PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,958
نام
Reza
گفتم که. این رمان مربوط به پیش زمینه بازی هست که از اول رو هوا بود.
۲۰۰ خورده ای صفحه فقط پیش زمینه دهنشون سرویس انقدر رمان داره xiii دارم سر گیجه میگیرم راستی رمان xv اینگلیسیش اومد اونم نزدیک 400 صفحه هست

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
آقا 3قسمتی شدنش منتفی شد؟ یا فقط الان قسمت اولش 100 گیگ به بالاس؟ الان اینی که رفیقمون زده اگه به گیگ و مگ باشه بازی نزدیکه 130گیگه و بگیم کامل پولیش باشه و هیچ آپدیتی نخواد و محتوام نخوان بدن براش این خو تا 3تاش بخواد بیاد و اگرهمین حجم باشه نزدیک 400 گیگ میشه که!!!:| بگیم این از اول تا نصوه بازیو بره اون دوتایه دیگه هم بیان حجم نصوه این باز بازی میره رو 250 گیگ!!!:| اونوخ من به رد دد فوش میدادم!:|

• Like
Reactions: Genesis

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
آقا 3قسمتی شدنش منتفی شد؟ یا فقط الان قسمت اولش 100 گیگ به بالاس؟ الان اینی که رفیقمون زده اگه به گیگ و مگ باشه بازی نزدیکه 130گیگه و بگیم کامل پولیش باشه و هیچ آپدیتی نخواد و محتوام نخوان بدن براش این خو تا 3تاش بخواد بیاد و اگرهمین حجم باشه نزدیک 400 گیگ میشه که!!!:| بگیم این از اول تا نصوه بازیو بره اون دوتایه دیگه هم بیان حجم نصوه این باز بازی میره رو 250 گیگ!!!:| اونوخ من به رد دد فوش میدادم!:|

مه قسمت اول فقط دو دیسکه وگرنه بازی اپیزودیکه و در حال حاضر دارن روی اپیزود بعدی هم کار میکنن. و اینکه من تو گیمزکام از مدیر مارکتینگشون که تو بیزنس اریا بود پرسیدم اپیزود بعدی کی میاد، گفت ما یه بازه یک ساله رو در نظر گرفتیم و اپیزودهای بعدی زودتر میان. یعنی یک سال بعد باید قسمت بعدی منتشر بشه که دور از واقعیت هم نیست، چون بسیاری از بخش های بازی ساخته شده تا الان.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
مه قسمت اول فقط دو دیسکه وگرنه بازی اپیزودیکه و در حال حاضر دارن روی اپیزود بعدی هم کار میکنن. و اینکه من تو گیمزکام از مدیر مارکتینگشون که تو بیزنس اریا بود پرسیدم اپیزود بعدی کی میاد، گفت ما یه بازه یک ساله رو در نظر گرفتیم و اپیزودهای بعدی زودتر میان. یعنی یک سال بعد باید قسمت بعدی منتشر بشه که دور از واقعیت هم نیست، چون بسیاری از بخش های بازی ساخته شده تا الان.
مسخرس این حجم اصن!!!:| اونی که یه پلی 4ه 500 گیگی داره اگه بخواد از اول تا آخرو یه جا بره که باید کله هاردو خالی کنه اگرم نه نصوه بیشترشو! و همین داستان برا کسیه که 1ترا داره! با تفوت نصف و یک چهارم بیشتر! من احساس میکنم هاردایه اس اس دیه سونی فروش نرفته به اسکوئر گفته ببینم چیکار میکنیا!:D

• Like
Reactions: gamer1998y

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
حجم بازی بالای 100 گیگه (2 دیسک)...

View attachment 129637
اینو که E3 گفتن:-" نمیدونم چرا دوباره امروز همه کف و خون قاطی کردن از این خبر تکراری:-" (آخه غیر از تو یکی دیگه از بچه ها هم اومد این خبرو امروز بهم داد:-")

مسخرس این حجم اصن!!!:| اونی که یه پلی 4ه 500 گیگی داره اگه بخواد از اول تا آخرو یه جا بره که باید کله هاردو خالی کنه اگرم نه نصوه بیشترشو! و همین داستان برا کسیه که 1ترا داره! با تفوت نصف و یک چهارم بیشتر! من احساس میکنم هاردایه اس اس دیه سونی فروش نرفته به اسکوئر گفته ببینم چیکار میکنیا!:D
چه خبره! یعنی آره درسته 100گیگه! ولی دیگه کسی که هر 3تاش رو با هم نصب نمیکنه! یکی رو تموم میکنی، میری سراغ بعدی نهایت! یه نیم ساعتم زمان نصب، یه نفسی میکشی بینش:D

و عمرا با فاصله یک ساله بیان! در مورد SE ، اونم بخش ژاپنیش حرف میزنیم:p

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان

مسخره که اصلا نیست واقعا، به آخر نسل نزدیک شدیم و بازی های OW ـی که کانتنت زیادی داشته باشن، بخصوص دیالوگ و موسیقی و تکسچرهای با کیفیت که بیشترین حجم رو اشغال میکنن، کمتر از این نمیتونن باشن. ولی خوب شاید مثلا اینجوری باشه که اپیزودهای بعدی در صورت وجود اپیزود اول حجم کمتری اشغال کنن چون به هر حال حجم قابل توجهی از اطلاعات تکراری میشه. مثلا فایل های انجین، مدل شخصیت ها، موسیقی و ....

ولی به هر صورت برای من برعکس خبر خوشحال کننده ای هست و با اینکه کماکان از اپیزودی شدن بازی و تجربه ناقص داستان اصلا خوشم نمیاد اما حداقل نشون میدن نزدن تو سرش و یه چیز پر و پیمون ساختن.

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
من که هنوز تا حدی مطمئنم حجم بالای بازی به خاطر cutscene های از پیش رندر شده هست. بعضی هاشون به طور واضخ مشخص هست real time نیستن. یادتون باشه نسل قبل هم شماره 13 حجم زیادی داشت مخصوصا نسخه ps3 که به واسطه حجم بیشتر بلوری نسخه با bitrate بالاتر ویدیو ها رو قرار داده بودن.

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
مسخره که اصلا نیست واقعا، به آخر نسل نزدیک شدیم و بازی های OW ـی که کانتنت زیادی داشته باشن، بخصوص دیالوگ و موسیقی و تکسچرهای با کیفیت که بیشترین حجم رو اشغال میکنن، کمتر از این نمیتونن باشن. ولی خوب شاید مثلا اینجوری باشه که اپیزودهای بعدی در صورت وجود اپیزود اول حجم کمتری اشغال کنن چون به هر حال حجم قابل توجهی از اطلاعات تکراری میشه. مثلا فایل های انجین، مدل شخصیت ها، موسیقی و ....

ولی به هر صورت برای من برعکس خبر خوشحال کننده ای هست و با اینکه کماکان از اپیزودی شدن بازی و تجربه ناقص داستان اصلا خوشم نمیاد اما حداقل نشون میدن نزدن تو سرش و یه چیز پر و پیمون ساختن.
بازی انقد گندس که میخواستنم نمیتونستن بزنن تو سرش! هفته ایی نی مورد انتظارترین فمیتسو نباشه! اگه میزدن تو سره بازی ملت اسکوئرو با خاک یکسان مکیردن!:D همین الان شما برو فارسی تو ژاپن بنویس مورد انتظارترین هرکی فارسی بلد باشه میگه قاینال 7 ریمیک!:D

• Like

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,958
نام
Reza
130093 130094
این Chadley هست. یه محقق کارآموز ۱۵ ساله توی بخش علوم کمپانی نیروی الکتریکی شینرا. اون وقتی که روی انواع مختلف متریا تحقیق میکنه به کمک کلود نیاز داره و هرچی بیشتر تو ماموریت ها بهش کمک کنید میتونه پیشرفت کنه و متریای بیشتری بفروشه. 130095 130096 130097
ویژگی جدید فاینال فانتزی هفت، Quest ها در این بازی هستن که هرچی توی بازی جلوتر برین تغییر میکنن. برای مثال این Quest مربوط به Sector 7 هست که توی اون باید توی از بین بردن هیولاها کمک کنید و البته درمقابلش پاداش بگیرید

blikeadam

عضو جدید
Feb 25, 2020
1
كى ff xv بازى كرده؟ چندتا نسخه ازش هست من مغزم ريد تازه بازى كردمشو تموم كردمش خيلى حال كردم بعد يكم سرچ كردم ديدم ffxv royal edition يا ffxv 2013 كه به xiii ميشناختن كلى سرى داشت داستان چيه؟ريميكه؟ ورژنه؟ من كلا گيج شدم ‍♂️♂️يكى منو از سر در گمى در بياره

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,958
نام
Reza
اقا یه خبر خوب ترجمه رمان The Maiden who travels the planet رو تموم کردیم‌ و الان می تونید به صورت کامل توی این تایپیک بخونید THE MAIDEN WHO TRAVELS THE PLANET ترجمه رمان از Final Fantasy vii
بچه ها میگم شما هم بیاید کمک کنید داریم یه کار فرهنگی بزرگ الان انجام می دیم اگه بتونیم تمامی رمان های فاینال فانتزی رو ترجمه کنیم عالی میشه
برخلاف بقیه بازی ها سری فاینال فانتزی رمان هاش اقتباسی از بازی نیست در حقیقت بخشی های داستانی از بازی هستن که تو خود بازی نتونستن جاشون کنن و ارزش خوندن رو واقعا دارن هرکی پایس بیاد گپ ترجمه به امیدخدا انشالله بتونیم بقیه مانگا ها و رمان های فاینال فانتزی رو ترجمه کنیم
گروه ترجمه

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,958
نام
Reza
به تازگی‌ مصاحبه ای با شرکت Square enix انجام شده و این شرکت اعلام کرده هنوز قصد نداره بازی های جدیدشو برای کنسول های نسل بعد معرفی کند و آن ها ابتدا قصد دارن بازی های جدیدشونو عرضه کنند چون کنسول های نسل ۹ از بازی های نسل قبل پشتیبانی می کنند
در ادامه پرسیدند آیا تاخییر در عرضه قسمت اول ریمیک فاینال فانتزی ۷ تاخییر در ساخت قسمت دوم ایجاد می کند و این شرکت پاسخ منفی داد و گفت تاثیری نخواهد داشت در گذشته شایعه شده بود با معرفی ps5 فینال فانتزی 16 همزمان با آن به عنوان انحصاری این کنسول معرفی شود ولی به دلیل شیوع کرونا به نظر میرسد برنامه های سونی به تعویق افتاده است

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,049
نام
حامد
View attachment 130093View attachment 130094
این Chadley هست. یه محقق کارآموز ۱۵ ساله توی بخش علوم کمپانی نیروی الکتریکی شینرا. اون وقتی که روی انواع مختلف متریا تحقیق میکنه به کمک کلود نیاز داره و هرچی بیشتر تو ماموریت ها بهش کمک کنید میتونه پیشرفت کنه و متریای بیشتری بفروشه.View attachment 130095View attachment 130096View attachment 130097
ویژگی جدید فاینال فانتزی هفت، Quest ها در این بازی هستن که هرچی توی بازی جلوتر برین تغییر میکنن. برای مثال این Quest مربوط به Sector 7 هست که توی اون باید توی از بین بردن هیولاها کمک کنید و البته درمقابلش پاداش بگیرید

اون اندام قلمی تیفا هستش؟ :|
خیلی دیگه قلمیش کردن
من سال هاست تو ذهنم با ورژن توپرترش زندگی کردم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر