PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اگر این کار رو کنه اشتباه میکنه:D
باید قبل از شروع و یا حتی معرفی کنسول های نسل بعد،بازی رو عرضه کنه! بعد دوباره با لانچ کنسول،ریمسترش رو بده بیرون:-"
البته اگر نسل بعد بکوارد داشته باشیم(که بعید نیست) شاید جواب نده،مگر اینکه برای ریمستر روش خفن کار کنند، که تفاوتش با بکوارد مشخص باشه:D یا هم مثل KHـها مثلا Final Mix و اینا بدن:D

هر کاری بکنه مالیده چون به هر حال بازیشون کامل نیست و نمی تونه همه ی نسخه هاش روی یه پلتفرم واحد بیاد مگه اینکه شونصد تا نسخه بزنن :D خود ریمستر کردنشون برای نسل بعد هم احتمالاً یه 5 سالی طول میکشه :))
فقط خیلی مشتاقم بدونم توی اون خراب شده چه غلطی میکنن این احمقا :D کپکام این نسل RE Engine ـو راه انداخت و یه چیز خفن از توش درآورد و باهاش RE2 رو که یه بازی PS1 ـه و باید از نو ساخته بشه ریمیک کرد ! یعنی هم انجینو ردیف کرد هم ریمیکو. اینا دو نسله قراره FF VII رو ریمیک کنن هنوز 10% راه رو هم نرفتن :D قشنگ آدم یاد وطن عزیز و آزاد راه تهران شمال می افته :D

• Like
Reactions: Outer Heaven

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,499
نام
mohammad
اگر این کار رو کنه اشتباه میکنه:D
باید قبل از شروع و یا حتی معرفی کنسول های نسل بعد،بازی رو عرضه کنه! بعد دوباره با لانچ کنسول،ریمسترش رو بده بیرون:-"
البته اگر نسل بعد بکوارد داشته باشیم(که بعید نیست) شاید جواب نده،مگر اینکه برای ریمستر روش خفن کار کنند، که تفاوتش با بکوارد مشخص باشه:D یا هم مثل KHـها مثلا Final Mix و اینا بدن:D
نه اصلا دلم با بکوارد و ریمستر و... نیست:D چون به اسکوئر باشه روی دست capcom میزنه و مثل RE4 هر سال ریمستر ریمسترشو عرضه می کنه...:D اسکوئرم پول پرسته... میاد قراردادش رو با سونی عوض می کنه...:D میگه روی این نسل بازی جای انحصاری زمانی انحصاری کامل باشه برای ps4 ولی نسخه نسل بعدی همزمان برای کنسول سونی و مایکی و pc عرضه بشه...:D با این روش تا جایی که می تونه بازی رو میدوشه...:D حالا بگذریم از اینکه تیکه تیکه کردن بازی اونم با قیمت شصت دلار به متا ضربه خواهد زد... چون صد در صد الان ویچر یک ملاک شده... هر نسخه نتونه اون ساعت محتوا رو ارائه بده و قیمتش بالا باشه..ـ بازی رو می کوبن.... ولی برای اسکوئر مهم نیست:D بلایی سر این فاینال بیاره که EA بیاد شاگردی:))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
نه اصلا دلم با بکوارد و ریمستر و... نیست:D چون به اسکوئر باشه روی دست capcom میزنه و مثل RE4 هر سال ریمستر ریمسترشو عرضه می کنه...:D اسکوئرم پول پرسته... میاد قراردادش رو با سونی عوض می کنه...:D میگه روی این نسل بازی جای انحصاری زمانی انحصاری کامل باشه برای ps4 ولی نسخه نسل بعدی همزمان برای کنسول سونی و مایکی و pc عرضه بشه...:D با این روش تا جایی که می تونه بازی رو میدوشه...:D حالا بگذریم از اینکه تیکه تیکه کردن بازی اونم با قیمت شصت دلار به متا ضربه خواهد زد... چون صد در صد الان ویچر یک ملاک شده... هر نسخه نتونه اون ساعت محتوا رو ارائه بده و قیمتش بالا باشه..ـ بازی رو می کوبن.... ولی برای اسکوئر مهم نیست:D بلایی سر این فاینال بیاره که EA بیاد شاگردی:))
خوب دیگه! در راستای دوشیدن بهتره بازیت رو روی دو کنسول منتشر کنی و همزمان نباشه! اگر باشه که میریم روی PS5 میخریم:D
ولی اینجوری هم PS4 میگیریم، هم (حالا فن ها بیشتر) دوباره روی PS5 :D ، همینجا نگاه کن چقدر از بچه ها GTA، TLOU و آنچارتدها رو مثلا نسل قبل بازی کردن! باز خیلی ها برای PS4 هم گرفتنش:D
ولی SE با این تبلیغاتی که برای فروش FF XV راه انداخته و Noctis همه جا هست، یه چی صد برابر بیشترش رو برای FF VII راه میندازه! تا آخرین دونه ای که پتانسیل فروش تو بازار رو داره، بازی رو میفروشه:))

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,499
نام
mohammad
خوب دیگه! در راستای دوشیدن بهتره بازیت رو روی دو کنسول منتشر کنی و همزمان نباشه! اگر باشه که میریم روی PS5 میخریم:D
ولی اینجوری هم PS4 میگیریم، هم (حالا فن ها بیشتر) دوباره روی PS5 :D ، همینجا نگاه کن چقدر از بچه ها GTA، TLOU و آنچارتدها رو مثلا نسل قبل بازی کردن! باز خیلی ها برای PS4 هم گرفتنش:D
ولی SE با این تبلیغاتی که برای فروش FF XV راه انداخته و Noctis همه جا هست، یه چی صد برابر بیشترش رو برای FF VII راه میندازه! تا آخرین دونه ای که پتانسیل فروش تو بازار رو داره، بازی رو میفروشه:))
نومورا زمانی که روی xv و kh3 کار میکرد رسما گفت زمانی ما بازی رو منتشر می کنیم که کنسول های این نسل به اندازه کافی بفروشند...یعنی این سیاست اسکوئر هست... و رو روند ساخت بازی اینا تاثیرم شاید بزاره... دیگه حالا اون xv بوده... چه برسه اینکه vii هست... جوری اسکوئر خیمه بزنه رو بازی که کسی تاحالا ندیده...:D اون gta بود... واقعا عوض شده بود... ولی این خط این نشون بعید نیست بازم با معرفی ریسمتر نسخه اصلی برای ps5 دنیا رو به مسخره بگیرند:D هیچوقت psx یادم نمیره:))

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
میگم نمیشه سیستم نبرد نوبتی رو بیخیال بشن بجاش شبیه ff xv باشه؟
نوبتی اصلا هیجان نداره
بگذریم که به نظر من خود گیم پلی ff xv هم باید یه سری تغییرات توش ایجاد بشه تا هیجانش بالا تر بره:-"

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
میگم نمیشه سیستم نبرد نوبتی رو بیخیال بشن بجاش شبیه ff xv باشه؟
نوبتی اصلا هیجان نداره
بگذریم که به نظر من خود گیم پلی ff xv هم باید یه سری تغییرات توش ایجاد بشه تا هیجانش بالا تر بره:-"
نوبتی نیست>:)

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
کی گفته؟ نومورا خودش دلیل محکمی هست که نیست:D
گفتن سعی می کنند جوری بسازند که اونایی که فن قدیمی هم هستند خوششون بیاد...
نوبتی به اون معنای ۱۳ به قبل که دیگه عمرا نمیشه.
اما میکس نوبتی و همزمان چرا(یه چیزی تو مایه های LR)

پ.ن: اما واقعا مسخرست. نصف هویت فاینال فانتزی به نوبتی بودنشه. اینو ازش بگیری عملا چیز چندان برتری از سایر اکشن نقش افرینی ها نداره(به خصوص طبق اخرین تجربمون(۱۵) نصف یه اکشن نقش افرینی استاندارد و خوش ساخت هم نیست)
یادش بخیر کلی سال قبل بهزاد میرمظفری(کسی میدونه الان کجاست؟:D) تو بازیرایانه تو پیش نماش ۱۳-۲ نوشت برای اسکویر مهم نیست فن های فاینال فانتزی که تو برزیل،ایران و... چی میخوان. در نهایت انقدر از دیگران تقلید می کنه تا نهایت راه رفتن خودش را هم یادش میره. و متاسفانه این چیزیه که داره اتفاق می افته. و نتیجش هم تا حالا نه تنها خوب نبوده بلکه افتضاح بوده.

پ.ن۲: یکی از دلایلی که من عاشق سری شدم همین گیمپلی یونیک و خاصشه. اون atb سیزده هنوز که هنوزه تو هیچ بازیی ندیدم و گیمپلی هیچ JRPG هم برام به اون اندازه جذابیت نداشته(including P5)

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,499
نام
mohammad

پ.ن: اما واقعا مسخرست. نصف هویت فاینال فانتزی به نوبتی بودنشه. اینو ازش بگیری عملا چیز چندان برتری از سایر اکشن نقش افرینی ها نداره(به خصوص طبق اخرین تجربمون(۱۵) نصف یه اکشن نقش افرینی استاندارد و خوش ساخت هم نیست)
یادش بخیر کلی سال قبل بهزاد میرمظفری(کسی میدونه الان کجاست؟:D) تو بازیرایانه تو پیش نماش ۱۳-۲ نوشت برای اسکویر مهم نیست فن های فاینال فانتزی که تو برزیل،ایران و... چی میخوان. در نهایت انقدر از دیگران تقلید می کنه تا نهایت راه رفتن خودش را هم یادش میره. و متاسفانه این چیزیه که داره اتفاق می افته. و نتیجش هم تا حالا نه تنها خوب نبوده بلکه افتضاح بوده.

پ.ن۲: یکی از دلایلی که من عاشق سری شدم همین گیمپلی یونیک و خاصشه. اون atb سیزده هنوز که هنوزه تو هیچ بازیی ندیدم و گیمپلی هیچ JRPG هم برام به اون اندازه جذابیت نداشته(including P5)
مثل LR هم نیست... کاملا مدرن شده ورسوس خواهد بود...شرطم می بندم...:D
اگه قرار بود نوبتی باشه حتی به صورت LR نمیدادن به نومورا... چون نه نومورا بلده و نه علاقه داره:D یه گندی میزنه نتونن جمعش کنند:D
___
منم گیمپلی 13 روخیلی دوست داشتم... بعد جالب اینجاست بعد ده پونزده ساعت بازی با xv یکم احساس خستگی کردم... نه گیمپلی اونی که می خواستم بود... نه داستان کاملی داشت... تنوع هم که خودت می دونی... همه اینا باعث شد زده بشم از بازی...
ولی کاملا اطمینان دارم بازی اکشن خواهد بود...
الان مشکل فاینال این نیست که چون اکشنه از روزای اوجش فاصله گرفته... اینکه بازی کاملی نمی تونند منتشر کنند به بازی ضربه زده...

• Like
Reactions: dizzy

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364

باید منتظر خبر های بیشتر از بازی باشیم
اگه از بهزاد میر مظفری خبری پیدا کردی ، به ما هم خبربده :)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
KHها رو زدید؟ همونجوری خواهد بود:D
عمرا از بقل نوبتی هم رد بشه بازی:-"
همون آپدیت شده ی FF XV میشه:D یه نمایشم داشت بازی، هرچی بود نوبتی نبود:D

• Like
Reactions: Witch of Ashes

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
کی گفته؟ نومورا خودش دلیل محکمی هست که نیست:D
گفتن سعی می کنند جوری بسازند که اونایی که فن قدیمی هم هستند خوششون بیاد...
بشینه تا خوشمون بیاد!

.......‌
در مورد عرضه بازیم میره بر ای نسل بعد شک نکنید! مگه اینکه از اون حرف جان کودرا که گفت ۲۰۲۱ برای ما شروع تازه ایه برداشت کنیم که نسل بعد سونی ۲۰۲۱ میاد که خیلی خیلی بعیده ! و عمرا اسکوار بازی رو تا ۲۰۲۰ هم برسونه مگه اینکه حتی بخش میدگار رو هم کامل نکنن. و بازی رو بدن بیرون

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,499
نام
mohammad
بشینه تا خوشمون بیاد!
الان فرضا ایتو قرار باشه شونزده رو بسازه فکر کردی نوبتی میسازه؟:D
تازه این حرفی که گفتم خوده کیتاسه ای گفته که کارگردان بازی بوده... نه نومورا... اصلا برای همین نومورا رو انتخاب کردند...! نومورا خودش نرفته بگه بازی رو بدید به من:D

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
الان فرضا ایتو قرار باشه شونزده رو بسازه فکر کردی نوبتی میسازه؟:D
تازه این حرفی که گفتم خوده کیتاسه ای گفته که کارگردان بازی بوده... نه نومورا... اصلا برای همین نومورا رو انتخاب کردند...! نومورا خودش نرفته بگه بازی رو بدید به من:D
خب از اونم خوشمون نمیاد ! مهم نیست که میسازه

مگه اینکه المان های فانتزی و سیستم مجیکش انقدر خوف باشه که تازه شاید یه نگاهی بهش بندازیم !

.....
اصلا یکی از دلایلی که دوست داریم ایتو بسازه اینه که برای اخرین بار هم شده طمع یه فاینال فانتزی که وفادار به ریشه های سری باشه بازی کنیم نه یه مشت بولشت وستریزه شده

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر