PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
طراح مرحله هیوکی میگوید که قرار بود تیفا هدایت ماموریتی را بعد جدا شدنش از کلود در سکتور پنجم راکتور به عهده بگیرد. این سناریو در چپتر هفتم یا هشتم شکل میگرفت که پازل علت رفتن او به محل سکونت دون کورنیو را تکمیل میکرد. طرح های اولیه مرحله قرار بود شروع اوایل تراژدی صفحه ی سکتور ۷ را علاوه بر جذبه ی تیفا به عنوان یک قهرمان مونث نشان دهد. سناریو با یک صحنه ی بارانی شروع میشد که شرایط را برای ملاقات با جسی مناسب تر میکرد. جسی توضیح کوتاهی در مورد نقشه ی ویرانگرشان با توجه به سکتور ۷ میداد. همچنین فعالیت های شک بر انگیزی در زاغه ها انجام می شد که بازیکن را به سوال در مورد این که دقیقا چه اتفاقی دارد میفتد مینداخت. دومین پارت سناریو جذبه ی تیفا ، که بیانگر افکار تیفا در مورد کلود و دوستانش، قدرتش به عنوان یک قهرمان، شجاعتش، مهربانیش و همچنین استایلش‌ را نشان میداد کاراکتر های درگیر برا، مارلین، جسی و مارلی بودند. سومین بخش سناریو درگیر بیشتر نشان دادن شخصیت های مارلی، مارلین، جسی، بگیز و وج و جذبه های آن ها بود. همچنین به شک و ناراحتی تیفا نسبت به غیب شدن کلود تلنگری میزد. همچنین این سناریو به ارتباطات آوالانچ با ووتای هم اشاره میکرد. همچنین در این سناریو نشان میداد که چه طور تیفا یکی از لباس های حاظر در بازیش را چگونه به دست میاورد انتظار می رود به زودی یک dlc برای تیفا منتشر شود و شاهد اظافه شدن این چپتر حذف شده به بازی باشیم.

اسکوئر دمت ‌گرم‌ لطفا یه dlc هم برای سفیروث بزن بعد دادن dlc تیفا

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
❌شایعه: بنا به گزارش 4chan بازی Final Fantasy 7 Remake Definitive Edition برای Pc و Ps5 و xbox series X عرضه خواهد شد.❌

? بازی Final Fantasy 7 Remake Definitive Edition نسخه نسل بعدی بازی خواهد بود.

? این بازی دارای رزولوشن بالاتر ، فریم ریت و کیفیت بالاتری خواهد بود.

? این بازی دارای محتوای داستانی جدیدی خواهد بود و همانند فاینال فانتزی xv دارای dlc هایی برای شخصیت های بازی خواهد بود.

? بسته های الحاقی این بازی برای ps4 نیز قابل دانلود خواهد بود.

? لباس های جدید، ماموریات های جدید و حالت سختی جدیدی به بازی اظافه خواهد شد.

? بازی Final Fantasy 7 Remake Definitive Edition در ابتدا برای pc و ps5 عرضه خواهد شد و پس از مدتی برای ایکس باکس منتشر خواهد شد.

? پتچ های جدید برای بازی اصلی نیز منتشر خواهد شد.

❌ نکته: جالب که بدونید که 4chan قبلا هم شایعه اومدن فاینال فانتزی 16 رو اطلاع رسانی کرده و درست از آب در اومده. ❌

آخرین ویرایش:

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
برای کسی که تا حالا هیچ کدوم از نسخه های بازی رو تجربه نکرده پیشنهادمیشه؟
آره، صد درصد. اصلا هدف بازی جذب مخاطبان جدید به مجموعه فاینال فانتزی هفته. و خب یکی از بهترین بازی‌های این چند وقت اخیر هم هست.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
اره عالیه اگه خواستی ادامه بدی و بقیه داستان فاینال ۷ رو بدونی ترتیب داستانیشون بر اساس خط زمانی این جوریه که ناولاشو ترجمه داریم می کنیم

Final Fantasy vii picturing the past novel

Final Fantasy vii before crisis Game

Final Fantast vii Crisis core Game

Final Fantasy vii Orginal/ Remake Game

Final Fantasy vii The Maiden Who Travel The Planet novel

Final Fantasy vii on the way to a smile novel

Final Fantasy vii TURKS -The Kids Are Alright novel

final fantasy vii advent children completet animation

Final Fantasy vii Drige of cerbrus Game

Final Fantasy vii Drige of cerbrus lost episode game

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
کلا FFهای شماره دار، هر شماره ربطی به شماره ی دیگه ای نداره...یعنی 6 و 7 و 8 کاملا به هم بی ربطن، مگر اینکه مثل 13 تو یک شماره بازی بدن ( XIII و XIII-2 و XIII Lighting Returns )

این FF VII R هم یه جورایی بازسازی(بخشی از) همون بازی دوران PS1ه برای مخاطبان جدید

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
184385
? بازی فاینال فانتزی 7 ریمیک توانست جایزه ی بزرگ PlayStation Partner Awards 2020 ژاپن آسیا را دریافت کند.

? هنگام اعلام برنده شدن فاینال فانتزی 7 ریمیک در این مراسم آقای یوشینوری کیتاسه با شمشیر باستر اسورد کلود ظاهر میشه و ژستی همانند کلود میگیره و اعلام می کنه که بازسازی فاینال فانتزی 7 تازه آغاز شده است.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
188416
? به تازگی مجله فمیتسو مجموعه ای از آرزو های 110 نفر از خالقان بازی های ویدیویی برای سال 2021 رو منتشر کرده که در این بین پیام ویژه یوشینوری کیتاسه به مناسبت پایان سال میلادی برای طرفدارا نیز حظور دارد

? کیتاسه: "دنیای جدید فاینال ۷ تازه شروع شده" و آن ها به آرامی در حال پیشرفت در توسعه ی بازی هستند. او درخواست میکند کمی بیشتر برای اطلاعات صبر کنید.

? با توجه به پیام یوشینوری کیتاسه احتمالا در سال 2021 شاهد انتشار اولین اطلاعات از پارت دوم ریمیک باشیم.

• Like
Reactions: m.a.t and .Amirone

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
188417

? بازیگر موشن کپچر اریث طی پیامی کریسمس رو به طرفدارا تبریک گفته و اعلام کرده که با بازیگر موشن کپچر سفیروث به مدت 4 ساعت در حال ظبت کپچر های جدید بوده.

? این پیام به این معناست که با انتشار اولین تریلر پارت دوم ریمیک فاصله زیادی نداریم و از اونجایی که گیم پلی بازی در پارت اول طراحی شده است به زودی شاهد انتشار اخبار زیادی از پارت دوم بازی خواهیم بود.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
ببخشید دوستان قول داده بودم آلبوم فاینال فانتزی ۷ ریمیک پلاس رو وقتی اومد بزارمش اون روزی که آلبوم منتشر شد فقط نسخه mp3 رو پیدا کردم اما امروز بلخره تونستم آلبوم رو با فرمت flac پیدا کنم و به ادمینا بگم آپلودش کنن بابت تاخیر متاسفم

? SQUARE ENIX MUSIC ? آلبوم فاینال فانتزی 7 ریمیک پلاس

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
بنده رسیدم به اونجایی که برای دومین بار با Abzu می‌جنگیم و توله‌های بامزه‌ش هم هستن و Corneo هم فرار می‌کنه و اینا. بعد گفتم برم اون تیکه رو توی یوتیوب هم ببینم که بفهمم صداپیشگی انگلیسی اون یارو چطوریه (حوصله نداشتم دو ساعت برگردم توی منو و انگلیسیش کنم) و یه دفعه دیدم طرف توی یوتیوب داره با شمشیر برقی بازی می‌کنه! :|
بعد از ۲۷ ساعت بازی کردن تازه متوجه شدم میشه به سلاح از این جادوها هم چسبوند و رفتم سرچ کردم راهش رو پیدا کردم و الله اکبر! :| تا الآن به جای اینکه مثلاً به فلان دشمن که به آتیش حساسه با شمشیر آتیشی ضربه بزنم، مثل بدبخت بیچاره‌ها هی از دور آتیش پرت می‌کردم سمتش! :D اگه هوس مقایسه صدای انگلیسی و ژاپنی رو نکرده بودم هم تا آخر بازی نمی‌فهمیدم همچین قابلیتی وجود داره! البته از این مصیبت‌ها معمولاً توی بازی‌های نقش‌آفرینی دارم و نصف قابلیت‌ها رو استفاده نمی‌کنم، حالا می‌خواد Soulsborne و The Witcher 3 باشه یا FF.
دیگه چه قابلیت‌هایی داره که ممکنه ازشون بی‌خبر باشم؟! حدوداً چقدر از بازی مونده بعد از اون باس فایت؟ :D

• Smile
Reactions: m.a.t

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
بنده رسیدم به اونجایی که برای دومین بار با Abzu می‌جنگیم و توله‌های بامزه‌ش هم هستن و Corneo هم فرار می‌کنه و اینا. بعد گفتم برم اون تیکه رو توی یوتیوب هم ببینم که بفهمم صداپیشگی انگلیسی اون یارو چطوریه (حوصله نداشتم دو ساعت برگردم توی منو و انگلیسیش کنم) و یه دفعه دیدم طرف توی یوتیوب داره با شمشیر برقی بازی می‌کنه! :|
بعد از ۲۷ ساعت بازی کردن تازه متوجه شدم میشه به سلاح از این جادوها هم چسبوند و رفتم سرچ کردم راهش رو پیدا کردم و الله اکبر! :| تا الآن به جای اینکه مثلاً به فلان دشمن که به آتیش حساسه با شمشیر آتیشی ضربه بزنم، مثل بدبخت بیچاره‌ها هی از دور آتیش پرت می‌کردم سمتش! :D اگه هوس مقایسه صدای انگلیسی و ژاپنی رو نکرده بودم هم تا آخر بازی نمی‌فهمیدم همچین قابلیتی وجود داره! البته از این مصیبت‌ها معمولاً توی بازی‌های نقش‌آفرینی دارم و نصف قابلیت‌ها رو استفاده نمی‌کنم، حالا می‌خواد Soulsborne و The Witcher 3 باشه یا FF.
دیگه چه قابلیت‌هایی داره که ممکنه ازشون بی‌خبر باشم؟! حدوداً چقدر از بازی مونده بعد از اون باس فایت؟ :D
نخسته دلاور! خدا قوت پهلوان! :))
یکم بیشتر به آموزش ها دقت بنما:-" فقط شمشیر نیستا بقیه سلاح ها هم میتونند چنین قابلیتی بگیرن:-"

انشاالله دشمن ها رو Assess میکنی؟
حالا فایده هم نداره فکر کنم رد شدی! یکی از باس ها میشد ازش سلاح دزدید با steal ... میخواستم بگم اون رو از دست ندی:-" (باس ارابه؟ )

دیگه...احیانا میدونی کتاب ها سلاح رو آپگرید میکنند دیگه؟ :-"
و با مکس کردن قابلیت هر سلاح، میشهرskillش رو با سلاحوهای دیگه هم زد دیگه؟ :-"
توصیه آخر... اگر کسی ازت پول خواست، پول بده:D

• Like
Reactions: Dinosaur

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر