Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,077
نام
آریا
تریلر Expansion جدید و معرفی کلاس Blue Mage
بلی
و از پچ بعد هم به بازی اضافه میشه ولی چون همچین کلاسی بالانس کردنش فوق العاده وحشتناک سخته فعلا تا لول 50 فقط میشه بازیش کرد
Race جدیدی ام که قراره اضافه بشه احتمالا Viera ست

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
834
سخت شده.من فقط یه دو ماه گرفتم .345 تومن باز ارزون تر از بقیه جاها بود.ولی خیلی گرونه.تا قسمت سوم بازی بیاد تو تابستون .خدا کنه ارزون بشه همه چیز

• Like
Reactions: amirv2

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,077
نام
آریا
سخت شده.من فقط یه دو ماه گرفتم .345 تومن باز ارزون تر از بقیه جاها بود.ولی خیلی گرونه.تا قسمت سوم بازی بیاد تو تابستون .خدا کنه ارزون بشه همه چیز
سختم گیر میاد
از کدوم سایت خریدین؟ من خواستم بگیرم هیچجا نداشت :sob:

shadow2b

کاربر سایت
Mar 2, 2019
10
سلام من می خوام بازی رو برای pc بگیرم pc پلیرهای ایرانی داره ؟ دیسکوردی یا ts جایی دارید ؟ الان هنوز بازیش رو بازی می کنید ارزش خرید داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر