For Honor | PC

از بین سه نیرو Knight و Samuraie و Viking کدوم را انتخاب می کنید؟

• Total voters
    215

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,225
106
نام
آرین
سلام.من این نسخه رایگان آخر هفته رو گرفتم که امتحان کنم ببینم خوشم میاد یا نه ولی از وقتی که وارد بازی شدم همش ارور لاست کانکشن و اینا میده یعنی حتی به 5 دقیقه هم نرسیده که تو بازی باشم توی قسمت مولتیش هم که اصلا نمیشه رفت تو بازی چون این ارور کانکشن اصلا امون نمیده که بخوای ورد بازی بشی.خواستم ببینم کسی میتونه کمکی کنه که مشکل چی میتونه باشه؟؟ISP هم های وب هست.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,225
106
نام
آرین
سلام.من این نسخه رایگان آخر هفته رو گرفتم که امتحان کنم ببینم خوشم میاد یا نه ولی از وقتی که وارد بازی شدم همش ارور لاست کانکشن و اینا میده یعنی حتی به 5 دقیقه هم نرسیده که تو بازی باشم توی قسمت مولتیش هم که اصلا نمیشه رفت تو بازی چون این ارور کانکشن اصلا امون نمیده که بخوای ورد بازی بشی.خواستم ببینم کسی میتونه کمکی کنه که مشکل چی میتونه باشه؟؟ISP هم های وب هست.
کسی نبود؟

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,847
288
نام
parham
نتت خوب نیس
بازی سروراش p2p و در نتیجه افتضاحن نت باید قوی و از همه مهم تر stable باشه و اصلا قطع نشه
یه پینگ بگیر اگه time out داری قیدشو بزن:|

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
147
115
نام
سعید
نتت خوب نیس
بازی سروراش p2p و در نتیجه افتضاحن نت باید قوی و از همه مهم تر stable باشه و اصلا قطع نشه
واقعا ببینید چه مسخره بازی این یوبی سافت درآورده ؟!!!
خوب مگه چی میشد اگه مثل آدم بازی رو بصورت آفلاین می ساختن و یه مولتی آنلاین هم برای کسایی که میخواستن آنلاین بازی کنن ، درکنار اون قرار می دادن ؟؟؟
بقول معروف اینجوری بخوان کار کنن ،، هیچ **** نمیشن :Cheesygrin:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,225
106
نام
آرین
نتت خوب نیس
عجب شانسی داریم،خوب شد بازیو نخریدم

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
533
125
نام
Amir Ali
دوستان عزیز من بازی رو تو ویکند بازی کردم و در جا خریدم بازی رو
هیچ مشکلی هم نداشتم نه از بابت قطع و اتصال نه کانکشن
و برای NAT که قرمز هستش هم راه حل پیدا کردم دیگه همیشه سبز بود خواهشا دوستان من رو ادد کنن تو بازی اگر کسی بازی میکنه همه با هم بازی کنیم
بازی اوایل سال 2018 هم سرور اختصاصی میگیره خلاصه کولاک هستش شک نکنین ارزش داره
ایدی یو پلی : Ghased
ایدی استیم من : ghasede_del

آخرین ویرایش:

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
533
125
نام
Amir Ali
دوستان مگه بازی نمیکنین؟
خوب چرا من رو ادد نمیکنین تو یوپلی؟ با هم بازی کنیم ممنون میشم اددم کنین من دنبال پلیر ایرانی میگردم با هم بازی کنیم من تنهام تو بازی

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
423
54
sgh
دوستان عزیز من بازی رو تو ویکند بازی کردم و در جا خریدم بازی رو
هیچ مشکلی هم نداشتم نه از بابت قطع و اتصال نه کانکشن
و برای NAT که قرمز هستش هم راه حل پیدا کردم دیگه همیشه سبز بود خواهشا دوستان من رو ادد کنن تو بازی اگر کسی بازی میکنه همه با هم بازی کنیم
بازی اوایل سال 2018 هم سرور اختصاصی میگیره خلاصه کولاک هستش شک نکنین ارزش داره
ایدی یو پلی : ghased
ایدی استیم من : ghasede_del
سلام مشکل nat رو چه جوری درست کردین؟

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
533
125
نام
Amir Ali
sgh

سلام مشکل nat رو چه جوری درست کردین؟
من رو ادد کنین تو گیم براتون توضیح میدم عزیز
دوستان لطفا کسایی که بازی میکنن من رو ادد کنن با هم بازی کنیم ممنون
Uplay Id : Ghased

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
1,700
837
دوستان سرورهایِ این بازی از کنسول جداست؟
بازی رو PC چطوریه؟ بهینه ست؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,181
3,044
نام
Dara
دوستان سرورهایِ این بازی از کنسول جداست؟
بازی رو PC چطوریه؟ بهینه ست؟
بازی به بهترین شکل ممکن رو PC بهینه هست، حتی بازی هم گرافیک واقعا خارق العاده ای داره، بنده با یک GTX 970 چند اپشن سنگین AA رو خاموش کردم بقیه گزینه هارو اخرین سطح گذاشتم فریم ریت بین 66-70 بود برام! ولی این چیزی که مهمه بازی به هیچ عنوان سرور های پایداری نداره، و خریدش تا موقعه اومدن سرور های اختصاصی پیشنهاد نمیشه.

• Like
Reactions: Dr.Trax

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
533
125
نام
Amir Ali
من صحبت دوستان رو تایید نمیکنم تو این 3 روزی که بازی رو گرفتم تو 90% مواقع بدون هیچ مشکلی بازی کردم و دارم میگم مشکلی هم اگر هست بخاطر NAT هست که باید حد اقل Modrate باشه و در بهترین حالت Open باید باشه منم خودم موقعی که Nat برام open نبود یه کم شکل داشتم ولی الان اصلا مسعله ای ندارم و راهکارشم بلدم چجوری باز کنن دوستان هم با پورت فورواردینگ میشه هم با وی پی ان به من تو یو پلی پیغام بدین کمک میکنم مسعلتون حل بشه ادمی نیستم که بی دلیل حرفی رو بزنم خود دانید

• Like
Reactions: Dr.Trax

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
1,700
837
بازی به بهترین شکل ممکن رو PC بهینه هست، حتی بازی هم گرافیک واقعا خارق العاده ای داره، بنده با یک GTX 970 چند اپشن سنگین AA رو خاموش کردم بقیه گزینه هارو اخرین سطح گذاشتم فریم ریت بین 66-70 بود برام! ولی این چیزی که مهمه بازی به هیچ عنوان سرور های پایداری نداره، و خریدش تا موقعه اومدن سرور های اختصاصی پیشنهاد نمیشه.
من صحبت دوستان رو تایید نمیکنم تو این 3 روزی که بازی رو گرفتم تو 90% مواقع بدون هیچ مشکلی بازی کردم و دارم میگم مشکلی هم اگر هست بخاطر NAT هست که باید حد اقل Modrate باشه و در بهترین حالت Open باید باشه منم خودم موقعی که Nat برام open نبود یه کم شکل داشتم ولی الان اصلا مسعله ای ندارم و راهکارشم بلدم چجوری باز کنن دوستان هم با پورت فورواردینگ میشه هم با وی پی ان به من تو یو پلی پیغام بدین کمک میکنم مسعلتون حل بشه ادمی نیستم که بی دلیل حرفی رو بزنم خود دانید
ممنون از پاسختون.
فقط این سوال بنده رو جواب ندادید. سرورهایِ کنسول و PC جداست؟
چون یکی از دوستان PS4 داره، گفتم اگر سرورها یکیه برم باهاش بزنم! :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
12,556
15,630
نام
نـــــــویـــــــــد
ممنون از پاسختون.
فقط این سوال بنده رو جواب ندادید. سرورهایِ کنسول و PC جداست؟
چون یکی از دوستان PS4 داره، گفتم اگر سرورها یکیه برم باهاش بزنم! :D
بله جداس :D

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟