Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
الان خوشحالی؟ قیمت تایم کارت رو دیدی؟ 210 برا آمریکا 240 برا اروپا

خوشحال نیستم!
این بازی یجورای جز زندگی من شده بود 1 ماه نتونستم بازی کنم مث این بود که یکی از اعضای بدنم رو از دست دادم حاضر بودم هرکاری کنم که بتونم دوباره فقط برگردم...

همون زمانم که قیمت کارت 70 تومن بود هم زیاد بود الان که دیگه خیلی خیلی زیاده
اما چیکار میشه کرد اصن کاری از دسته مون بر میاد ؟
هیچی نداشتیم تو این کشور هر روز یه حادثه ی غم انگیز
هیچ تفریحی هم نداشتیم
تنها سرگرمیمون که باعث میشد از فضای مضخرف خارج بشیم بازی بود که اونم ازمون گرفتن...

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
سلام
من از زمان که ARR اومد این بازی رو روی PC شروع کردم و بی نهایت عاشق استایلش هستم، همه چیزش بسیار زیباست !
نا گفته نماند که اصولا سری فاینال همیشه برای من محبوب ترین بوده و آرت استایل اون شماره هایی که توش یوشیدا حضور داشته رو میپرستیدم، برای همین هم 14 به نظرم چشم نوازترین شماره این سری هست.

متاسفانه از زمانی که فیلترینگ تلگرام مطرح شد، بازی من مختل شد. فکر میکنم 12 یا 13 اردیبهشت بود. به مدت 2 هفته تا لاگین میکردم از بازی پرت میشدم بیرون و بعدش هم که صحبت از کار انداخت وی پی ان ها شد کلا دیگه لانچر کار نکرد.
به محض اینکه لانچر رو ران میکنم ارور میده. خیلی با پارس آنلاین صحبت کردم، در نهایت گفتن " شما برو ببین بقیه پلیرهای این بازی تو ایران میتونن بازی کنن؟ اگر بازی ( حتی سهوا) فیلتر شده باشه ما کاری نمیتونیم بکنیم "

الان کسی هست که بتونه باری کنه ؟ میشه بگید سرویس اینترنتتون چی هست که میتونید، اگر بتونید :(
حتی اگر هم تایم ندارید میشه خواهشا ببینید لانچر برای شما کار میکنه ؟ :((

من واقعا دلم برای همه چیز بازی، از موزیک گرفته تا انیمیشن جادوها تنگ شده :((

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: BoxBox

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام
من از زمان که ARR اومد این بازی رو روی PC شروع کردم و بی نهایت عاشق استایلش هستم، همه چیزش بسیار زیباست !
نا گفته نماند که اصولا سری فاینال همیشه برای من محبوب ترین بوده و آرت استایل اون شماره هایی که توش یوشیدا حضور داشته رو میپرستیدم، برای همین هم 14 به نظرم چشم نوازترین شماره این سری هست.

متاسفانه از زمانی که فیلترینگ تلگرام مطرح شد، بازی من مختل شد. فکر میکنم 12 یا 13 اردیبهشت بود. به مدت 2 هفته تا لاگین میکردم از بازی پرت میشدم بیرون و بعدش هم که صحبت از کار انداخت وی پی ان ها شد کلا دیگه لانچر کار نکرد.
به محض اینکه لانچر رو ران میکنم ارور میده. خیلی با پارس آنلاین صحبت کردم، در نهایت گفتن " شما برو ببین بقیه پلیرهای این بازی تو ایران میتونن بازی کنن؟ اگر بازی ( حتی سهوا) فیلتر شده باشه ما کاری نمیتونیم بکنیم "

الان کسی هست که بتونه باری کنه ؟ میشه بگید سرویس اینترنتتون چی هست که میتونید، اگر بتونید :(

سلام من پارس آنلاین دارم دیشب داشتم بازی میکردم البته تو ps4

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
سلام

منم تو ps4 میتونم بازی کنم:bash:

2 هفتس که درست شده /o\

آخرین ویرایش:

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
سلام من پارس آنلاین دارم دیشب داشتم بازی میکردم البته تو ps4

خوش به حالتون، من با پارس آنلاین صحبت کردم و این رو بهشون گفتم. گفتن پورت و پروتوکل کنسول و پی سی فرق داره :(
واقعا دلم برای کاراکترم تنگ شده
منم تو ps4 میتونم بازی کنم:bash:

2 هفتس که درست شده /o\

شما از چه سرویس اینترنتی استفاده میکنید ؟
داشتم با خودم فکر میکردم بیام رو کنسول اما جدا از هزینه اش اصلا حسش نیست از صفر شروع کنم :((

اصلا کسی هست اینجا که روی پی سی بازی رو داشته باشه ؟ شما کسی رو دیده بودید در این مدت ؟
البته باید اعتراف کنم که اصلا انتظار نداشتم که حتی روی کنسول یک نفر هم پیدا بشه که این بازی رو انجام بده عافلگیر شدم :)

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,118
نام
آریا
خوش به حالتون، من با پارس آنلاین صحبت کردم و این رو بهشون گفتم. گفتن پورت و پروتوکل کنسول و پی سی فرق داره :(
واقعا دلم برای کاراکترم تنگ شده

شما از چه سرویس اینترنتی استفاده میکنید ؟
داشتم با خودم فکر میکردم بیام رو کنسول اما جدا از هزینه اش اصلا حسش نیست از صفر شروع کنم :((

اصلا کسی هست اینجا که روی پی سی بازی رو داشته باشه ؟ شما کسی رو دیده بودید در این مدت ؟
البته باید اعتراف کنم که اصلا انتظار نداشتم که حتی روی کنسول یک نفر هم پیدا بشه که این بازی رو انجام بده عافلگیر شدم :)
مخابرات :<
من پارسال تو pc بازی میکردم 3:
و از صفر بازی رو شروع نمیکنی میتونی لینک کنی مثه همون کاری که من کردم : >
فرق فکر نمیکنم داشته باشه ها وقتی ps4 درست شده حتما تو pc ام درسته

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ملت میلیاردرن :|

من بیشتر از 3 سال بود بازی میکردم ولی سر هم اینترنت که ریدن توش هم گرونی وحشتناک تایم کارتش دیگه نمیتونم ادامه بدم

خیلی خیلی گرونه آخه 240 تومن برا 2 ماه؟

یه سری بی ناموس دارن کشور رو اداره میکنن

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
ملت میلیاردرن :|

من بیشتر از 3 سال بود بازی میکردم ولی سر هم اینترنت که ریدن توش هم گرونی وحشتناک تایم کارتش دیگه نمیتونم ادامه بدم

خیلی خیلی گرونه آخه 240 تومن برا 2 ماه؟

یه سری بی ناموس دارن کشور رو اداره میکنن

خخخخ داداش تو فکر کردی من که میگم بازی کردم تایم کارت گرفتم ؟
نه بابا من تازه بازی رو گرفتم اونم نسخه free trial رو دارم میرم ببینم چجوریه
اینم که دارم میبینم فریم خیلی کمی میده دوستان به اشتباه گفتن 60 فریم درحالی که بازی 30 فریم بیشتر نمیده
من سر نداشتن پول واسه خریدن سیستم از بهترین بازی کل عمرم گذشتم ( Guild Wars 2 )
چون روی تنظیمات پایین بازی میکردم بعضی جاها بازم افت فریم داشتم ... بعد که اکسپنشن جدیدش اومد کلیپاشو توی یوتیوب میدیدم چقدر بازیش با گرافیک بالا قشنگه
آخرشم تو حسرتش موندم چون نتونستم سیستم ببندم و مجبور شدم یه کنسول بگیرم چون قیمتش خیلی ارزون تر در میومد
اونم با کلی جمع کردن پول و زدن از تفریح و اینچیزا

اما انصافا این بازی اصلااااااا ارزش دادن این همه پول رو نداره
یعنی چی که این همه پول میگیرن ؟ این همه بازی mmorpg اکثرشون هم تایم کارت نمیخوان
شاخشون که میخواد هر دو ماه 100 تومنه ! World of warcraft

در مورد جمله آخرت هم .... نمیشه حرفی زد اما موافقم با نظرت :(

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
مخابرات :<
من پارسال تو pc بازی میکردم 3:
و از صفر بازی رو شروع نمیکنی میتونی لینک کنی مثه همون کاری که من کردم : >
فرق فکر نمیکنم داشته باشه ها وقتی ps4 درست شده حتما تو pc ام درسته

نه دیگه هنوز ایراد داره اصلا اجرا نمیشه
منم نمیدونم چی کار کنم :(

ظاهرا کس دیگه ای هم نیست که با پی سی بازی کنه :|

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
241
اما انصافا این بازی اصلااااااا ارزش دادن این همه پول رو نداره
یعنی چی که این همه پول میگیرن ؟ این همه بازی mmorpg اکثرشون هم تایم کارت نمیخوان
شاخشون که میخواد هر دو ماه 100 تومنه ! World of warcraft

عزیز دو موزد رو باید بهت بگم چون ظاهرا نمیدونی اولا گیم کارت های World of Warcraft و Final Fantasy هر دو به یک قیمت هستند به دلار.
این طور نیست که هر شرکت برای خودش نرخ تعیین کنه، هزینه ی ماهانه بازی های آنلاین ثابته. من یه ماه و نیم پیش که گیم کارت گرفتم 2 ماهه شد 180 برای World of Warcaft

مورد دوم اینکه شاخشون الان World of Warcraft نیست، من این بازی رو از روز اولش بازی کردم بعد از 7 سال ساپورت از بازی کم شد و کیفیت بازی هم افت کرد.
الان بازی خوبی شده دوباره که اگر بازی کنی متوجه میشی خیلی الگو ها رو از فاینال کپی کردن.
از اون طرف فاینال بسیار بازیه خوبیه، فاکتور Fun توش پر رنگ تره چون خیلی گزینه داری برای انجام بازی و ساپورتی که برای اضافه کردن محتویات جدید داره بی نظیره.
از موقعیه که بازی رو دادن بصورت منظم بین 14 تا 16 هفته یه بار به محتویاتش اضافه می کنن.
اصلا مهم نیست که بازی الان 8-7 ساله بیرونه ، کیفیت و کمیت محتویات جدیدی که بهش اضافه میشه به هیچ وجه کم نشده.

اون همه بازی mmorpg که شما گفتی که مجانی هم هستن، اونا ساپورت ندارن. اصولا این شارژ ماهانه برای همین ساپورت مداوم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر