Final Fantasy XII

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بالاخره بعد از 4 سال انتظار بازي فاينال فانتزي 12 بصورت زاپني عرضه شد اما پس از دو روز در اين به بازار اومد به همت دوست خوبم اقا ارش حسن زادگان كه بازي رو دانلود كردن و به اين زودي به دست ما رسوندن اين بازي رو ميتونيد از پاساز لباف فروشگاه رضا تهيه كنيد.
بازي خيلي بزرگه من كه دمو اول بازي رو ديدم نه خودم باور ميكردم نه چشمام براي انيكه واقعا بازيه بزرگيه گرافيك بازي فوق العاده بالا است دمو ريل تايم مانند يك CG هستش . داستان و صحنه هاش اندشه .اما مشكل اينه كه فعلا زاپنيه و تاريخ مشخصي براي نسخه انگليسي معلوم نكردن هميشه اين كار رو square enix ميكنه .
هنوز هم در روياي بازي هايي هستيد كه در برابر فاينال هيچند هستيد.
بي خود كه امتياز 40 از 40 رو نگرفته .اند بازيه شايد بازي سال
به هر حال من بايد ميگفتم .

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام حسام بودی درست می گم حسام جون یعنی می گی داستانش به جذابی و باحالی فاینال فانتزی 10 هست چون من با هیچ شماره این بازی جز 10 حال نکردم

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سلام
دوستان این بازی به روی پی سی اجرا می شه.....درسته
شوخی می کنی خود پی اس 2 هم بزور می کشه همچین بازیی رو اجرا کنه

سلام حسام بودی درست می گم حسام جون یعنی می گی داستانش به جذابی و باحالی فاینال فانتزی 10 هست چون من با هیچ شماره این بازی جز 10 حال نکردم
هر کاری بکنی شماره ی 7 از همه برتر هست اینو من نمی گم تمام دنیا می گن

حیف یاد بازی دات بخیر اگه الآن حسین اینجا بود ترکونده بود

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بابا شما 7 بدین ما بازی کنیم ما تو کفیم من 8 رو بازی کردم و شماره های پایین تر از 7 اصلا خوشم نیومد اما 7 رو تعریفش زیاد شنیدم اگه کسی داره بده ما بازی کنیم که نوکرشم هستیم شاید گفتیم 7 بهترینه اما اخه گیرم نمی یاد که بازی کنم :(

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
مرسی ...
ولی چون من آخرین خبری که داشت این بود که می خواد این بازی برای پی سی بیاد برای همین هم این جوری گفتم.....خوش به حال پی اس 2 دارها

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نمی دونم بحث اینجا هست یا نه
ولی امین جان چون سوال کردی مدیرا گیر ندید سوال کرده جواب میدم:
امین جون مطمئ باش اگر این حرف رو سه سال قبل میزدی بی شک میگفتم پلی استیشن ولی الان بی شک میگم رایانه الان بهترین سیستم رو می تونی تو جمع کنی که واقعا پلی استیشن اصلا جواب گو اون نیست و مطمئن باشید پلی استیشن هیچ برطری جز سی پی یو 128 بایتی الان نسبت به پی سی نداره بله در زمان خودش بله
این مطمئن باش الانم مشکل که شبیه ساز ها دارن فقط سر همین که هنوز خوب نمیشه سی پی یو 32 بایت رو شبیه سازی به 128 کرد همین چون الان کارت های گرافیکی واقعا بالاتر از پلی استیشن 2 اومده و خیلی قسمت های دیگه

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
عنی منظورت اینه که قدرت Pc از Ps2 پایین تره؟؟؟؟؟

ولی امین جان چون سوال کردی مدیرا گیر ندید سوال کرده جواب میدم:
امین جون مطمئ باش اگر این حرف رو سه سال قبل میزدی بی شک میگفتم پلی استیشن ولی الان بی شک میگم رایانه الان بهترین سیستم رو می تونی تو جمع کنی که واقعا پلی استیشن اصلا جواب گو اون نیست و مطمئن باشید پلی استیشن هیچ برطری جز سی پی یو 128 بایتی الان نسبت به پی سی نداره بله در زمان خودش بله
این مطمئن باش الانم مشکل که شبیه ساز ها دارن فقط سر همین که هنوز خوب نمیشه سی پی یو 32 بایت رو شبیه سازی به 128 کرد همین چون الان کارت های گرافیکی واقعا بالاتر از پلی استیشن 2 اومده و خیلی قسمت های دیگه
لطفا ...

من هیچ کدوم از نسخه های این بازی رو ندارم و ندیدم . داستان این شماره با شماره های قبل در ارتباطه؟ لطفا یکی یه توضیح مختصر درباره داستانش بده.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اينو بگم من تا حالا بازي با اين كيفيت نديده بودم با يه دموي جنجالي شروع ميشه
داستان در يك دنياي ديگيه يه نام ivalice اتفاق ميافيته كه دو قبيله كه در حال جنگ با هم هستند با حماه يكي از قبيله ها به ديگري داستان شروع ميشه راستش من خودم بازي رو نگرفتم چون با زبون زاپني تازه اونم خداي خداي ارپي جي حال نميكنم(اما شايد ديوونه شدم گرفتمش اخه خيلي سخته تحمل كرد تا 6الي 8 ماه ديگه تا انگليسي بياد) ولي بعضي از دوستاي من كه ديوونه فاينال هستن بازي رو دارن پيش ميبرن
البته بگم بازي خيلي بزرگه با جرات ميتونم بگم شايد از بازي هاي مانند اويل 4 و گاد اف وار و.. بازيش بزرگتره
البته بايد بگم يكي از دلايلي كه فاينال تو جهان خيلي محبوبه اينه كه هيچ شماره با شماره قبل ارتباط داستاني نداره و هر شماره داستان مجزا داره اونم چه داستاني كه اگر 10 بار هم بازي كنيد بازم جذابه كلا به نظر من تو تاريخ بازيرايانه اي من كه هر كنسولي و پي سي رو تجربه كردم هيچ بازي با اين عظمت نديدم (چقدر از خودم تعريف كردم)
سايت Deeko به اين بازي 9.5 از 10 داده
اين يه عكس از دمو ريل تايم بازي فقط دقت كنيد مو هاي شخصيت هاي بازي رو ببنيد كه چقدر قشنگ طراحي شده
xii_04.jpg

حدود 40 -60 ساعت بازي هست در حال كه شماره قبل 10 30-40 ساعت بود
بازم بگيد PS2 تموم شد عمرا تا ابد اينجور بازيهايي براي پي سي نياد اين بازي كلش به بازي هاي همه ي كنسول هاي نسل حاضر و جديد و PC مي عرضه :)

آخرین ویرایش:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
آقا سلام
واااااای
من این تاپیکو دیدم یه روزه کامل تو حالت کما بودم
وااااااااااااااای
یعنی میشه :(( :(( :((
من فاینال بهترین بازی زندگیمه
از پی اس 1 با این بازی بزرگ شدم !
وااااای
ببخشید اینقدر ابراز احساسات میکنم :d آقا بیشتر از این بازی تعریف کن ما بیشتر بریم تو کف

=============

میگما این آواتار پرنس چقد جواد شده :) تو همین تاپیک 6 نفر آوتارشون پرنسه ;)

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
نوشته شده توسط behzadr:
سلام
دوستان این بازی به روی پی سی اجرا می شه.....درسته

pic6.jpg

من شنیدم این فاینال فانتزی 12 برای PC هم میاد ولی خوب وقتی ادم PS2 داره رو PC بازی نمی کنه.....
مطمئن نیستم که حتما میادا......

pic5.jpg

pic2.jpg

pic7.jpg

در کل سری فاینال فانتزی یکی از محبوب ترین بازی های سبک RPG هست

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
من شنیدم این فاینال فانتزی 12 برای Pc هم میاد ولی خوب وقتی ادم Ps2 داره رو Pc بازی نمی کنه.....
فکر نکنم برای پی سی بیاد اگه بیاد که خیلی عالی میشه الانم که به گیم اسپات رفتم ننوشته بود که برای پی سی میاد:(

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
اون ورژنی که برای پیسی قرار بود بیاد و شنیدین،اومده و Final Fantasy XIهستش که یه بازیه MMORPG هستش که تو سایه WOWگم شد بیچاره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر