Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
833
من که تایم کارتم تموم شد بعداز چند ماه دوست خارجیم تو کمپانی که لیدرمون هست یه تایم کارت گیفت بهم داد.همون سر پچ 5.3. چون اکانت اروپا بازی میکنم سرور زودریاک.انقدر هم گرون شده نمیشه خرید.که اونم سه هفته تموم شد.باز دمش گرم.الانم منتظرم پچ 5.4 بیاد.یورو ارزون شه
یادش بخیر تایم کارت میخریدیم 80 هزار تومن الان شده 800 هزار تومن

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من که تایم کارتم تموم شد بعداز چند ماه دوست خارجیم تو کمپانی که لیدرمون هست یه تایم کارت گیفت بهم داد.همون سر پچ 5.3. چون اکانت اروپا بازی میکنم سرور زودریاک.انقدر هم گرون شده نمیشه خرید.که اونم سه هفته تموم شد.باز دمش گرم.الانم منتظرم پچ 5.4 بیاد.یورو ارزون شه
یادش بخیر تایم کارت میخریدیم 80 هزار تومن الان شده 800 هزار تومن

دقیقا یادش بخیر

من یادمه بازیو ریجن 1 گرفتم اون موقع میگفتم آمریکا همیشه گیفتای مختلفش ارزونتره اینجا بعد دیدم من برا آمریکا واسه تایم کارت 2 ماهه باید 80 بدم اروپاییا باید 60 بدن انقدر اعصابم خورد شده بود تازه ملت میگفتن دیوونه ای بازی رو خریدی ولی بازم هر 2 ماه 80 میدی براش

الان که دیگه هیچی. اگه روسیه نبود منم الان بازی نمیکردم >_>

• Like
Reactions: tirdad666

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
833
دقیقا یادش بخیر

من یادمه بازیو ریجن 1 گرفتم اون موقع میگفتم آمریکا همیشه گیفتای مختلفش ارزونتره اینجا بعد دیدم من برا آمریکا واسه تایم کارت 2 ماهه باید 80 بدم اروپاییا باید 60 بدن انقدر اعصابم خورد شده بود تازه ملت میگفتن دیوونه ای بازی رو خریدی ولی بازم هر 2 ماه 80 میدی براش

الان که دیگه هیچی. اگه روسیه نبود منم الان بازی نمیکردم >_>
زورم میاد دوباره پول کل بازی و بدم .و تازه از اول برم همه چیو.اوه.یادمه همه لولام مکس بود یبار از شیوا مجبور شم برم زودریاک سر شدوبرینگر.از اول همه رو رفتم الان داستانو تموم کردم دنسر و بلک میج لول 80 تانک ها 74 بقیه لول 60.دیگه طاقت ندارم از اول شروع کنم.هههه.الان با روسیه چقدر شده پول کل بازی و ماهیانه؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
زورم میاد دوباره پول کل بازی و بدم .و تازه از اول برم همه چیو.اوه.یادمه همه لولام مکس بود یبار از شیوا مجبور شم برم زودریاک سر شدوبرینگر.از اول همه رو رفتم الان داستانو تموم کردم دنسر و بلک میج لول 80 تانک ها 74 بقیه لول 60.دیگه طاقت ندارم از اول شروع کنم.هههه.الان با روسیه چقدر شده پول کل بازی و ماهیانه؟

منم همین بودم البته من تا آخر hw همه لولام 60 بود ولی از اول دارم میرم

ماهی 70-80 تومنه الان با روسیه فقطم استیم میشه اینکارو کرد یادم نمیاد پلتفرمت چی بود

• Like

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
833
روی ps4 البته استیم دارم رو پی سی ولی مال امریکا هست خیلیم بازی خریدم توش حالا برای روسیه نمیدونم .چه سروری میشه وقتی روسیه هستین؟تو خود بازی

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اخه وقتی اکانتت اروپا هست تو se تو بازیهم سرور اروپا میگیری.من که اینجوری میکردم

نه تو بازی همه چیو خودت میتونی انتخاب بکنی از جمله سرور ولی وقتی سرور رو انتخاب کردی دنیاهای همون سرور برات قابل نمایشه دیگه فقط و برا عوض کردن سرور دوباره فکر کنم باید پول بدی

• Like

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
237
سلام دوستان
من بعد از 5.1 نتونستم درست بازی کنم هرگز. برای عید گیم کارت گرفتم که نمیذاشت شارژ کنم و بعدش گرفتاری ها بهم اجازه نداد که امتحان کنم. چند هفته ی گذشته که کمپین مجانی گذاشته بودن تا انتهای داستان 5.3 رو رفتم و واقعا عالی بود! امروز هم که 5.4 اومده و من میخوام که شارژ کنم احیانا میشه راهتمایی کنید که آیا سایت بازی روی وی پی ان حساس هست یا نه ؟ البته اصلا ایده ای هم ندارم که قضیه در عید چی بود ؟ چون اون موقع حتی با وی پ ان هم شارژ نشد.
یادش به خیر اون 6-7 سال قبل که اومده بود اصلا از این داستان ها نداشتیم و گیم کارت هم واقعا ارزون بود ....
نگران اصلی من اینه که اکانتم رو فریز کنن یا Ban کنن، وگر نه گیم کارت رو میدادم به دوستانی که خارج از کشور هستند برام شارژ کنن. بلیزارد که اون موقع ها خیلی حساس بود که از کجا لاگین میشه و سریع اکانت رو به دلایل امنیتی فریز می کرد.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
237
منم دو ماه پیش مشکل شارژ داشتم قبلا ولی هی با v*p*n هم بدون v*p*n امتحان میکردم شارژ نمیشد آخر سر به ساپورت پیام دادم و کدم رو به اونا فرستادم تا خودشون دستی بزنن گفتم هم از ایرانم ولی لازم نشد چون چند ساعت بعدش امتحان کردم شارژ شد دو ماه پیش فرشاد نوشت که خود به خود تقریبا بعد 24 ساعت مشکل شارژ کردن درست میشه و همینطور هم شد و ارور نداد
چه خوب ! ممنون از جواب ! امیدوارم من هم بتونم شارژ کنم. البته من اون سری در فروردین ماه حدود 10 روز امتحان کردم و هیچ جوری شارژ نمیکرد! ا
امیدوارم اوکی باشه و بتونم درست بازی کنم.

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
237
تو رفتی تو lodestone هر روز شخصیت منو stalk میکنی؟ :D

بابا دیگه حال نداشتم این همه داستان و لول آپ رو از اول برم خیلی زور داشت گفتم یکم ولخرجی کنم :D

سلام .... میتونم بپرسم که آیا راهی هست که از ایران بشه از Mogstation خرید کرد؟ البته با نرخ ارز الان که واقعا برای خود من منطقی نیست آیتم برای Glam بگیرم اما قبلا خیلی دلم میخواست یک سری از آیتم ها رو داشته باشم ....

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام .... میتونم بپرسم که آیا راهی هست که از ایران بشه از Mogstation خرید کرد؟ البته با نرخ ارز الان که واقعا برای خود من منطقی نیست آیتم برای Glam بگیرم اما قبلا خیلی دلم میخواست یک سری از آیتم ها رو داشته باشم ....

با کنسول نمیشه ولی با استیم میتونی همونطور که گفتن بچه ها

حالا نمیدونم میتونی رو اکانت خودت که رو کنسول فعاله کلا payment رو استیم کنی یا نه اینو باید سرچ کنی

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
237
The Steam Wallet function in the Mog Station is only available to service accounts that have a Steam version of FINAL FANTASY XIV registered to it.

خب پس نمیشه

انگار با استیم میشه آیتمای mogstation خرید با والت استیم
ولی با پلی استیشن نمیدونم

ای بابا .... ممنون که چک کردید.
البته من اصلا اکانت استیم هم نداشتم و بازی رو مستقیم گرفته بودم همون زمان ARR
منتظرم فردا بشه شارژ کنم! لحظه شماری میکنم برای برگشت به این بازی

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
راستی من تجربم از شدوبرینگرز رو نگفتم :D

برای من با اختلاف شدوبرینگرز بهترین اکسپنشنه و Emet محبوب ترین شخصیت منفی کل FF شد برام بعد بازی کردن این اکسپنشن

یه چیز فضایی با emet حال کردم فوق العاده شخصیت پردازی شد.

تو خود ARR و HW و StormB اصلا هدف این آشیان ها معلوم نبود و فازشون غیر قابل درک بود. یعنی بدترین نوعی که شخصیت منفی میتونه باشه بودن به نظرم اینکه فقط دنبال نابودی دنیا بودن همینجوری الکی evil بودن ولی تو شدوبرینگرز کل هدفشون از کاراشون رو میگه و معلومه از همون اول قرار بوده این بشه چون وقتی برمیگردی حتی همون ARR رو بازی میکنی میبینی آشیان ها هینت میدن که هدفشون چی بوده و همه چیز با عقل جور در میاد

گل سر سبدشونم که emetئه که واقعا نمیشه بهش گفت شخصیت منفی چون هرکی جاش بود همین کارو میکرد و اتفاقا این اینکارو کرد به خاطر عشقش به مردمش و سرزمینش بود.

جدی کسایی که مثلا عشق فاینالن ولی 14 رو بازی نمیکنن چیز خیلی بزرگی رو از دست میدن چون هم داستانش جز بهترینای کل سریه (اگه نگیم بهترین) هم شخصیت منفیا هم اصلا

بعد از اکسپنشن مزخرف استورم بلاد این شدوبرینگرز خیلی خیلی بهم حال داد

• Like
Reactions: Houosen

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر