Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من اکانت استیمم ارژانتینه وقتی بازی رو خریدم NA حساب کرده برام.الان من اکانت اسکوئر و NA بسازم برم سرور EU مشکلی پیش نمیاد و اینکه پینگم اکی میشه؟

فرقی نداره اکانتت فقط تو خرید درون بازی و این چیزا تاثیر داره وگرنه تو خود بازی دنیا و سرورت رو خودت انتخاب میکنی و پینگ هم وابسته به سرورت هست میتونی قبلش تو نت آیپی سرورا رو پیدا بکنی تست بکنی ببینی با کدوم بهتره ولی خب ما ایرانیا تقریبا همیشه با سرورای تو اروپا پینگ بهتری داریم

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
من تا حالا بازی mmo انجام ندادم پیشنهاد میدید ؟ و اینکه چرا تو استیم گزینه ی خرید یا دانلود نداره ؟

بازیش چطوره ؟ داستانو با بقیه انلاین پیش میبری ؟ یه توضیح کوتاه بدید ممنون میشم

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
"بازگشت دوباره ی فاینال فنتسی 14 برای فروش و به روزرسانی سرور"

🔥 بنا به گزارش کارگردان بازی فاینال فنتسی 14 نائوکی یوشیدا این بازی قرار در تاریخ 25 ژانویه برای فروش موجود بشه و همچنین سرور ها آپدیت مهمی دریافت کنند.

• Like
Reactions: masoud101

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,072
نام
آریا
سلام سلام
من میخوام برگردم دوباره :clap:
میخوام برم همون اکانت اصلی خودم ولی الان قیمت تایم کارت شده 1 میلیون تومن >_>

یه روشی بود که خیلی ارزون تر بازی میکردین میشه به منم بگین چجوری بود؟ و میشه با همون اکانت اصلی و ms lalafell خودم باشم؟ :<

• Like
Reactions: tirdad666

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,072
نام
آریا
من چند سال پیش قبل اینکه دیگه بازی نکنم دو سه هزار تا Crysta خریده بودم
امروز چک کردم دیده نوشته 0 !!! نمیشه برش گردوند یجوری؟

• Sad

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان کدوم سرور پینگش بهتره من EU - louisoix هستم اکثر مواقع پینگم افتضاحه
برای ایرانی ها کدوم سرو بهتره ؟

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
به تازگی فن فستیوال جدید فاینال فنتسی 14 در کره ی جنوبی برگزار شده و آقای نائوکی یوشیدا طی این رویداد میگه که تعداد زیادی از طرفدارا خواستار اظافه شدن دانجن های سخت جدید هستن و تیم فاینال فنتسی 14 قصد داره طی پتچ های بعدی دانجن های سخت جدیدی رو به بازی اظافه کنه.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
نائوکی یوشیدا به تازگی نامه ی زنده ی جدیدی برای طرفدارای فاینال فنتسی 14 منتشر کرده و طی اون اطلاعات جدیدی در مورد اپدیت های بعدی فاینال فنتسی 14 در اختیار کاربران قرار داده.

🌙 گرافیک بازی طی پچ 7.0 ارتقاع خواهد یافت اما تمامی npc ها این اپدیت گرافیکی رو به صورت یک جا دریافت نخواهند کرد و به صورت دسته ای طی اپدیت های بعدی گرافیکشون بهبود خواهد یافت. همچنین بازی تا پچ 7.0 همچنان بر روی ps4 قابل بازی خواهد بود.

🔥 جزیره ی جدیدی طی پچ 6.2 به بازی اضافه خواهد شد.

♨️ دانجن سخت جدیدی طی پچ 6.3 به بازی اضافه خواهد شد.

🦋 در گذشته طی هر 3.5 ماه بازی یک پچ مهم دریافت میکرد ولی در آینده قرار هر 4 ماه پچ مهم دریافت کنند.

راستی دوستان چپتر 2.1 مانگای فاینال فنتسی 14 ترجمه شده ولی انگلیسی چپتر 2.2 رو پیدا نمی کنم تا ترجمش کنیم

nimanoia

عضو جدید
Feb 24, 2022
1
من هر سری این ارور میگیرم رو گوشی امتحان میکنم و اکی میشه.
در مورد شارژ اکانت اگه آمریکا ساختی که خب باید ماهی 14-13 دلاری در نظر داشته باشی.

اگه نتونستی اکانت به استیمت لینک کنی، بهم PM بده برات درست میکنم، برای چند نفر دیگه هم تو این تاپیک انجام دادم.

در مورد NPC هم این بخش اول بازی که Realm Reborn هست به علت هزینه ساخت بالای بازی (ترکوندنش و دوباره از نو ساختنش) ، بیشتر صداگذاریها انجام نشده و بعضی جاهای مهم اینکار انجام شده ولی به بهترین شکل.
تو اکسپنشهای بعدی این مورد رفته رفته بهتر شده و میشه گفت اکثر کاتسینها صداگذاری شدن.
داداش من این ارور i2501 دهنمو سرویس کرده میخوام با رفیقم فری ترایالو برم اونم این مشکلو داره میتونی کار منو راه بندازی؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,291
نام
مــاکــان
داداش من این ارور i2501 دهنمو سرویس کرده میخوام با رفیقم فری ترایالو برم اونم این مشکلو داره میتونی کار منو راه بندازی؟
یوزر پس ماگ استیشن + یوزر پس استیم برام پاسخ خصوصی کن، اگه تونستم درستش کنم برای دوستت هم ردیف میکنیم.

فقط اگه استیم گارد داری موقتی قطعش کن که هی نیاز نباشه ازت کد بخوام، چون ممکن چندباری امتحان کنم.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
۲۰۲۲۰۳۰۴_۲۰۲۸۴۹.jpg
رمان فاینال فنتسی 14 چرونیکلز اف لایت دوباره چاپ خواهد شد و چهار داستان جدید نیز به آن اضافه خواهد شد.

🔥 این رمان شامل 25 داستان کوتاه که 21 داستان آن قبلا به صورت آنلاین قابل خواندن بود. این رمان قرار در تاریخ 18 اوکتبر 2022 منتشر شود.

داستان هایی که توی چاپ جدید اضافه خواهند شد:

◾️ ”Ever After”

◽️ ”The Hunt Begins”

◾️ ”The Players and the Pawns”

◽️ ”The Samurai Who Couldn’t Die”

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
237
سلام به همگی
من بعد از مدت بسیار طولانی چند روز قبل برگشتم به بازی اما از دیروز که سرورها مساله پیدا کرد نمیتونم بازی کنم. مشکل سرور های دیتا بیس Chaos برطرف شده اما من همچنان نه به اون دیتا سرور و نه Light که میشه تمام سرور های اروپا نمیتونم وصل بشم.
می تونم به ژاپن، امریکا و اقیانوسیه وصل بشم فقط.
احیانا کسی چنین مساله ای نداره ؟ یا اینکه کسی راه حلی به ذهنش می رسه که من رو راهنمایی کنه ؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر