Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

pourya715

کاربر سایت
Apr 21, 2020
7
این بازی فرقی نمیکنه چه ریجنی باشی اصلا اشتراک ماهانش تو استیم نمیتونی بخری فقط از سایت استور خود بازی میشه شارژ کرد که البته به والت استیمت وصله ولی قیمتش نسبت به ریجنت فرق نمیکنه تو هر ریجنی باشه استیمت اشتراکش 30 دلار برا 2 ماهه
پس... عملا هیچ فرقی بین بازی کردن تو استیم و windows نیس از نظر قیمتی؟ الکی زور نزنم واسه استیم؟ :D

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
834
من روی پی اس فور بازی میکنم.ولی کلا باید بری موگ استیشن و تایم کارتی که خریدی بزنی .الان حدود 490 برای دوماه.و برای خرید بازی کامل از سایت های فروش بازی.برات میدم ادرس فروش بازیو

pourya715

کاربر سایت
Apr 21, 2020
7
من روی پی اس فور بازی میکنم.ولی کلا باید بری موگ استیشن و تایم کارتی که خریدی بزنی .الان حدود 490 برای دوماه.و برای خرید بازی کامل از سایت های فروش بازی.برات میدم ادرس فروش بازیو
دستت درد نکنه داداشم? راستی به نظرت اکانت ریجن امریکا بهتره یا اروپا؟

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
834
من اکانتم اروپا هست.تایم کارت ش ارزونتره یکم از امریکا در حد هفت هزار تومن .اما خرید بازی به یورو فکر کنم گرونتره. و اگه خواستی بازی بخری فقط بازی کاملو که هر سه تا دی ال سی داره و شدو برینگر اخریشو داره بگیر وگرنه باز باید یه عالم پول بدی واسه خرید دی ال سی

pourya715

کاربر سایت
Apr 21, 2020
7
من اکانتم اروپا هست.تایم کارت ش ارزونتره یکم از امریکا در حد هفت هزار تومن .اما خرید بازی به یورو فکر کنم گرونتره. و اگه خواستی بازی بخری فقط بازی کاملو که هر سه تا دی ال سی داره و شدو برینگر اخریشو داره بگیر وگرنه باز باید یه عالم پول بدی واسه خرید دی ال سی
دستت درد نکنه واقعا داداش گلم فک کنم بهتره اکانت ریجن اروپا بسازم چون complete edition فقط واسه ی اروپاش تو سایتا موجوده ظاهرا

• Like
Reactions: tirdad666

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,310
نام
مــاکــان
سلام
من 2 روزه بازی از استیم خریدم اما نمیتونم اکانت بسازم.
یک اکانت هم از دوره بتای بازی دارم ولی نمیتونم لینک کنم چون ریجن ها فرق میکنن.
کسی میتونه راهنمایی کنه با چه فیلترشکنی باید اکانت بسازم، هرچی امتحان میکنم آخرش ارور i2501 میده لعنتی.
دیگه کلافه شدم، اینطوریش ندیده بودم!

==============
بعد 3 روز تلاش برای ثبت نام و خرید، استفاده از 9-8 تا ایمیل، 6-5 نوع فیلترشکن و...
همینطور دوبار خرید بازی روی استور آرژانتین و روسیه، بالاخره تونستم اکانتم اکتیو کنم.
از Exitlag استفاده کردم.
راحت 12-10 ساعت وقتم گرفت، جوری که فکر نکنم هیچوقت یادم بره.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,310
نام
مــاکــان
از الان فکر کنم باید غصه شارژ کردن اکانت بخورم، چون هرچی امتحان کردم باز ارور میده.
عجب داستانی داریم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,310
نام
مــاکــان
وقتی بازی رو میخری خودش 30 روز مدت داره واسه بازی بعد 30 روز لازم میشه شارژ کنی
من با ps4 بازی میکردم
درسته، اما امروز میخواستم تست کنم ببینم میتونم بزارم روی Auto Renewal که خودش از استیم شارژ ماهیانه بگیره اما باز ارور داد.
مثل اینکه دوباره باید 24 ساعت وایسم تا دوباره امتحان کنم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,310
نام
مــاکــان
با خود psn میتونستم بازی رو بخرم ولی شارژ ماهیانه رو خود psn نمیفروخت از سایت ها کدش رو میخریدم
من کشور رو موقع ساخت اکانت usa نیویورک درست کردم، گیم تایم هم usa خریدم واسه زدن کد هم فیلترشکن با اکانت کشور یکی میکردم کد رو میزدم
حالا استیم رو نمیدونم روالش چجوریه
بعد سالها دیدن دوستهام حین بازی کردن WOW تو گیم نت و... من کلا دفعه اولم هست که میخوام MMO از این دست بازی کنم.
تو این سن برا خودم هم عجیبه.
حتی یه اکانت برای بتا مال 2013 هم ساخته بودم برای تجربه XIV ولی نمیدونم چرا هیچوقت تست نکردم.
دست وپا زدن الانم برای تجربش با این همه بدبختی که کشیدم سرش، دلیلش یه حسرت همیشگی نسبت به تجربه این سبک از بازیهاست :D
همیشه نسبت بهشون حس بدی داشتم که جز وقت تلف کردن چیز دیگه ای نداره، بچه ها بیکارن که بازی میکنن و ... با اینکه عمیقا همیشه دوست داشتم امتحان کنم.
================
آره دقیقا همین شکلی هست که میگی ولی باز از این ارورهای مسخره میده که راه حلی جز صبر کردن 24 ساعته و تست دوباره ندارم.
فعلا دارم دانلود میکنم که از فردا شب ببینم چی به چیه.

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
بعد سالها دیدن دوستهام حین بازی کردن WOW تو گیم نت و... من کلا دفعه اولم هست که میخوام MMO از این دست بازی کنم.
حتی یه اکانت برای بتا مال 2013 هم ساخته بودم برای تجربه XIV ولی نمیدونم چرا هیچوقت تست نکردم.
دست وپا زدن الانم برای تجربش با این همه بدبختی که کشیدم سرش، دلیلش یه حسرت همیشگی نسبت به تجربه این سبک از بازیهاست :D
همیشه نسبت بهشون حس بدی داشتم که جز وقت تلف کردن چیز دیگه ای نداره، بچه ها بیکارن که بازی میکنن و ... با اینکه عمیقا همیشه دوست داشتم امتحان کنم.
================
آره دقیقا همین شکلی هست که میگی ولی باز از این ارورهای مسخره میده که راه حلی جز صبر کردن 24 ساعته و تست دوباره ندارم.
یکم صبر کرده بودی guild wars 2 داره رو استیم میاد اونو میگرفتی :D

• Like
Reactions: m.d.makan

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,197
نام
نیما
================
چه کاریه بیا WoW پلی بده هم پلی تایم از خود بازی میشه در آورد هم پول و گلد به جیب زد دردسر هم نداره :))
خودم خواستم ffxiv پلی بدم انقدر دردسر زیادی داشت هی اکانت ارور میداد شارژ ارور میداد بیخیالش شدم خوشحال هم هستم از این اتفاق :D
ضمنا کسایی که wow پلی میدن واقعا بیکار نیستن درسته وقت گیره کار زیادی باید بکنی ولی هم شیرینه هم پول میشه درآورد :D
خواستی هم لینک دیسکورد میدم همه چیش رو یادت میدم هرچند پچ جدید 2 ماه دیگه میاد هممون گیج میزنیم اولش

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,310
نام
مــاکــان
یکم صبر کرده بودی guild wars 2 داره رو استیم میاد اونو میگرفتی :D
اصلا دلیل اصلی این بود که تبلیغ GW2 برای استیم دیدم، رفتم تو نخش کی میاد که بعد رسیدم به XIV :D
یاد قدیم افتادم گفتم من باید اینو بازی کنم.

چه کاریه بیا WoW پلی بده هم پلی تایم از خود بازی میشه در آورد هم پول و گلد به جیب زد دردسر هم نداره :))
WOW که 100 درصد MMO بهتریه، پلیر بیشتر یه بازی اونهم بعد این همه سال کاملا اینو نشون میده.
ممنون آقا دمت گرم.
در مورد بیکار بودن خب 100% همینطوره که میگی، این ذهنیت مال تقریبا 15-14 سال پیش هست که تو گیم نت ما وارکرفت 3 و کانتر میزدیم و دوستهام WOW.
هیچوقت درکشون نکردم، اما خب چندسالی میشه که متوجه شدم چرا.
چشم آقا حتما اگه خواستم واقعا شیرجه بزنم تو این سبک بازی و ادامه بدم ازت کمک میگیرم.
فعلا لبه استخر وایسادم ببینم چند چندم با XIV، تا بعدش ببینم چی میشه.

@m.d.makan

اگر نت درست حسابی داشته باشی از بازی انلاین mmo لذت میبری ولی نت داغون باشه اذیت میشی

بهترین mmo هستش این ffxiv هم باس فایت هاش عالیه هم موسیقی هاش عالیه هم داستانش عالیه هم کاراکتر دیزاینش عالیه هم بازیکناش مهربونن, به حرف اینا گوش نده :D

نظر من اینه FFXIV>>>>>>>>>>GW2>>>>>>WOW:D

باز سلیقه ای هست, اینجا تنها میمونی چون کسی نیست از ایرانی ها
همینجوریشم شارژ ماهیانه اش بالاست مطعنن ارزش پولمون از این هم پایین تر میره و دلار این شکلی نمیمونه این رو هم در نظر بگیر واسه شارژ ماهیانه
نتم بد نیست، پینگم خوبه.
آره واقعا جذابیت خیلی بیشتری داره برای پلیرهای جدید.
بازی کنم ببینم چی میشه، لعنتی 7خوان رستم بود ثبت نام و دانلود بازی.
آخرای دانلودشه، امشب میشینم پاش ببینم چیکار میکنم تو این یک ماه.

در مورد شارژ ماهیانه میخواستم ببینم هنوز برای ریجن روسیه قیمت ماهیانه کمتر در میاد که اون ارور داد.
اگه مجبور باشم قیمت کامل بدم، که مطمئنا نمیتونم ادامه بدم، اصلا منطقی نیست این قیمتها.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,197
نام
نیما
@m.d.makan

اگر نت درست حسابی داشته باشی از بازی انلاین mmo لذت میبری ولی نت داغون باشه اذیت میشی

بهترین mmo هستش این ffxiv هم باس فایت هاش عالیه هم موسیقی هاش عالیه هم داستانش عالیه(با اینکه انگلیسیم داغونه) هم کاراکتر دیزاینش عالیه هم بازیکناش مهربونن, به حرف اینا گوش نده :D

نظر من اینه FFXIV>>>>>>>>>>GW2>>>>>>WOW:D

باز سلیقه ای هست, اینجا تنها میمونی چون کسی نیست از ایرانی ها

@m.d.makan

همینجوریشم شارژ ماهیانه اش بالاست مطعنن ارزش پولمون از این هم پایین تر میره و دلار این شکلی نمیمونه این رو هم در نظر بگیر واسه شارژ ماهیانه
WoW این اکسپنشن واقعا بی در و پیکر بود کاری ندارم اکسپنشن قبلی فوق العاده بود ولی بازم از گیلد وارز بهتره پلی دادم اونم
اکسپنشن بعدی هم فوق العادس از چیزایی که فهمیدیم از داستانش راجع به موزیک هم بگم واقعا دست کمی نداره wow هرچند تو raid و دانجن همه فول فوکوس رو گیمن اصلا چیزی نمیفهمن بخصوص که تو دیسکورد هماهنگ میشیم و اینا ولی از لحاظ موسیقی واقعا موی آدم سیخ میشه تو باس فایتاش
هزینه ffxiv فوق العاده بالاس برای ما و پلیر بیس کمتری هم داره نسبت به wow
ضمنا من به شخصه با ایرانیا پلی نمیدم تاکسیک ترین پلیرای mmo روسا و ایرانیا هستن قد بز هم نمیفهمن (بلانسبت دوستان ?)

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,310
نام
مــاکــان
الان فهمیدم قسمت Free Trial بازی داره بروز میشه یا شده ، لول کپ از 35 به 60 ارتقا پیدا کرده.
همینطور بخش فری ترایال شامل DLC heavensward هم میشه.
WTF!
چه حرکت خوبی، کاش اینو قبل خرید میدونستم.
محتوای خیلی زیادیه که رایگان بدون محدودیت زمانی در اختیار پلیر جدید قرار میگیره.

• Like
Reactions: Houosen

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر