PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
پس خودت امیدوار کن که شاید به احتمال چند درصد مورد حذف شده رو برگردونن :D
فعلا شماها را باید از روی زمین محوتون کنم که تِر زدین به اعصاب من. ... پدرو مادر ساکاگوچی با اون ایده ی خودخواهانش.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خدا بگم چیکارت نکنه ماکان :| هیچی نمیدونستم، به تو که نباید بگیم توی اسپویلر بزار، یه چیزی رو هم اسپویل کردی که کمرمو شکست، هیچی دیگه حالمو خراب کردی
والا این قضیه اسپویل شده بقدری تو بازی معروفه که من تعجب میکنم چجوری تا حالا اسپویل نشده بوده برات. در همین حد بگم بعد از رلیز بازی ملت تو ژاپن میریزن دم استودیو گوجه گندیده پرت میکنن به سمت کارکنان. دقیقا هم بخاطر همون صحنه

یادمه چند سال پیش که اصلا تو بازی سنتر نبودم یه نظر سنجی تو یه فرومی گذاشته بودم غم انگیزترین صحنه کل تاریخ گیم در کمال تعجبم خیلی هم رای آورده بود. تعجب کردم چون فکر نمیکردم تو ایران زیاد بشناسن و بازی کرده باشن

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
والا این قضیه اسپویل شده بقدری تو بازی معروفه که من تعجب میکنم چجوری تا حالا اسپویل نشده بوده برات. در همین حد بگم بعد از رلیز بازی ملت تو ژاپن میریزن دم استودیو گوجه گندیده پرت میکنن به سمت کارکنان. دقیقا هم بخاطر همون صحنه

یادمه چند سال پیش که اصلا تو بازی سنتر نبودم یه نظر سنجی تو یه فرومی گذاشته بودم غم انگیزترین صحنه کل تاریخ گیم در کمال تعجبم خیلی هم رای آورده بود. تعجب کردم چون فکر نمیکردم تو ایران زیاد بشناسن و بازی کرده باشن
بازی ای رو که نخوام انجام بدم سراغ تاپیکش نمیرم، FF هم از اون نوع بازیهایی بود که پیگیرش نبودم یا اگه چشمم خورده بود به گزینه هایی که میشناختم رای دادم.
ایشا.. با یک سناریوی جدید تیفا تیکه تیکه بشه :D
پ ن: :((

آخرین ویرایش:
  • Angry
  • Like
Reactions: ce7en44 and benjohn

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خدا بگم چیکارت نکنه ماکان :| هیچی نمیدونستم، به تو که نباید بگیم توی اسپویلر بزار، یه چیزی رو هم اسپویل کردی که کمرمو شکست، هیچی دیگه حالمو خراب کردی

شرمنده امیر ولی خدایی دیگه مرگ اریس جزو آیکانیک ترین لحظات تاریخ گیمه:D چطوری نمیدونستی؟:D قدیم که IGN و GS از لیست های غم انگیزترین سکانس بازی ها و اینا میدادن همش مرگ اریس اول میشد:D خلاصه دیگه خیلی مبحث اسپویل شده ای هست:D ولی خوبه باز نگفتم کی میکشتش:D که البته میگم معروف ترین سکانس VII همین صحنه مرگ اریسه:D

این برای مرگ تیداس بود:D یعنی بعد اینکه Tidus فید میشه اول که میریزن تیم سازنده رو یه فس کتک مفصل میزنن، بعد تهدید به قتل میکنن و خیلی ها هم خودکشی میکنن و کارشون به روان پزشکی میکشه، سر همین SE مجبور میشه بر خلاف سنتش شماره دوم رو (X-2) هم بسازه و ایشون رو برگردونه:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
تا اونجا که میدونم(شایدم اشتباه باشه و منبعی که خوندم فیک بوده باشه) این تیکه سر اصرار نوجیما بوده ، چون یکی از نزدیکانش رو همون حول و هوش ساخت بازی از دست داده بود! می‌خواسته این حس دردناک رو به مخاطبین بازی منتقل کنه!
طرف سادیسمیه:D ولی اون خبری که من خوندم مربوط به این مصاحبه ای بوده که تمام فن تئوری ها رو با خاک یکسان کرده بود مخصوصاً Squall Is Dead رو :-"
فکر کنم توی آخرین فرد روی زمین بودی که هیچی نمیدونستی:D

پ.ن: حداقل الان فهمیدی که زیاد نباید روی لول آپش حساس بشی:))

برای منم تعجب آوره چون حتی اون موقع هم که نمیدونستم فاینال فانتزی 7 چیه میدونستم ایریث رو میکشن. حتی اگه اسمشو توی گوگل سرچ کنی همون بالای صفحه در این مورد نوشته:D

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
طرف سادیسمیه:D ولی اون خبری که من خوندم مربوط به این مصاحبه ای بوده که تمام فن تئوری ها رو با خاک یکسان کرده بود مخصوصاً Squall Is Dead رو :-"

فکر کنم توی آخرین فرد روی زمین بودی که هیچی نمیدونستی:D

پ.ن: حداقل الان فهمیدی که زیاد نباید روی لول آپش حساس بشی:))

برای منم تعجب آوره چون حتی اون موقع هم که نمیدونستم فاینال فانتزی 7 چیه میدونستم ایریث رو میکشن. حتی اگه اسمشو توی گوگل سرچ کنی همون بالای صفحه در این مورد نوشته:D
ندانستن جرم نیست، علمِ به اینکه چیزی میدانید و اسپویلش کنید جرم است :D:|
الان من نفر آخر زمین! خیلیا هم الان پیشمن سرشونو تکون میدن میگن ما هم نمیدونستیم! میدونی... اصلا اریس رو نمیشناختم! فقط کلودو تیفا بولد بود، تیفا هم به سایز 85 همه میشناختنش :D عجیب نیس چون دنبال نمی کردم یا اگه اسمشو میدیدم رد می شدم ازش چون لیست خودمو داشتم، با اینکه جاپونی باز شدم چند ساله(یاکوزا رو فاکتور میگیرم چون از اول عاشقش بودم) جزو معدود بازیهایی بود که دوس داشتم تجربش کنم ولی بهانه ای برای انجامش نداشتم، حتی برای کار گرافیکی پست اول.. ویدئو دیدم ازش تا فن مید بشه ولی باز هم چیزی برام اسپویل نشد، حالا که فهمیدم مرگش نمادین بوده توی صنعت گیم، قبل از مرگش سعی میکنم بهترین لحظاتو باهاش داشته باشم :((، و اتفاقا الان بیشتر روی لول آپ اریس زوم کردم. نمیخواد بگید کی اریس رو می کشه، هر کسی باشه چند تا عمل رو با هم روش انجام میدم!

• Like
Reactions: ce7en44

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
ندانستن جرم نیست، علمِ به اینکه چیزی میدانید و اسپویلش کنید جرم است :D:|
الان من نفر آخر زمین! خیلیا هم الان پیشمن سرشونو تکون میدن میگن ما هم نمیدونستیم! میدونی... اصلا اریس رو نمیشناختم! فقط کلودو تیفا بولد بود، تیفا هم به سایز 85 همه میشناختنش :D عجیب نیس چون دنبال نمی کردم یا اگه اسمشو میدیدم رد می شدم ازش چون لیست خودمو داشتم، با اینکه جاپونی باز شدم چند ساله(یاکوزا رو فاکتور میگیرم چون از اول عاشقش بودم) جزو معدود بازیهایی بود که دوس داشتم تجربش کنم ولی بهانه ای برای انجامش نداشتم، حتی برای کار گرافیکی پست اول.. ویدئو دیدم ازش تا فن مید بشه ولی باز هم چیزی برام اسپویل نشد، حالا که فهمیدم مرگش نمادین بوده توی صنعت گیم، قبل از مرگش سعی میکنم بهترین لحظاتو باهاش داشته باشم :((، و اتفاقا الان بیشتر روی لول آپ اریس زوم کردم. نمیخواد بگید کی اریس رو می کشه، هر کسی باشه چند تا عمل رو با هم روش انجام میدم!
حالا زیاد ناراحت نباش مثل بیست دقیقه اول تلو میمونه اینکه بدونی یا ندونی تاثیری نداره چون بلاخره صحنه ی موندگاریه
مخصوصا که اصلا حدسم نمیتونی بزنی کجا اتفاق میفته اتفاقا یکی از دلایل مشهور شدن اون صحنه اینکه جا و زمانی اتفاق میفته که عمرا به مغزت خطور نمیکنه. مثل مرگای گوت میمونه یه جورایی

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
حالا زیاد ناراحت نباش مثل بیست دقیقه اول تلو میمونه اینکه بدونی یا ندونی تاثیری نداره چون بلاخره صحنه ی موندگاریه
مخصوصا که اصلا حدسم نمیتونی بزنی کجا اتفاق میفته اتفاقا یکی از دلایل مشهور شدن اون صحنه اینکه جا و زمانی اتفاق میفته که عمرا به مغزت خطور نمیکنه. مثل مرگای گوت میمونه یه جورایی
تو هم که یه قسمت دیگه رو لو دادی :( مثل سارا قراره گیم پلی کوتاهی داشته باشه! البته فهمیدم نه اونقدر کوتاه! الان با توجه به نمادین بودن، مرگی شبیه GOT، زمان وقوع، با توجه به سر نخهایی که بهم دادین، نتونم حدس بزنم خیلی عجیب میشه :)):| خدا نکنه یکی بمیره! شماها بخواین دلداریش بدین!!

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
از اونجای که بازی چند قصمتی هست فکر نکنم توی این قصمت به مرگ ایریس برسیم پس با خیال راحت لول اپ کن مرگشم اینجوریه که هیلش تمام شده کسی هم مانا نداره که هیلش بده پونیکس دون هم تمام شده سیو هم نداریم :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
تو هم که یه قسمت دیگه رو لو دادی :( مثل سارا قراره گیم پلی کوتاهی داشته باشه! البته فهمیدم نه اونقدر کوتاه! الان با توجه به نمادین بودن، مرگی شبیه GOT، زمان وقوع، با توجه به سر نخهایی که بهم دادین، نتونم حدس بزنم خیلی عجیب میشه :)):| خدا نکنه یکی بمیره! شماها بخواین دلداریش بدین!!
نه امیر جان طول مدتش منظورم نیست منظور تاثیرگذاریش بود. نه خیالت راحت بازی خییییییییییییییییلی طولانیه و ساعات زیادی باهاش درگیر هستی

• Like
Reactions: .Amirone

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
سارا کیه ؟؟؟

@amirone

داداش بازی پارتیه ،همشونم تو پارتی هستن ، تو این نسخه کسی قرار نیست جایی بره !!

اسپویل هم حداقل مجازات کسانی هست که به خاطر گرافیک یا گیم پلی atb حاضر نشدن بیان این شاهکار ها رو تجربه کنن!

Vagabond

کاربر سایت
Oct 21, 2019
137
من همین چند ماه پیش نسخه pc رو بازی کردم و دارم میمیرم از انتظار واسه ریمیک.
فقط ای کاش نسخه ششم هم روزی این شکلی بازسازی شه که فکر کنم از محالاته:((

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ما این بحثو دیروز کردیم اینجا. برای همین ادامه نمیدم:D حرف شما درسته اما این همه هیت پشت ۱۳ هم بی معنیه.
تمت

من بارها تلاش کردم کامیونیتی فاینال رو توصیف کنم با مثال های متفاوت!

همیشه در حالت صفر و صد هستن! و هیت عنصر قوی تری هست اینجا

فقط همون نسخه ای( تو بعضی موارد نادر تا دو یا نهایتش سه نسخه هم میرسه) که من خوشم اومد و طرفداراشم خوبه. و بقیه از دم اشغالن !

همین ماه پیش به نمونه گذاشتم تو تاپیک jrpg فن ! طرف سوال کرده بود که بین ده و دوازده کدوم رو اول بازی کنم ؟(یعنی جفتشو بازی میکرد، فقط میخواست زودتر بازی کردن یکیشون تاثیر منفی نزاره تو تجربه دومی)
بعد صفحه ۳ کلا شده بود تاپیک که فن های ۱۲ ده رو اشغال خطاب میکردند ، فن های ده ۱۲ رو اشغال خطاب میکردن!
فکر کنم طرف کلا منصرف شد از بازی کردن جفتشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر