Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
مبارکه آقا، چقدر خوشگله
من این تیکه از پیام شما رو ندیده بودم شرمنده.
بله هم خیلی خیلی راحت هست و هم واقعا زیباست مخصوصا توی شب، رنگ چراغ ها رو هم میشه تغییر داد ولی من امروز فردا باید بذارمش برای فروش چون اون جوری که من 14 رو بازی میکنم روی این کیبورد جواب نمیده.
در ضمن ضد آب هم هست یعنی برای من که همیشه کیبوردم یا به شیر میره یا به آب و چایی بهترین گزینه بود و اگر صرفا مشکلم با انجام 14 نبود عمرا نمیفروختمش.
فکر کنم فروختن کیبورد هم سخت باشه توی دیوار WhatsApp Image 2021-07-12 at 22.00.50.jpeg WhatsApp Image 2021-07-12 at 22.01.00.jpeg WhatsApp Image 2021-07-12 at 22.00.40.jpeg

• Like
Reactions: m.d.makan

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
571
نام
Yashar
من free trial رو با لانچر خود بازی شروع کردم و الان میخوام بازیو با استیم بخرم باید چیکار کنم ؟ همون کاراکتری که دارم رو میتونم ادامه بدم دیگه؟

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
من free trial رو با لانچر خود بازی شروع کردم و الان میخوام بازیو با استیم بخرم باید چیکار کنم ؟ همون کاراکتری که دارم رو میتونم ادامه بدم دیگه؟
بله مشکلی نیست از این لحاظ که کاراکتر رو ادامه بدی شما، من چون از استیم تهیه نکردم نمیتونم در این باره کمکی کنم اما بقیه دوستان حتما شما رو راهنمایی میکنن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
درسته تو استیم بخر و ادامه بده.

• Like
Reactions: iiAmAqua

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
سلام
کسی هست که بخواد پست اول رو بروز کنه ؟ نیازی نیست خیلی کامل و جامع باشه فقط در حد اینکه با اطلاعات روز + باندل های مختلف بازی بروز بشه کافیه

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
سلام
کسی هست که بخواد پست اول رو بروز کنه ؟ نیازی نیست خیلی کامل و جامع باشه فقط در حد اینکه با اطلاعات روز + باندل های مختلف بازی بروز بشه کافیه
سلام، بله من انجام میدم 🙌🏻
بعد از اینکه نوشتم به شما در قالب پیام خصوصی ارسال کنم؟

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
بابا تاپیک بگیر دستت، پست اول هم بروز کن دیگه.
منظور دوستمون این بود :D
شما که پیچیده ترش کردی :)) تاپیک رو بگیر دستت به چه معنی هست؟ پست اول رو به روز کن رو متوجه میشم اما اون قبلی رو نه :))
مشکلی با نوشتن ندارم اصلا با اینکه فکر میکنم بصورت رسمی سال هاست مقاله گیم ننوشتم (هر چند که این نقد و مقاله نخواهد بود)، خوشحالم هم میشم فکر کنم .
اما نیاز دارم بدونم که وقتی نوشتم بعدش باید چی کار کنم و به چه کسی ارسال کنم ؟ چون من که نمیتونم پست اول رو ادیت کنم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
شما که پیچیده ترش کردی :)) تاپیک رو بگیر دستت به چه معنی هست؟ پست اول رو به روز کن رو متوجه میشم اما اون قبلی رو نه :))
مشکلی با نوشتن ندارم اصلا با اینکه فکر میکنم بصورت رسمی سال هاست مقاله گیم ننوشتم (هر چند که این نقد و مقاله نخواهد بود)، خوشحالم هم میشم فکر کنم .
اما نیاز دارم بدونم که وقتی نوشتم بعدش باید چی کار کنم و به چه کسی ارسال کنم ؟ چون من که نمیتونم پست اول رو ادیت کنم.
منظورش این بود که مسئولیت تاپیک میخوام واگذار کنم، شما صاحب تاپیک میشی،شما آغازگر تاپیک خواهی شد :))
الان فکر کنم ساده تر شد.
=========
پست اول یکجوری بروز کن که حال کنیم\m/

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر