Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,081
نام
مــاکــان
احتمالا سر و صدای زیادی این dlc درست کنه چون قرار حتی از شدو برینگرز بزرگتر باشه
100 درصد.
چون داستان کلی بازی از Realm Reborn تا به الان قرار هست با این DLC به سرانجام برسه و تموم بشه.
شاید یکسری هینت هم در مورد آرک جدیدی که بخوان شروع کنن درش گذاشته باشن، بنابراین همین حالا به خودی خود به بزرگترین و مهمترین اکسپنشن بازی تا به اینجا تبدیل شده.
حالا باید منتشر بشه ببینیم چه آشی برامون پختن.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,958
نام
Reza
موزیک ویدئو جدیدی از فاینال فنتسی 14 منتشر شد.(حتما ببینید خیلی خوبه)

🔥 اسم ساندترک جدید Fly Me To The Moon که توسط خانوم Sia خونده شد.( سایت آمازون در حال حاظر این ساندترک رو با قیمت 1.29 دلار میفروشه)

• Like
Reactions: m.d.makan and bezad

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان من الان یه اکانت ساختم از استیم 30 روز ه ولی نتونستم به سرور اروپا وصل بشم یعنی خالی نمیشه یه چند باریم که خالی شد نتونستم وارد بشم چون بازی رو هنوز نخریدم و تریال هست. برای همین رفتم NA یه چند ساعتی پلی کردم
الان میتونیم این کاراکترو بیارم تو سرور اروپا ؟ یا باید از اول شروع کنم ؟
یه سوال دیگه هم داشتم. الان من بازی رو بخرم بعد 30 روز چطور بازی شارژ میشه ؟ یعنی باید از کجا اکانت شارژ مجدد رو تهیه کنم ؟
ریجنمم ارژانتین ه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: tirdad666

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,081
نام
مــاکــان
دوستان من الان یه اکانت ساختم از استیم 30 روز ه ولی نتونستم به سرور اروپا وصل بشم یعنی خالی نمیشه یه چند باریم که خالی شد نتونستم وارد بشم چون بازی رو هنوز نخریدم و تریال هست. برای همین رفتم NA یه چند ساعتی پلی کردم
الان میتونیم این کاراکترو بیارم تو سرور اروپا ؟ یا باید از اول شروع کنم ؟
یه سوال دیگه هم داشتم. الان من بازی رو بخرم بعد 30 روز چطور بازی شارژ میشه ؟ یعنی باید از کجا اکانت شارژ مجدد رو تهیه کنم ؟
ریجنمم ارژانتین ه
اگه از آمریکا میخوای برگردی اروپا باید 20 دلاری هزینه کنی، دقیق نمیدونم اما همین حدودها میشه.
در مورد شارژ هم تو اکانت mogstation باید بری و وصلش کنی به استیم، لاگین که کنی مشخصه.
بعد لاگین روی استیم کلیک کن و از بین 30 روز تا 180 انتخاب کن، از مرورگر برمیگرده به استیم تا اجازش ازت بگیره.
مدت شارژت هم که تموم بشه از ولت استیمت خود به خود کم میکنه.

فقط الان نیاز نیست اینکار بکنی، نمیدونم اگه الان اینکارو بکنی اون مدت به تایمی که الان داری اضافه میشه یا نه.
30 روزت که تموم کردی اینکار بکن ، قبلش ولت استیمت هم باید اون مقداری که میخواد شارژ کنی وگرنه قبول نمیکنه.

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
خب من بازی رو از از استیم و از ریجن آرژانتین گرفتم خیلی خوشحال:D
بعد رسیدم به ساخت اکانت که سرویسم کرد #:-S

بعد دو روز با 10 تا 15 تا ایمیل مختلف و چند مدل تحریم شکن اکانت رو ساختم اما ریجن اکانت square enix شد امریکا . نمیدونم بعدا برا همینم میخواد سرویس کنه یا نه.
حالا بازی رو با مصیبت دانلود کردم و اجرا هم شده اما الان دارم به شارژ اکانت فکر میکنم چون کلا با هر مدل و هر روشی نمیتونم اکانت استیم رو وصل کنم و همش یه خطای مسخره i2501 زمان ساخت اکانت رو میده.~X(~X(~X(

نمیدونم اگر با کد آماده گیم تایم هم بخواییم شارژ کنیم بازم همین خطا رو میده یا نه؟؟؟؟؟
یا الان گیم تایم رو با ریجن آرژانتین حساب میکنه یا با گلوبال؟؟؟؟؟؟؟؟

در کل این مشکلاتش کلا هیجانم رو براش به طور کامل از بین برده ، یه جورایی پشیمونم کرده :(:(:(

یه سوال دیگه NPC های بازی کلا صدا ندارن یا برا من فقط اینجوره؟؟؟؟

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,081
نام
مــاکــان
بعد دو روز با 10 تا 15 تا ایمیل مختلف و چند مدل تحریم شکن اکانت رو ساختم اما ریجن اکانت square enix شد امریکا . نمیدونم بعدا برا همینم میخواد سرویس کنه یا نه.
حالا بازی رو با مصیبت دانلود کردم و اجرا هم شده اما الان دارم به شارژ اکانت فکر میکنم چون کلا با هر مدل و هر روشی نمیتونم اکانت استیم رو وصل کنم و همش یه خطای مسخره i2501 زمان ساخت اکانت رو میده.~X(~X(~X(
من هر سری این ارور میگیرم رو گوشی امتحان میکنم و اکی میشه.
در مورد شارژ اکانت اگه آمریکا ساختی که خب باید ماهی 14-13 دلاری در نظر داشته باشی.

اگه نتونستی اکانت به استیمت لینک کنی، بهم PM بده برات درست میکنم، برای چند نفر دیگه هم تو این تاپیک انجام دادم.

در مورد NPC هم این بخش اول بازی که Realm Reborn هست به علت هزینه ساخت بالای بازی (ترکوندنش و دوباره از نو ساختنش) ، بیشتر صداگذاریها انجام نشده و بعضی جاهای مهم اینکار انجام شده ولی به بهترین شکل.
تو اکسپنشهای بعدی این مورد رفته رفته بهتر شده و میشه گفت اکثر کاتسینها صداگذاری شدن.

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
من هر سری این ارور میگیرم رو گوشی امتحان میکنم و اکی میشه.
در مورد شارژ اکانت اگه آمریکا ساختی که خب باید ماهی 14-13 دلاری در نظر داشته باشی.

اگه نتونستی اکانت به استیمت لینک کنی، بهم PM بده برات درست میکنم، برای چند نفر دیگه هم تو این تاپیک انجام دادم.

در مورد NPC هم این بخش اول بازی که Realm Reborn هست به علت هزینه ساخت بالای بازی (ترکوندنش و دوباره از نو ساختنش) ، بیشتر صداگذاریها انجام نشده و بعضی جاهای مهم اینکار انجام شده ولی به بهترین شکل.
تو اکسپنشهای بعدی این مورد رفته رفته بهتر شده و میشه گفت اکثر کاتسینها صداگذاری شدن.

اگر یه اکانت دیگه square enix بسازم که ریجن رو تغییر بدم به همون آرژانتین چقدر تو قیمت شارژ ماهانه تفاوت داره؟؟؟

من فکر میکردم با همون ریجن استیم قیمت شارژ رو حساب میکنه :D
اگر تفاوتش زیاد باشه ارزش داره که بعد از ساخت اکانت جدید به استیمم وصلش کنم.

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,081
نام
مــاکــان
اگر یه اکانت دیگه square enix بسازم که ریجن رو تغییر بدم به همون آرژانتین چقدر تو قیمت شارژ ماهانه تفاوت داره؟؟؟

من فکر میکردم با همون ریجن استیم قیمت شارژ رو حساب میکنه :D
اگر تفاوتش زیاد باشه ارزش داره که بعد از ساخت اکانت جدید به استیمم وصلش کنم.
آرژانتین هم فرقی نمیکنه، همون 14-13 دلار هست.
فقط ریجن روسیه میشه ماهی 3دلار.
اکانت square و استیم روسی باید بسازی.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
خب من بازی رو خریدم ولی یه سوتی بد دادم .اکانت اسکوئرم eu بود ولی با ریجن ارژانتین خریدم که میشه NA پینگم تو NA افتضاح بود چون یه چند ساعتی بازی کرده بودم و حتی به خاطر لگ زیاد کیک شدم .سی دی کی رو هم مچ نمیکرد که بازی رو فول کنه چون اکانت EU بود برای همین ریفاند کردم
الان راهی نداره تو NA با پینگ بهتر بازی کنیم ؟

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خب من بازی رو خریدم ولی یه سوتی بد دادم .اکانت اسکوئرم eu بود ولی با ریجن ارژانتین خریدم که میشه NA پینگم تو NA افتضاح بود چون یه چند ساعتی بازی کرده بودم و حتی به خاطر لگ زیاد کیک شدم .سی دی کی رو هم مچ نمیکرد که بازی رو فول کنه چون اکانت EU بود برای همین ریفاند کردم
الان راهی نداره تو NA با پینگ بهتر بازی کنیم ؟
سرور تو بازی ربطی به اکانتت نداره خودت اولش انتخاب میکنی کدوم سرور باشی

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سرور تو بازی ربطی به اکانتت نداره خودت اولش انتخاب میکنی کدوم سرور باشی

من اکانت استیمم ارژانتینه وقتی بازی رو خریدم NA حساب کرده برام.الان من اکانت اسکوئر و NA بسازم برم سرور EU مشکلی پیش نمیاد و اینکه پینگم اکی میشه؟

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر