Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
منم بازی رو خیلی وقته رو ریجن ترکیه استیم گرفتم خیلی هم دوست دارم بازیش کنم ولی مسعله اینه که اصلا نمیدونم چه مرگشه اسکورانیکس با اون ارور i2501 مشکل ریجن اکانتم نیست از طریق سایت هم نه میتونم اکانت بسازم نه میتونم وارد اکانت کسی بشم وارد یه اکانت از قبل ساخته میخوام بشم میگه یوزر یا پس اشتباهه و بعده یه مدت پاک میشه از اکسپرس و نورد و اچ ام ای وی پی ان هم استفاده کردم بهتر از اینا فکر نکنم باشه با گوشی هم حتی جواب گو نیست با کلی ایمیل مختلف هم سعی کردم چیزی دیگه به ذهنم نمیرسه ولی همش در نلاشم تا این اوکی شه رنگه این بازی رو ببینم -_-
i2501 بیشترین گیری که میده دلیلش استفاده از Vpn و پروکسیه.
میخوای با پروتون هم امتحان کنی؟

برای ثبت نام و... با اون وصل شدم به سرور روسیه و بعدش هم exitlag زدم.
اصلا رفتم اکانت exitlag خریدم، 1ماهه.
اما یکبار هم که میخواستم شارژ کنم فقط با پروتون وصل شدم و اکی بود.

قبلا پروتون 5روزه پرمیوم مجانی میداد که به همه سرورها وصل شی، ترکیه هم داره.
اما الان اکانت رایگان میده که 3تا سرور آمریکا،ژاپن و هلند میتونی وصل شی.
===============
پیشنهاد من اینه که بیخیال این اکانت استیم بشی و یدونه روسی بساز، شاید مشکل همون ریجن ترکیه باشه!
چون اگر هم موفق شدی اونهم بعد این 7خوان رستم ، شارژش ماهی 13-12 دلار میشه.
اما اکانت روسی میشه ماهی 3دلار.
در آخر شیر میکنی و با همین اکانت ترکی بازی میکنی و تایم میخوره، اچیومنت و... هم میده، مثل اکانت اصلی.
من همین کارو کردم، اکانت اصلیم آرژانتین ولی بازی روی روسیه خریدم.

آخرین ویرایش:

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
829
یکی بیاد بگه چجوری بازی از استیم روسیه بخریم و همه چیزاشو.چون الان خودم اکانت استیم دارم مال امریکا و توشم بازی خریداری شده .نمیخوام از دست بره
اکانت جدید استیم روسیه میسازم ولی باز میگه مکانت ایرانه.اونم باید با وی پی ساخت؟

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
یکی بیاد بگه چجوری بازی از استیم روسیه بخریم و همه چیزاشو.چون الان خودم اکانت استیم دارم مال امریکا و توشم بازی خریداری شده .نمیخوام از دست بره
اکانت جدید استیم روسیه میسازم ولی باز میگه مکانت ایرانه.اونم باید با وی پی ساخت؟
شما از صفحه 50 به بعد یک مرور بفرمایید (من خودم وقتی میخواستم بیام سمتش از اول همرو خوندم)، چندین بار توضیح داده شده.

• Like
Reactions: tirdad666

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
829
شما از صفحه 50 به بعد یک مرور بفرمایید (من خودم وقتی میخواستم بیام سمتش از اول همرو خوندم)، چندین بار توضیح داده شده.
خودم اون صفحات و خونده بودم .مشکل جای دیگه هست اونم استیم.روسیه میسازم اکانت استیم اما استور مال امریکا میاره(اکانت اصلیم تو استیم)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
خودم اون صفحات و خونده بودم .مشکل جای دیگه هست اونم استیم.روسیه میسازم اکانت استیم اما استور مال امریکا میاره(اکانت اصلیم تو استیم)
متوجه نشدم اکانت استیم نمیتونی بسازی؟
میدونی که باید vpn روسیه داشته باشی، وگرنه قبول نمیکنه حین ساخت.
تو تاپیک استیم بپرسی بچه ها راهنمایی میکنن.
====================
این خیلی بامزه بود :)):

=======
پارت دوم هم دیروز اومده:

• Like
Reactions: tirdad666

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یعنی واقعا حیف که 14 رو کسای زیادی تجربه نکردن اینجا مخصوصا shadowbringers رو

من هر از چند گاهی هی بهش فکر میکنم و واقعا مور مور میشه بدنم هیچ جوره داستان و ویلینی بهتر از emet نمیتونم تصور کنم یه ویلین کامل بود :((

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
یعنی واقعا حیف که 14 رو کسای زیادی تجربه نکردن اینجا مخصوصا shadowbringers رو

من هر از چند گاهی هی بهش فکر میکنم و واقعا مور مور میشه بدنم هیچ جوره داستان و ویلینی بهتر از emet نمیتونم تصور کنم یه ویلین کامل بود :((
والا سیستم سابسکریپشنش باعث و بانی این اتفاقه فقط !
وگرنه بچه های اینجا خیلیاشون من جمله خودم بیشتر وقتشون پای WoW بودن. راحت با یه گرایند ساده و پلی دادن بازی میتونی پلی تایم خودت رو شارژ کنی ولی ff14 باید از جیب بدی هر ماه که خب واسه ما خیلیه وگرنه من خودم با اینکه عاشق WoW ام ولی جدی تو حسرت ff14 موندم این همه وقت :D

mosiibat

کاربر سایت
May 31, 2017
22
سلام. خسته نباشید. ببخشید اگه بازیو روی ps4دانلود کرده باشم. اما لینک باشه با استیم روسیه میتونم از طریق استیم روسیه شارژ ماهیانه رو پرداخت کنم اما روی ps4 پلی بدم. چون روی ps4 هم وقتی بازیو باز میکنی ایمیل و پسوورد square enix میگیره. واسه همین موندم میشه این کارو کرد یا نه. اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم. چون فقط اینجوری میشه گیم تایم ماهیانه رو بصرفه تهیه کرد

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
سلام. خسته نباشید. ببخشید اگه بازیو روی ps4دانلود کرده باشم. اما لینک باشه با استیم روسیه میتونم از طریق استیم روسیه شارژ ماهیانه رو پرداخت کنم اما روی ps4 پلی بدم. چون روی ps4 هم وقتی بازیو باز میکنی ایمیل و پسوورد square enix میگیره. واسه همین موندم میشه این کارو کرد یا نه. اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم. چون فقط اینجوری میشه گیم تایم ماهیانه رو بصرفه تهیه کرد
متاسفانه نمیشه.
فقط روی pc جواب میده و اکانت استیم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
.عه. شما تا حالا انجام دادین این کارو؟ یعنی مطمئنید که نمیشه دوست عزیز؟ اینم شانس ما
نه انجام ندادم ولی موقع پرداخت هزینه ماهانه مشخصه که باید استیم انتخاب کنی و پرداخت از داخل استیم هست.
برای PSN باید یک سرویس جدید داخل اکانت تعریف کنی و هزینش هم از همون طریق دریافت میکنه و ارتباطی با استیم نمیتونه داشته باشه که حالا بخواد روسی باشه یا غیره.

برای استفاده از نسخه روسی حتما باید روی استیم بازی کنی.
==========
نمیدونم تازه میخوای شروع کنی یا خودت پلیری، اما خب با Free Trial تا لول 60 میتونی رایگان بازی کنی.
خودش چندین ماه محتوای فوقالعادست.

mosiibat

کاربر سایت
May 31, 2017
22
نه انجام ندادم ولی موقع پرداخت هزینه ماهانه مشخصه که باید استیم انتخاب کنی و پرداخت از داخل استیم هست.
برای PSN باید یک سرویس جدید داخل اکانت تعریف کنی و هزینش هم از همون طریق دریافت میکنه و ارتباطی با استیم نمیتونه داشته باشه که حالا بخواد روسی باشه یا غیره.

برای استفاده از نسخه روسی حتما باید روی استیم بازی کنی.
==========
نمیدونم تازه میخوای شروع کنی یا خودت پلیری، اما خب با Free Trial تا لول 60 میتونی رایگان بازی کنی.
خودش چندین ماه محتوای فوقالعادست.
والا تا حالا بازی نکردم ffxiv. اما تا 3 سال پیش نزدیک 6.7 سال wow پای دادم. اره دیم زده تا 60 رایگان. اما نه میشه جوین کسی شد نه کاره دیگه ای کرد. داداش دست گلت درد نکنه. خیلی لطف کردی. من عاشق raid. dungeon هستم. pve خیلی حال میکنم. دوست دارم بتونم همه جوره پای بدم گیم رو.

• Like
Reactions: m.d.makan

mosiibat

کاربر سایت
May 31, 2017
22
والا تا حالا بازی نکردم ffxiv. اما تا 3 سال پیش نزدیک 6.7 سال wow پای دادم. اره دیم زده تا 60 رایگان. اما نه میشه جوین کسی شد نه کاره دیگه ای کرد. داداش دست گلت درد نکنه. خیلی لطف کردی. من عاشق raid. dungeon هستم. pve خیلی حال میکنم. دوست دارم بتونم همه جوره پای بدم گیم رو.
یادمه از سامورایی اینجور کلاس ها صحبت میکردین. الان اسم اینا اصلا به کلاس هایی که میگفتین نمیخوره. هر کلاس ابیلیتی های مخصوص به خودشو نداره؟ باید برم یوتیوب ببینم

Attachments

• 16204700072765711049883921660889.jpg
    16204700072765711049883921660889.jpg
    1,000.4 KB · مشاهده: 4

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
یادمه از سامورایی اینجور کلاس ها صحبت میکردین. الان اسم اینا اصلا به کلاس هایی که میگفتین نمیخوره. هر کلاس ابیلیتی های مخصوص به خودشو نداره؟ باید برم یوتیوب ببینم
این نژادهاست، خیلی مهم نیست بیشتر جنبه ظاهری کرکتر هست.
انتخاب کلاس بخش بعدی همین صفحست.

آره بری یوتیوب کلا خیلی بهتر و کاملتر دستت میاد چی به چیه.
کلاسها به لول 30 که رسیدی متحول میشن و تبدیل میشن به Job.
میدونی که برعکس WOW نیاز نیست چندین کرکتر داشته باشی و از اول لول آپ کنی، آینجا میتونی هر Jobی که دلت میخواد میتونی روی یک شخصیت داشته باشی و بینشون سوییچ کنی.
فقط کافیه ماموریتهای اصلی اونهارو بری و تمام.

با هر DLC هم یکی2تا JOB اضافه میشه، مثلا گفتی Samurai این جاب کلاس بیس نداره، لولت 50 که شد میتونی بهش دسترسی داشته باشی.
این ویدئو ببین برای شروع خیلی راهنمایی های خوبی میکنه:

این کانالها رو هم دنبال کن:
Work2Game که یک کانال مشترک هست.
از اونجایی مهمه که 2نفرن و یکیشون WOW باز حرفه ایه ،یکیشون XIV باز (کانال ویدئوی بالا)
باهم بحثهای خیلی خوبی میکنن، مثل تفاوتهای 2بازی، ضعف و قدرت هر 2 و...
این اواخر یک ویدئو داشتن که اگه از WOW میری سمت XIV باید چه نکاتی رو بدونی.

Zepla HQ
این هم خیلی کانال خوبیه، اصلا من با این کانال با بازی ارتباط بیشتری پیدا کردم و راغب شدم بیام سمت MMO.
خودش سالها WOW باز بوده و چندسال پیش سوییچ کرده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر