Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
یعنی انقدر دارم آروم پروگرس میکنم خودم پشمام ریخته
خیلی کار هست واسه انجام دادن و سرگرم شدن :D
bar.png

A sunny day in Gridania :D فک کنم قشنگ نیم ساعت همینجوری نشسته بودم (کاراکترم هم همینطور :D) بارد داشت متالیکا میزد

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
224
حتی توی کروم هم رفتم که سی دی کی وارد کنم توی mog station، اد بلاکر هم بستم، کش هم پاک کردم، وی پی ان هم زدم، ولی نشد!
سلام

من هم دقیقا این مشکل رو با شارژ کردن دارم و هیچ جوری نتونستم حلش کنم خودم. هر موقع میخوام بازی کنم از دوستام که ایران نیستم خواهش میکنم که کد گیم کارت رو بزنن.
شما اون ور کسی رو نداری که برات این کار رو انجام بده؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,084
نام
مــاکــان
هزاران تا وی پی ان مختلف استفاده کردم با ریجن یکسان سی دی کی که خریدم ولی نشده.
اکانت ساختی؟
اکانتی که ساختی با ریجن استیمت هماهنگه؟
اگه آره به من پ.خ کن، شاید بتونم برات اکتیو کنم.
تا حالا که برای بچه ها اکتیو کردم مشکلی نداشته، ایشالله این دفعه هم اکی میشه.

فقط بیخیال نشو، همه این دوره رو گذروندیم.
کامنتهای ما تو همین تاپیک هست که داریم خودزنی میکنیم :))

dima

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
h.k
سلام به همه
خیلی وقته بازی نکردم الان دوباره می خوام بازی کنم ولی گیم تایم گیر نمیارم برای خرید . دوستان جایی رو دارن معرفی کنن.

devianceam

کاربر سایت
Aug 16, 2021
2
دوستان هربار میخام تو سایت square اکانت بسازم بعد از اینکه کد فعال کردن رو بهش وارد میکنم ارور میده و نمیذاره بسازم اکانت رو. چی کار باید بکنم ؟

devianceam

کاربر سایت
Aug 16, 2021
2
دوستان هربار میخام تو سایت square اکانت بسازم بعد از اینکه کد فعال کردن رو بهش وارد میکنم ارور میده و نمیذاره بسازم اکانت رو. چی کار باید بکنم ؟

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
واقعا سخت ترین باس بازی اکانت ساختنشه :D ما با vp0n اش مشکل داریم خارجیا هم بدتر از ما کلا نمیتونن اکتیو کنن:))

vp,n بزن دوست عزیز فقط همین :D اگر کار نکرد یکی دیگه بزن انقدر عوض کن تا کار کنه :D

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
من اکانت رو ساختم بعد موقع اکانت ساختن برگشته میگه one time password رو وارد کن منم پوکر فیس وات دف
بعد رفتم از رو سایتش بعد کلی بدبختی اون one time pass رو ساختم زدم رو مایکروسافت آتنتیکیتور برگشتم اکانت بسازم میگه این اکانت ساخته شده :)) قشنگ دیوونه خونس سایتش

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
سلام دوستان. میخواستم بازیو برا کنسول بگیرم ولی انگار باید ماهانه اشتراک بخری که بتونی بازی کنی.
از کجا میشه خرید ؟ ارزش داره ؟ تو ایران بازی کردن داستان داره یا اوکیه راحت میشه بازی کرد؟

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
سلام دوستان. میخواستم بازیو برا کنسول بگیرم ولی انگار باید ماهانه اشتراک بخری که بتونی بازی کنی.
از کجا میشه خرید ؟ ارزش داره ؟ تو ایران بازی کردن داستان داره یا اوکیه راحت میشه بازی کرد؟
ارزش که :D اگه زندگیتو دوست داری پیشنهاد نمیکنم
اشتراکش رو کنسول فک کنم خیلی گرون تموم بشه الان چک کردم 2 ماهه 830 تومنه
بازی کردن هم نه داستان نداره جز ساختن اکانتش که به شدت رو مخه

• Like
Reactions: R O N I N

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
ارزش که :D اگه زندگیتو دوست داری پیشنهاد نمیکنم
اشتراکش رو کنسول فک کنم خیلی گرون تموم بشه الان چک کردم 2 ماهه 830 تومنه
بازی کردن هم نه داستان نداره جز ساختن اکانتش که به شدت رو مخه
اوه اوه مگه ماهی ۱۲ دلار نیست اشتراکش چقدر گرون از کجا میشه خرید؟ دمو شو رفتم قبلا اکانت دارم فقط ریجن اکانتم ایرانه انگار. واسه اشتراک گرفتن مشکلی داره ریجنم؟
یکی از دوستامون گیر داده یه mmorpg خوب پیدا کنم بازی کنیم، رو ps4 بهترین گزینه فک کنم همین فاینال فانتزی باشه. اشتراک ماهانه نداشت همین الان میخریدمش واس همین دو دل شدم.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
اوه اوه مگه ماهی ۱۲ دلار نیست اشتراکش چقدر گرون از کجا میشه خرید؟ دمو شو رفتم قبلا اکانت دارم فقط ریجن اکانتم ایرانه انگار. واسه اشتراک گرفتن مشکلی داره ریجنم؟
یکی از دوستامون گیر داده یه mmorpg خوب پیدا کنم بازی کنیم، رو ps4 بهترین گزینه فک کنم همین فاینال فانتزی باشه. اشتراک ماهانه نداشت همین الان میخریدمش واس همین دو دل شدم.
اگر پیسی دارین میتونین با پیسی اکانت روسیه بسازین بازی رو از رو ریجن روسیه خریداری کنید رو استیم هزینه اشتراک ماهیانه میفته 90-80 تومن، کراس پلتفرم هم هست میتونین با رفیقتون که ps4 داره بازی کنید

• Like
Reactions: R O N I N

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
اگر پیسی دارین میتونین با پیسی اکانت روسیه بسازین بازی رو از رو ریجن روسیه خریداری کنید رو استیم هزینه اشتراک ماهیانه میفته 90-80 تومن، کراس پلتفرم هم هست میتونین با رفیقتون که ps4 داره بازی کنید
نه متاسفانه پی سی ندارم. فک کنم بیخیالش بشم بهتره خیلی گرون میوفته.میرم سمت ESO پس.

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
نه متاسفانه پی سی ندارم. فک کنم بیخیالش بشم بهتره خیلی گرون میوفته.میرم سمت ESO پس.
فک کنم با گیفت کارت پلی استیشن هم بشه شارژ کرد (مطمئن نیستم) ولی بازم گرون میفته فرقی نمیکنه.
ESO به شدت کسل کننده اس، کلا الان MMO خوب همین FF14 هست بقیه یا سروراشون مردن یا p2w شدن یا هم مثل WoW دارن درجا میزنن
اگه Warframe بازی نکردی اونم یه نگاهی بنداز، من با یکی از دوستام بازی میکردم خیلی فان بود، البته نمیدونم سروراش الان vp0n میخواد یا نه
Path of Exile هم هست که نمیدونم رو کنسول اومده یا نه ولی به شدت جذابه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر