PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
q82647_.jpg

v81283_.jpg

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,958
نام
Reza
FinalFantasyPersian
سلام دوستان ما توی کانالمون داریم رمان FF vii رو ترجمه می کنیم on the way to smile اسمش هم این توی‌ این سایت هم من دیدمش ولی متاسفانه انگار کامل ترجمه نشده ما می خوایم کامل ترجمه کنیم حالا اگه دوستان توی کار ترجمه هستن ممنون میشیم‌ ازشون اگه بیان توی گروه ما اعلام کنن ما بعد از این رمان پروژه های دیگه ای هم راجب فاینال فانتزی داریم که اگه مترجم پیدا کنیم سریع تر می تونیم رمان های فاینال رو کامل کنیم
FINAL FANTASY PERSIAN GROUP CHAT
اینم لینک گروهمون

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
FinalFantasyPersian
سلام دوستان ما توی کانالمون داریم رمان FF vii رو ترجمه می کنیم on the way to smile اسمش هم این توی‌ این سایت هم من دیدمش ولی متاسفانه انگار کامل ترجمه نشده ما می خوایم کامل ترجمه کنیم حالا اگه دوستان توی کار ترجمه هستن ممنون میشیم‌ ازشون اگه بیان توی گروه ما اعلام کنن ما بعد از این رمان پروژه های دیگه ای هم راجب فاینال فانتزی داریم که اگه مترجم پیدا کنیم سریع تر می تونیم رمان های فاینال رو کامل کنیم
FINAL FANTASY PERSIAN GROUP CHAT
اینم لینک گروهمون

اینو من کامل ترجمه کردم گذاشتم تو سایت قبلنا. اون موقع برای بخش VIP بود. الان نمیدونم کجاست و چی شده. تو فایل هام نگاه میکنم اگه پیداش کردم میدم بهت. هم ترجمه این هست، هم ترجمه رمان FFXIII.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,958
نام
Reza
اینو من کامل ترجمه کردم گذاشتم تو سایت قبلنا. اون موقع برای بخش VIP بود. الان نمیدونم کجاست و چی شده. تو فایل هام نگاه میکنم اگه پیداش کردم میدم بهت. هم ترجمه این هست، هم ترجمه رمان FFXIII.
خیلی ازت ممنونم کلی کارمون راه می افته راستی این FF vii دو تا رمان دیگه هم به غیر اون رمان داره

• Like
Reactions: Genesis

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
View attachment 112905

این عکس رو دیدم زیاد حس و حال نسخه اصلی رو برام نداره، ولی شدید تداعی کننده نجات کودکانه!
اره خب دلیل نمیشه همه کانسپت ارت ها حس و حال خود بازی داشته باشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر