Forza Horizon 3 | PC

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,225
301
نام
Morteza
مشکلات گرافیکی بازی حل شده دوباره نصب کنم؟؟

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

mobile1199

BE THE BATMAN
Gold User
Jun 21, 2015
1,087
1,405
نام
علی
مشکلات گرافیکی بازی حل شده دوباره نصب کنم؟؟

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
درود
خدا رو شکر از زمانی که من نصب کردم مشکل خاصی ندیدم ، چه از لحاظ فریم ریت و چه تکسچر ها و ... .
روی اخرین تنظیمات هم به نظر میاد که بهینه هست ! در کل شدید پیشنهاد میشه :)

• Like
Reactions: kamyy

ArefTheGreat

Gold User
Jul 7, 2009
380
330
نام
عارف واعظ قائمی
درود
خدا رو شکر از زمانی که من نصب کردم مشکل خاصی ندیدم ، چه از لحاظ فریم ریت و چه تکسچر ها و ... .
روی اخرین تنظیمات هم به نظر میاد که بهینه هست ! در کل شدید پیشنهاد میشه :)
داداش دارای ترول میکنی آیا؟ می خواستی بازی رو سیستم شما هم مشکل دار اجرا بشه واقعا؟؟؟
نداره دیگه!!!
ولی در کل بازی تو آپدیت های جدید خیلی روان تر شده، من با GPU 1070 و 6700 CPU رو هارد 7200 (نه ssd) میتونم بگم رو 2K تقریبا همه Setting ها دار آخرین حد ممکن (البته بعضی های مثل SMAA 2X) میتونم 60 فریم رو بگیریم.

• Like
Reactions: sms.moosavi

mobile1199

BE THE BATMAN
Gold User
Jun 21, 2015
1,087
1,405
نام
علی
داداش دارای ترول میکنی آیا؟ می خواستی بازی رو سیستم شما هم مشکل دار اجرا بشه واقعا؟؟؟
نداره دیگه!!!
ولی در کل بازی تو آپدیت های جدید خیلی روان تر شده، من با GPU 1070 و 6700 CPU رو هارد 7200 (نه ssd) میتونم بگم رو 2K تقریبا همه Setting ها دار آخرین حد ممکن (البته بعضی های مثل SMAA 2X) میتونم 60 فریم رو بگیریم.
نه اخه کارت قبلیم 980ti بود و فریم روی اون حداقل 50 میومد روی اخرین تنظیمات !
بالاخره وقتی میگم بهینه هست همه جوانب رو در نظر میگیرم برادر :D

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر فعال
Jul 18, 2010
6,295
3,374
یه تغییر جالب توی نحوه گرفتن یکی از Quest های Forzathon فعلی ایجاد شده که همونطور که در عکس های پایین میبینید ، باید برنده (نفر اول) میشدید تا Completed بشه اما به Complete تغییر کرد یعنی نیازی به اول شدن دیگه نیست :

و 2 تا عکس از ماشین زیبا و پرقدرت Lola T70 :

ArefTheGreat

Gold User
Jul 7, 2009
380
330
نام
عارف واعظ قائمی
با سلام بالاخره قسمت شد منم بازی رو تو تخفیف 50 درصد بگیرم، دوستان دیگه که تو summer sale هم منتظر بود بازی تخفیف بخوره، (که البته نخورد) فکر کنم الان بهترین وقت خرید هست، با توجه به اینکه الان پاییترن قیمت این بازی رو هم از زمان معرفی گذاشتن، فقط آیا با دستهps4هم میشه بازیش کرد؟ یا فقط دسته Xbox میخواد، یا اصلا نه با کیبورد هم راحت قابل بازی هست?

ArefTheGreat

Gold User
Jul 7, 2009
380
330
نام
عارف واعظ قائمی
با سلام دوباره
خوب آقا بالاخره منم بازی رو گرفتم چندتا race رو هم رفتم، دیگه بازی نیاز به تعریف نداره، یک مشکلی که هست البته، اینکه خوب من ultimate edition بازی رو گرفتم ولی هیچ کدوم از content ها مثل VIP pass, all-stars pack, car pack های مختلف، حتی porshe car pack رو هم جدا گرفتم ولی هیچ کدوم تو گاراژ نیست، کلا یک mustang و یک lambo شاسی بلند دارم، الان level 2 هستم تو فستیوال، جلوتر برم درست میشه؟ کلا سر انگشتی 7 تا کار پک و اون دوتا پک دیگه الان بیش از 50 تا ماشین نیست اینا رو چطوری باید پیدا کرد؟

• Like
Reactions: kamyy

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,326
1,145
نام
رضا.آ
با سلام دوباره
خوب آقا بالاخره منم بازی رو گرفتم چندتا race رو هم رفتم، دیگه بازی نیاز به تعریف نداره، یک مشکلی که هست البته، اینکه خوب من ultimate edition بازی رو گرفتم ولی هیچ کدوم از content ها مثل VIP pass, all-stars pack, car pack های مختلف، حتی porshe car pack رو هم جدا گرفتم ولی هیچ کدوم تو گاراژ نیست، کلا یک mustang و یک lambo شاسی بلند دارم، الان level 2 هستم تو فستیوال، جلوتر برم درست میشه؟ کلا سر انگشتی 7 تا کار پک و اون دوتا پک دیگه الان بیش از 50 تا ماشین نیست اینا رو چطوری باید پیدا کرد؟
داخل فستیوال که بشی و وارد منوها بشی یکی از منوها به اسم dlc cars هست . اونجا میتونی هرچی که جدا گرفتی یا هر car pack ای که خریداری کردی ببینی و زیر هر کدومش هم باید زده باشه Purchased ! در مورد vip pass هم اگر وارد استور ویندوز بشی و forza horizon 3 رو سرچ کنی و روش کلیلک کنی سایر متعلقاتش تو نوار وسط صفحه مشخصه که باز باید زیر اونایی که شما خریدی owned زده باشه !
اگه دوست داشتی می تونی منو ادد کنی . خیلی وقته سمتش نرفتم .
RezaRz1983

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,225
106
نام
آرین
با سلام بالاخره قسمت شد منم بازی رو تو تخفیف 50 درصد بگیرم، دوستان دیگه که تو summer sale هم منتظر بود بازی تخفیف بخوره، (که البته نخورد) فکر کنم الان بهترین وقت خرید هست، با توجه به اینکه الان پاییترن قیمت این بازی رو هم از زمان معرفی گذاشتن، فقط آیا با دستهps4هم میشه بازیش کرد؟ یا فقط دسته Xbox میخواد، یا اصلا نه با کیبورد هم راحت قابل بازی هست?
سلام.چقدر بود قیمتش و چه طور خریدین؟با واسطه و سایت و اینا یا مستقیما؟

ArefTheGreat

Gold User
Jul 7, 2009
380
330
نام
عارف واعظ قائمی
سلام.چقدر بود قیمتش و چه طور خریدین؟با واسطه و سایت و اینا یا مستقیما؟
والا به صورت مستقیم از store خریدم ultimate edition 100$ بود که الان شده 50$، expansion pass البته تخفیف نخورده....
جدا از این نزدیک 5-6$ هم مالیات اومد روش.

• Like
Reactions: fosil

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,225
106
نام
آرین
والا به صورت مستقیم از store خریدم ultimate edition 100$ بود که الان شده 50$، expansion pass البته تخفیف نخورده....
جدا از این نزدیک 5-6$ هم مالیات اومد روش.
شما که خریدی بخش مولتی بازی از نظر پینگ و اینترنت ایران و لگ مشکلی نداره؟این استور مایکروسافت دانلودش راحته یا دردسر زیاد داره؟راستی این نسخه ای که شما خریدین چه فرقی با نسخه استاندارد داره؟

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

Gold User
Jul 7, 2009
380
330
نام
عارف واعظ قائمی
شما که خریدی بخش مولتی بازی از نظر پینگ و اینترنت ایران و لگ مشکلی نداره؟این استور مایکروسافت دانلودش راحته یا دردسر زیاد داره؟راستی این نسخه ای که شما خریدین چه فرقی با نسخه استاندارد داره؟
والا هنوز مولتی نزدم اصلا و درباره سوال اول جواب خاصی ندارم. درباره سوال دوم شما، من یکی از بچه ها راهنمایی کرده بود، لینک فایل رو استخراج کردم و با IDM دانلود کردم، آموزشش هم اینجاست.
Microsoft Windows 10 Store ( مشکلات / دانلود / خرید / ساختن اکانت و ... )
درباره سوال آخر هم، نسخه های مختلف توضیحش هم تو store هست، این نسخه شش تا Car pack اول رو داره+VIP member ship+یک کار پک که 5 تا از ماشین های super-sport خفن داره koenigsegg regera و یک lamborghini aventador خاص و... رو شامل میشه.
پ.ن امید وارم تو car pack بعدی Dodge challenger demon رو هم اضافه کنن!!!!!!!

• Like

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,225
106
نام
آرین
والا هنوز مولتی نزدم اصلا و درباره سوال اول جواب خاصی ندارم. درباره سوال دوم شما، من یکی از بچه ها راهنمایی کرده بود، لینک فایل رو استخراج کردم و با IDM دانلود کردم، آموزشش هم اینجاست.
Microsoft Windows 10 Store ( مشکلات / دانلود / خرید / ساختن اکانت و ... )
درباره سوال آخر هم، نسخه های مختلف توضیحش هم تو store هست، این نسخه شش تا Car pack اول رو داره+VIP member ship+یک کار پک که 5 تا از ماشین های super-sport خفن داره koenigsegg regera و یک lamborghini aventador خاص و... رو شامل میشه.
پ.ن امید وارم تو car pack بعدی Dodge challenger demon رو هم اضافه کنن!!!!!!!
ممنون فقط یه سوال دیگه،این VIP Membership به چه درد میخوره؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,326
1,145
نام
رضا.آ
ممنون فقط یه سوال دیگه،این VIP Membership به چه درد میخوره؟
VIP Membership داخل بازی برای هر event یا race ای که انجام میدید و یا جوایز آخر هر race به شما به مقدار دو برابر امتیاز و پول میده به اصطلاح double spin .

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟