PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
اینکه Square Enix گفته فاینال فانتزی 8 رو هم ریمیک میکنه راسته؟ به نظرتون اگه فروش ریمیک 7 بالا باشه این کارو میکنن یا میرن سراغ فاینال فانتزیهای دیگه؟؟؟
اون ریمسترش که به کفر ابلیس نمیرزه
چی میشه فاینال فانتزی 8 رو با گرافیک ps5 ببینیم
البته سریع بعد 7 برن سراغش مثل کپکام نشه بعد ریمیک رزیدنت اویل2 باز خودشو انداخت تو چاه

پ.ن: الان لینکایی که پایین تاپیک ساجست میشه چشمم خورد، کار خودم تو انیم ورلد رو نصفه کپی کردن زدن مترجم یاسمین lol
اسمم یاسمین بود خبر نداشتم:d
حالا زیرنویسام خصوصا زیرنویس انیمه Final Fantasy Unlimited کدوم اسم مونث شده باشه خدا عالمه:d

Attachments

• Screenshot_2019-10-24-16-09-40-035_org.mozilla.firefox.png
    Screenshot_2019-10-24-16-09-40-035_org.mozilla.firefox.png
    207.6 KB · مشاهده: 26
آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,389
نام
مسلم
اینکه Square Enix گفته فاینال فانتزی 8 رو هم ریمیک میکنه راسته؟ به نظرتون اگه فروش ریمیک 7 بالا باشه این کارو میکنن یا میرن سراغ فاینال فانتزیهای دیگه؟؟؟
البته سریع بعد 7 برن سراغش مثل کپکام نشه بعد ریمیک رزیدنت اویل2 باز خودشو انداخت تو چاه

پ.ن: الان لینکایی که پایین تاپیک ساجست میشه چشمم خورد، کار خودم تو انیم ورلد رو نصفه کپی کردن زدن مترجم یاسمین lol
حالا زیرنویسام خصوصا زیرنویس انیمه Final Fantasy Unlimited کدوم اسم مونث شده باشه خدا عالمه:d
آره ریمستر جدید اصلاً تعریفی نداشت، نسبت تصویر که تغییری نکرده بود، تصاویر پس زمینه هم انگار با ماله صاف شده بودن (درست مثل ریمستر فاینال 6) به جز شخصیت های اصلی و چند نفر دیگه هم بقیه توی همون دوران پلی 1 باقیمونده بودن. البته اینایی که میگم مال اوایل بازی هست و متاسفانه من نتونستم زیاد جلو برم چون ظاهراً حتی باگ های بازی هم برطرف نشده بودن (با اینکه این سومین باری هست که روی pc منتشر شده) و به قول طرف انگار بازم یکی فایل های قدیمی بازی رو پیدا کرده بوده و گفته بزار ریمستر جدید از روش بزنیم:D
اگه ازش ریمیک بسازن که خیلی خوب میشه چون یادمه کارگردان گفته بود که از ایده اون فن تئوری مغروف خوشش اومده بوده و شاید یه روزی توی ریمیک بازی اجراش کنن (وقتی فن ها داستان بهتری از سازنده اصلی درست میکنن:-")

یه دو تا عکس هم میذارم که به عمق فاجعه پی ببرین:
jpg

jpg

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
آره ریمستر جدید اصلاً تعریفی نداشت، نسبت تصویر که تغییری نکرده بود، تصاویر پس زمینه هم انگار با ماله صاف شده بودن (درست مثل ریمستر فاینال 6) به جز شخصیت های اصلی و چند نفر دیگه هم بقیه توی همون دوران پلی 1 باقیمونده بودن. البته اینایی که میگم مال اوایل بازی هست و متاسفانه من نتونستم زیاد جلو برم چون ظاهراً حتی باگ های بازی هم برطرف نشده بودن (با اینکه این سومین باری هست که روی pc منتشر شده) و به قول طرف انگار بازم یکی فایل های قدیمی بازی رو پیدا کرده بوده و گفته بزار ریمستر جدید از روش بزنیم:D
اگه ازش ریمیک بسازن که خیلی خوب میشه چون یادمه کارگردان گفته بود که از ایده اون فن تئوری مغروف خوشش اومده بوده و شاید یه روزی توی ریمیک بازی اجراش کنن (وقتی فن ها داستان بهتری از سازنده اصلی درست میکنن:-")

یه دو تا عکس هم میذارم که به عمق فاجعه پی ببرین:
jpg

jpg
نسخه استیمش فکر کنم از همه بهتر باشه از لحاظ گرافیک. این فقط اومدن یه صورت برای شخصیتا گذاشتن
البته بهترین نسخه همون ps1 با شبیه ساز رو اندرویده با چند تا تنظیمات که گرافیکشو بالا میبره بازی به درد همون نمایشگر کوچیک میخوره
اون باگ پول بینهایت تو دلینگ سیتی پس هنوز باید باشه :)) واقعا زحمت کشیدن. خیلی ارزش 8 بالاتر از این حرفاس
به نظرم همون شماره های قبلیو ریمیک کنن هم خودشون سود میکنن هم فنها. حالا کپکام این رزیدنت اویل جدیده رو بده و فیل شه (در حالیکه اگه ریمیک 3 میداد لاقل تو فروش میترکوند) شاید قشنگ حساب کار دستشون بیاد

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab

امیدوارم این اتفاق بی افته .بنظرم FF8 هیچ وقت در حد و اندازش بهش توجه نشد، باید یه ریمیک خفن بدن تا عظمت این قسمت هم به همه اون طور که حقشه نشون بدن(( بدون شک این اتفاق نیازمنده این هست که سگانه ریمیک 7 موفق ظاهر بشه )).

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza

یعنی چی این رمان FF vii بچه های کانال ما داشتن ترجمش می کردن

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
یعنی چی این رمان FF vii بچه های کانال ما داشتن ترجمش می کردن
الان کانالتون رو سرچ کردم برخلاف مال من که نصفه بود تا آخر رفته بودین. من همون یه قسمت رو دیدم که شبیه مثل مال من نوشته بود و قسمت اولشم دقیقا تا همونجایی که من تموم کردم تموم شده بود. (لینکش: دنیای انیمه و مانگا | AnimWorld Forum چون هم انیم ورلد فیلتر شده هم برای دیدن بخش فاینال فانتزیش باید ممبر بود اسکرین شات گذاشتم) در کل اشکال نداره از نظر من، چون گفتم شما تا آخرش رفتین ولی من چند تا تیکه بیشتر ترجمه نکردم چون اونموقع هفت سال پیش درگیر ترجمه انیمه های خود فاینال فانتزی و انیمه های دیگه بودم. حرفمو پس میگیرم کپی نیست. موفق باشین
اینجا هم آف تاپیکه اگه باز خواستید صحبت کنیم پی وی در خدمتم.
______

الان یه hands on از pushsquare خوندم نظرشون مثبته درمورد بازی. خدا کنه نقدها هم همینطور باشه

Attachments

• Screenshot_2019-10-26-23-25-27-548_com.android.browser.png
    Screenshot_2019-10-26-23-25-27-548_com.android.browser.png
    383.6 KB · مشاهده: 22

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
خوب متن یکی ع
الان کانالتون رو سرچ کردم برخلاف مال من که نصفه بود تا آخر رفته بودین. من همون یه قسمت رو دیدم که شبیه مثل مال من نوشته بود و قسمت اولشم دقیقا تا همونجایی که من تموم کردم تموم شده بود. (لینکش: دنیای انیمه و مانگا | AnimWorld Forum چون هم انیم ورلد فیلتر شده هم برای دیدن بخش فاینال فانتزیش باید ممبر بود اسکرین شات گذاشتم) در کل اشکال نداره از نظر من، چون گفتم شما تا آخرش رفتین ولی من چند تا تیکه بیشتر ترجمه نکردم چون اونموقع هفت سال پیش درگیر ترجمه انیمه های خود فاینال فانتزی و انیمه های دیگه بودم. حرفمو پس میگیرم کپی نیست. موفق باشین
اینجا هم آف تاپیکه اگه باز خواستید صحبت کنیم پی وی در خدمتم.
______

الان یه hands on از pushsquare خوندم نظرشون مثبته درمورد بازی. خدا کنه نقدها هم همینطور باشه
خوب متن یکی تعجبی نداره اگه ترجمه ها شبیه هم بشن کلی دیگه بازم برای ترجمه هست بچه های ما دانشگاه دارن اگه دوست داشتی بیا توی گروه ترجممون توی کانال هست لینکش با اسم خودت میزاریم توی کانال

• Like
Reactions: Cait Sith

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
ویدیوی تبلیغی که برای بازی منتشر شده با زیرنویس انگلیسی

عالی بود تبلیغ!!!! عالی! :x
بسی حس خفنی داشت... یه جورایی همه جور حس و حال دنیای گیم و تمام موارد و بحث ها و خاطراتی که ملت با بازی ها دارن رو پوشش دادن توش:D همه جور تیپ گیمری هم پیدا میشد توش:x

بهترین تبلیغ سال رو نداریم؟ :-" اگر جزو تریلر(فیلم کوتاه رسما:-" ) حساب میشه هم همین بهترین تریلر رو بدن بهش:p

• Like
Reactions: dizzy

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
آقای یوشینوری کیتاسه به تازگی اطلاعات جدیدی رو راجب summon کردن در بازی فاینال فانتزی 7 ریمیک منتشر کرده.
به گفته آقای کیتاسه قابلیت سامون کردن تنها برای باس فایت ها قابل انجام است همچنین سامون ها نیز دارای قابلیت لیمیت بریک هستند و می توانند در صورت پر شدن نوار خشمشون ضربات قدرتمند و مخصوصی رو به دشمن وارد کنند دقیقا مانند نسخه x

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر