Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
خب من دوباره برگشتم، متاسفانه نرسیدم که خودم برسونم به انتشار اندواکر :(
ولی خب 3 روز دیگه ایونت جدید که کراس اور XV/ XIV هست برگذار میشه که میشه مونت Regalia از FFXV بدست آورد.

182130-524623010c94328db8564cc630ba3786.jpg

این ایونت احتمالا چندروزی ادامه پیدا میکنه و بعد اون دیگه قابل خریداری نیست و معلوم نیست دوباره چه زمانی این ایونت برگردونن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
طبق معمول لحظه آخری ایونت انجام دادم (امشب شب آخر).
باس آخر با noctis خیلی جالب بود، چندباری مردم تا مکانیکش دستم اومد.
در کل ایونت جالبی خوبی بود.
فقط من زیاد اهل golden saucer نبودم، نمیدونستم باید mgp گرایند کنم تا بتونم mount بخرم.
فکر میکردم با gil میشه=((

الان فکر کنم یک هفته ای طول میکشه تا 200.000 تا MGP در بیارم.
نمیدونم این مونت تو قسمت خرید تریدر میمونه یا نه:-SS

================
بابااااااااااا تا 18 اکتبر مهلت داشت :D
فکر میکردم 18 سپتامبر تموم میشه.
داشتم دپرس میشدم که نمیرسم بخرمش.

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
"کپی برداری بازی موبایلی چینی Doula Continent: Soul Master Duel از تریلر بسته الحاقی Shadowbringers❗️"

♧اگر چه سری Doula Continent در خارج از چین زیاد شناخته شده نیست اما فرانچیز Doula Continent یکی از ip های محبوب چینی هست که دارای رمان ها گیم ها و انیمیشن های زیادی هست و به قدری معروف است که بازیگر معروف چینی جکی چان نیز در یکی از تبلیغات آن حظور داشته است.

♧ این حرکت قطعا یه سرقت ادبی است و نقض قانون کپی رایت است باید ببینیم که آیا اسکوئر انیکس از روش های قانونی دست به شکایت میزند یا خیر.

• Like
Reactions: m.d.makan

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20211008_163231_003.jpg
جزئیات اکسپنشن 「Endwalker」لیک شد

🌖 چند روز پیش کاربری در 4chan عکس هایی(برای دیدن سایت از فیلترشکن استفاده کنید) از قابلیت های جدیدی که این اکسپنشن به بازی اضافه خواهد کرد به اشتراک گذاشت.

🌙 این لیک ها به سرعت در وبسایت های دیگر پخش شدند، و به نظر می‌رسد که اکثر موارد گفته شده در لیک ها واقعی باشد.

• Like
Reactions: bezad and tirdad666

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
cBE56mQPnfQZMyKML8osBtklpk.png
تعداد گیمر های فاینال فنتسی 14 به 24 میلیون نفر رسیده است.

♧ در حال حاظر فاینال فنتسی 14 به سود آور ترین بازی از مجموعه ی فاینال فنتسی تبدیل شده است.

♧ گفته میشه هیرونوبو ساکاگوچی (پدر فاینال فنتسی) بعد از بازی کردن فاینال فنتسی 14 دیگه نمی تونه جلوی خودشو بگیره تا اونو بازی نکنه و بهش وابستگی پیدا کرده.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza

گیم پلی منتشر شده از دو شغل Sage و Reaper که قرار تو بسته الحاقی بعدی Endwalker به فاینال فنتسی 14 اظافه بشن.

♧ البته این نسخه ی نهایی نیست و ممکن نسخه ی نهایی متفاوت باشه.

• Like
Reactions: m.d.makan and bezad

Ac66

کاربر سایت
Jun 25, 2017
103
دوستان من سال پیش این بازی رو خریدم اما نه بازیش کردم نه اکانت ساختم
سوالی که دارم اینه که برای اشتراک ماهیانه راهی هست که ارزون تر در بیاد ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
دوستان من سال پیش این بازی رو خریدم اما نه بازیش کردم نه اکانت ساختم
سوالی که دارم اینه که برای اشتراک ماهیانه راهی هست که ارزون تر در بیاد ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
ریجن آرژانتین توی استیم ارزون تر در میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر