Firmware 3.56 برای PS3 و آغاز Banning

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سلام
Lolowned.jpg

در جدیدترین اپدیت فرم ویر PS3 که سونی از آن به عنوان یک "اپدیت امنیتی" یاد کرده، افرادی که با استفاده از هک کنسول قصد انجام بازی CoD : Black Ops رو دارند, با یک پیغام "بن دائمی" از سرورهای بازی مواجه میشن!
گزارش های زیادی از افراد بن شده هست که میتونید کامنت های بعضی ها رو توی منبع بخونید!
اپدیت:
در تکمیل خبر عرض کنم که سونی یه قابلیت مخفی در ۳.۵۶ گذاشته و اونم اینه که میتونه از این به بعد سیستم رو مونیتور کنه یعنی هر کاری که بکنید میفهمه و دیگه برای بن کردن یا از کار انداختن سیستم نیازی به دادن FW جدید نداره و میتونه هر زمان فعالیت های روی سیستم رو بررسی و اقدام به هر کاری بکنه

منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Politiciλn

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
در تکمیل خبر عرض کنم که سونی یه قابلیت مخفی در ۳.۵۶ گذاشته و اونم اینه که میتونه از این به بعد سیستم رو مانیتور کنه یعنی هر کاری که بکنید میفهمه و دیگه برای بن کردن یا از کار انداختن سیستم نیازی به دادن FW جدید نداره و میتونه هر زمان فعالیت های روی سیستم رو بررسی و حتی کدهای روی سیستم رو تغییر بده

منبع

• Like
Reactions: Politiciλn

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
میشه گفت اصلا مهم نیست ، احتمالا یه PS3 Groove مخصوص 3.56 هم عرضه میشه و میتونیم بازی های 3.56 رو هم اجرا کنیم ، تنها مشکل همون PSNــــه که اونم برای خیلی ها اهمیت چندانی نداره!

• Like
Reactions: VahiD_ST

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
نتیجه اخلاقی : آنلاین بازی نکنید همان آفلاین را غنیمت شمارید :D

حالا طرف از PSN بن شده یا از سرور های COD:BO ؟!

داره میگه سرور داشته بازی میکرده :D که ضدحال خورده :D
فقط کاش نعمت آفلاینمون نپره :D

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اگه قضیه اینه که از سرور COD Black ops بن شده خو میشه گفت ذزه ای هم اهمیت نداره !
به هر حال ما قصد خریدش رو داریم خدا کنه این PSN درست شه چون واسه من خیلی اهمیت داره !

sapultra

کاربر سایت
Jul 17, 2008
109
نام
astiak
منم دیروز این اپدیت رو گرفتم....به نظر میرسید حجمش از اپدیت های قبلی خیلی بیشتر بود.
کاش میشد تو همه بازی ها,کنسول های هک شده رو بن کنن.نه فقط تو cod

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
منم دیروز این اپدیت رو گرفتم....به نظر میرسید حجمش از اپدیت های قبلی خیلی بیشتر بود.

دیگه دعا نکن همه رو بن کنن :p
این آپدیت کاری به بازی خاصی نداره همین که دستگاه رو هک کرده باشی سونی متوجه میشه و بَن یا تمهیدات جدی تری رو اعمال میکنه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
منم از ته قلبم آرزو میکنم مایکروسافت به دلیل استفاده غیر قانونی و دزدی از ویندوز و تمامیه برنامه های موجود روی PC تون تمام اطلاعاتت رو Shift + Delete کنه !
جدا خیلی ها جو اینکه 4 تا دونه بازی اوریجینال خریدن گرفتن باشه آقا فهمیدیم بازی اوریجینال میخری ولی ویندوزت و تمامیه اطلاعاتش ( فیلم، موزیک، برنامه ها و ... ) دزدی هست !
پ.ن : این دزدی رو زیاد روش مانور دادم تو پستم که شما هم احساس نکنی کار بزرگی میکنی تو زندگیت 4 تا دونه بازی اوریجینال میخری از اون ور چیز های دیگت دزدیه چون همه ما مجبوریم به خاطر مشکلاتی که هیچ ربطی به خوده ما هم نداره قانون کپی رایت رو نقض کنیم همین

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
منم با وجود اینکه از وضعیت بازی های ارجینال راضی بودم ولی چند وقت پیش که به بازار های شهر سر زدم دیدم تمام ملت در حال هارد به هارد کردن بازی هستن و اصلا ارجینال به کل جمع شده!
ACB رو 20 تومن هم نمی خریدن!
برای همین مجبور به هک کنسول شدم
پس زیاد افراد رو به خاطر هک کردن ملامت نکنید چون راهه دیگه ای وجود نداره! دیر یا زود بازی های ارجینال پایتخت هم جمع میشه
پ.ن
این بحث ارجینالی که من دارم میگم با غرور و شرافت و اون مزخرفاتی که بعضی ها ادعا می کنن فرق داره
من صحبتم سره راحتی و انلاین بازی کردن بی دغدغه و ترس و واهمه از بن شدن بود و الا من و شما با خرید 2 تا بازی ارجینال که قیمتاش هیچ سنخیتی با نرج اجناس داخل کشور نداره شق القمر نکردیم که بخوایم بهش افتخار کنیم

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر