در حالت آفلاین اتفاق خواهد افتاد. بخش آنلاین محتویات خاص خودش رو داره، بنابراین با داشتن نسخه آفلاین هم لذت فراوانی خواهی برد. فقط صبر کن آپدیت روز اول منتشر بشه بعد اکانت رو آفلاین کن.

• Like
Reactions: mikael1026

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
من مشکل کرش رو با موتوراسپورت 7 امولاتور کودکس داشتم که با تخصیص پیج فایل حل شد، ولی هورایزن 4 مشکل کرشم بخاطر اشتراکیه که فعلا قابل حل شدن نیس انگار

بعد از اینکه وارد بازی شدید اینترنت رو قطع کنید
برای من فعلا با این روش حل شده قبلا 15 دقیقه ای میپرید بیرون اما دیشب با این روش یک ساعتی بازی کردم بدون اینکه خارج بشه
اما کل لذت بازی برای من به آنلاینش بود که متاسفانه فعلا چاره ای نیست

• Like
Reactions: TeTration

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
برای من فعلا با این روش حل شده قبلا 15 دقیقه ای میپرید بیرون اما دیشب با این روش یک ساعتی بازی کردم بدون اینکه خارج بشه

اینترنت هم قطع کنی بعد از ۵۰ دقیقه کرش میکنه که البته از ۱۵ دقیقه بهتره باز.

• Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα

زیاد دل گرم نباش نسخه ی قبلی کاملا رندوم کرش میکرد و اصلا حساب کتاب نداشت حالا شما ی ساعت طول کشید ممکنه دفعه ی دیگه 3 ساعت طول بکشه ولی اخرش رندوم کرش میکنه اینش رو اعصابه که جای خاصی نداره و رندوم کرش میکنه معلوم نیست مال چیه !

• Like

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
زیاد دل گرم نباش نسخه ی قبلی کاملا رندوم کرش میکرد و اصلا حساب کتاب نداشت حالا شما ی ساعت طول کشید ممکنه دفعه ی دیگه 3 ساعت طول بکشه ولی اخرش رندوم کرش میکنه اینش رو اعصابه که جای خاصی نداره و رندوم کرش میکنه معلوم نیست مال چیه !
ینی حتی اونایی هم که اشتراکی ندارن کرش میکنه بازیشون؟
یا این مسئله به خاطر چک شدن لایسنس هست؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,188
نام
سامان
کسانی که نسخه استاندارد رو گرفتن یا با گیم پس بازی میکنند میتونن با خرید بسته ultimate بازی خودشونو ultimate کنن :D
بسته ۵۰ دلاره که اگه گیم پس داشته باشین ۴۵ دلار میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر