For Honor | PC

از بین سه نیرو Knight و Samuraie و Viking کدوم را انتخاب می کنید؟

• Total voters
    215

Mj74

کاربر سایت
Aug 15, 2012
759
272
نام
Morteza
وسط بازی برای شما هم قطع میشه؟ چند روزه هیچ جوره نمیتونم هیچ بازی رو کامل برم نه با نت خونه نه با ایرانسل هیچکدوم. یهو گیر میکنه و میگه ارتباط با سرور قطع شد

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,185
نام
آرمين
آپدیت Marching Fire امروز منتشر می شه و حداقل 3 ساعت سرورهای بازی از دسترس خارج می شن.

با اینکه فعالیت اینجا خیلی کمه، اما دلم نیومد و پست اول رو ویرایش کردم. گرچه همه آشنا هستید با بازی، اما آپدیت بودنش خالی از لطف نبود.

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
21
نام
بارمان
آپدیت Marching Fire امروز منتشر می شه و حداقل 3 ساعت سرورهای بازی از دسترس خارج می شن.

با اینکه فعالیت اینجا خیلی کمه، اما دلم نیومد و پست اول رو ویرایش کردم. گرچه همه آشنا هستید با بازی، اما آپدیت بودنش خالی از لطف نبود.
سلام
ممنون بابت بروزآوری پست ها
دیروز زدم دانلود ۳۵ گیگ ...!!!
این هیروهای جدید رو چطوری میشه خرید
خوش خیال بودم مثل بقیه هیروها میشه استیل داد گرفتشون
کلی استیل جمع کرده بودم آماده شدم
ممنون

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,185
نام
آرمين
سلام
ممنون بابت بروزآوری پست ها
دیروز زدم دانلود ۳۵ گیگ ...!!!
این هیروهای جدید رو چطوری میشه خرید
خوش خیال بودم مثل بقیه هیروها میشه استیل داد گرفتشون
کلی استیل جمع کرده بودم آماده شدم
ممنون
تقریبا 12 روز دیگه میشه مثل قبلی ها با Steel خریدشون، توی این مدت انحصاری برای کسایی هست که Marching Fire Expansion Pass رو خریذن.

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
21
نام
بارمان
دوستان به علت شروع درس و دانشگاه اکانت شخصی ام با Rep 50 و 40.000 استیل به فروش میرسه اگر کسی خریدار بود پ خ کنه در خدمتم
ممنون از ناظم عزیز که پستم رو حذف نمی کنه
میخوام زودتر اکانت رو بفروشم که تحریک نشم بشینم بازی کنم خخخخ ... درس ها سنگین و من هم تحریک پذیر خخخخ

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
6,193
3,850
دوستان به علت شروع درس و دانشگاه اکانت شخصی ام با Rep 50 و 40.000 استیل به فروش میرسه اگر کسی خریدار بود پ خ کنه در خدمتم
ممنون از ناظم عزیز که پستم رو حذف نمی کنه
میخوام زودتر اکانت رو بفروشم که تحریک نشم بشینم بازی کنم خخخخ ... درس ها سنگین و من هم تحریک پذیر خخخخ
خر نشی بفروشیا. کلی زحمت کشیدی به اینجا رسیدی! :p

درس که برات نونو آب نمیشه. ما میخوایم 400 هزار تایی شدنِ استیل هات و عینکی شدنتو ببینیم.! :>

مارو نا امید نکن! :-bd

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
386
327
نام
محمد
من بازی رو که ادد کردم ریجن اکانتم روسیه بود. وقتی نصبش کردم دیدم زبونش روسی هست و تو فایل اپشنش توی documents فقط میشه ویرایش کرد و به چینی تغییر داد. و فهمیدم کلا این مشکل واسه همه هست و یوبی قرار نیست درستش کنه. اگه ریجن اکانتم رو به usa تغییر بدم و بازی رو از اول دانلود کنم، میشه زبونش هم انگلیسی کرد بنظرتون؟

Sent from my HTC 2Q4R100 using Tapatalk

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
174
32
سلام چقدر این تاپیک خلوت و متروکه هست.من تازه بازی رو خریدم بابا دلار دادم خریدم اورجینال.بیاید بحث کنیم:D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
2,967
10,185
نام
آرمين
خوب از برنامه سال سوم بازی هم رونمایی شد. هر فصل یک هیرو جدید که هر دو جنسیت رو داره به بازی اضافه می‌کنه + چیزهای دیگه که قبل از شروع هر فصل ازش رونمایی می شه. به نظر هم پنجشنبه از فصل اول این آپدیت ها رونمایی بشه

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟