شایعه Final Fantasy X از ابتدا بازسازی خواهد شد

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
51261150208789104542.jpg

شاید یکی از بهترین اخبار اخیر برای JRPG بازها، خبر عرضه نسخه‌ای از بازی FFX برای کنسول‌های PS3 و PS Vita بود. آنطور که گفته شده بود، این بازی فقط یک نسخه HD از FFX خواهد بود اما به نظر می‌رسد که PSTime حرف‌های دیگری برای گفتن دارد.

به گزارش این سایت، قرار است FFX با استفاده از موتور گرافیکی FFXIII بازسازی شود. جزییاتی از بازی به گفته PSTime:

• بازی از همان موتور گرافیکی FFXIII استفاده می‌کند که برای PS Vita نیز بهینه شده است.
  • طراحی کرکتر‌ها، Aeonها( سامون‌ها) و عناصر محیط از ابتدا انجام شده است.
  • جادو‌ها و افکت‌های صاعقه توسط موتور جدید Luminous طراحی شده‌اند( این موتور وظیفه خلق افکت‌های کاملا مبتنی بر واقعیت را بر عهده دارد که جدیدا توسط SE طراحی شده است).
  • مسابقات Blitzball چار تغییراتی شده‌اند.
  • مضامین آنلاین نیز برای بازی در نظر گرفته شده که هنوز اطلاعاتی از ان‌ها در دسترس نیست.
  • تاریخ انتشار بازی در ژاپن در سال مالی 2010 خواهد بود.

منتظر اطلاعات بیشتر باشید.

Source

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
Kneel/
من هیچ وقت به FF X به چشم یک بازی نگاه نمیکنم. جزو اولین بازی هایی بوده که تحت تاثیرش بودم. شاید جزو معدود بازی هایی باشه که کارگردانی بینظیری رو داشته. کوچکترین خبری از این بازی میتونه بهترین خبر واسم باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: GENE

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوب خبر بسیار خوشحال کنندای بود مرسی مهدی خوشحالمون کردی
ای کاش بقیه فینال فانتزی ها هم درست کنند:d

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ببینم بالاخره یه Turn Base درست حسابی به غیر اونایی که ساکاگوچی ساخت تو این نسل میبینیم !
حداقل چیزی که همه انتظار دارن اینه که Gameplay بازی رو دست نزنن !

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
از شنیدن این خبر فوق العاده خوشحال شدم !
امیدوارم فقط گرافیک رو ارتقا بدن و بقیه چیزا رو تغییر ندن !
SFxT , UMvC3 و Final Fantasy X ! همینا کافیه واسه Vita خریدن من :D

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
بازی خیلی قشنگ بود ولی خیلی سخت تنها بخاطر علاقه ام به این بازی تا اخرش رفتم.
زياد سخت نبود،در صورتيكه كاراكترها رو درست لول آپ می كرديد فايت ها از آب خوردن هم راحت تر می شد.
من غول يكی مونده به آخرش يعنی باراسكا فاينال آئون رو مثل آب خوردن زدم چون Hastega ، Zombie و تمام جادوها رو گرفته بودم،غول آخرش يعنی يه يه وون رو هم به 10 دقيقه نكشيد با Zombie و ضربات مهلك Auron زدمش:D
اما شكارهای بازی انصافا سخت بود،سر زدن هر كدوم از شكارها رو اگه آدم تو پارتيش يه نفر با سلاح First Strike نداشت با همون ضربه اول هيولا همه پارتی می مردن.
===
از شنيدن اين خبر زياد خوشحال نشدم چون بازی رو قبلا تموم كردم و به نظرمم با وجود عالی بودنش ارزش ريميك رو نداره.ولی متاسفانه انگار همه كارهای SE برعكس شده...
اميدوارم SE ريميك بازی هایی مثل شماره های ششم،هفتم و هشتم رو هم در آينده اونطور كه فن ها انتظار دارن به بهترين شكل ممكن بسازه.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
متنفرم ازش.
منم همينطور،بعد اونجایی كه تو بول (اگه اشتباه نكنم) اجبارا بايد بليتز بازی می كرديم ديگه بازی نكردم.(جايزه هاشم به زحمت و وقت تلف كردنش نمی ارزيد)
ولی ياد بازی فينال بخير (كه هيچ وقت فراموشش نمی كنم) بعد چند بار بازی كردن و شكست خوردن (به دليل اينكه شوت جچت رو نگرفته بودم) سيو قبليم رو رفتم و شوت جچت رو گرفتم و با شوت جچت تيدوس يك يك كردم.(انصافا عجب حركتی بود،اولا می زد به ديرك بعد برگردون می زد تو دروازه و اگه از فاصله نزديك می زد صد در صد گل بود:D)
بعد اواخر بازی مثل هميشه تيدوس تعويض شد واكا اومد و گل دوم رو با Venom Shot واكا زدم و قهرمان شدم و جام رو به واكا دادن:D
با اينكه بردن اون بازی سخت و قهرمان شدن هيچ تغييری تو داستان بازی ايجاد نمی كرد ولی انقدر خوشحال شدم كه حد نداشت:D

• Like
Reactions: Ayuna

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
خب حالا یه سوال خیلی مهم که هنوز جواب داده نشده
پایان بازی چی میشه ؟ چون توی نسخه قبل برای فهمیدن پایان اصلی بازی باید ff x-2 رو هم بازی میکردیم

:-/

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
از شنیدن این خبر فوق العاده خوشحال شدم !
امیدوارم فقط گرافیک رو ارتقا بدن و بقیه چیزا رو تغییر ندن !
SFxT , UMvC3 و Final Fantasy X ! همینا کافیه واسه Vita خریدن من :D
من هم موافقم... همیشه دوست داشتم داستان FF رو از ابتدا بدونم... فکر کنم این بهترین فرصت باشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر