PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
Final Fantasy VII Remake director Tetsuya Nomura confirms Honey Bee Inn cross-dressing event, new events, dialogue options, and enemies - Gematsu

• The watchmen of fate (the black mist in the trailer) are mysterious beings that appear before the party wherever they go. I hope that even those who have played the original game will enjoy the new elements.
  • There are quite a bit of dialogue options. We are making it so the dialogue changes depending on your response, so the sheer volume of dialogue has increased.
  • The Honey Bee Inn cross-dressing event is still in. We’ve made it more modern. If we made the facility like we did in the original game, the physical unease would be staggering, so that was no good
  • There are quite a few additions to the scenario. While the main story itself hasn’t changed, there are a countless number of new events. Otherwise we wouldn’t have two Blu-ray discs. (Laughs.)
  • Aerith and Tifa are double heroines. One has a western-style look and the other an eastern-style look.
  • We wanted Tifa to have abs, so she has an athletic body type. The ethics department at Square Enix also told us that we had to tighten her chest as not to get unnatural during all the intense action. From there we got the black underwear and fitted tank top.
  • With an emphasis on immersion and exhilaration, you can fight without stress through the use of shortcuts. When you open the command menu, time slows and you can fight like a command battle.
  • Each playable character has different enemy affinities.
  • An item is required for MP recovery.
  • For the sake of level design, we’re preparing a few new enemies where necessary.
ستاد اخلاقیشون منو کشته =)) گشت ارشاد راه نندازه اسکوار صلوات .......

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
البته من تو این مورد بهشون حق میدم تا حدودی! با DoA طرف نیستیم که. :D
========================
unwDHuB.jpg 006.jpg 018.jpg 020.jpg 1XXTtjX.jpg

Attachments

• 024.jpg
    024.jpg
    713.6 KB · مشاهده: 76

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
آقا هنوز عکسی ویدیویی چیزی از Vincent Valentine نیومده؟ :D من که FFVII رو بازی نکردم، ولی توی Advent Children با وجود حضور کوتاهی که داشت، خیلی باهاش حال کردم و از اون شخصیت‌هایی هست که به سلیقه‌م میخوره. :D
این ماجرای Honey Bee Inn هم کاملاً مشخص بود توی ریمیک به اون شکل سراغش نمیرن. گذشته از اینکه سبک بصری بازی احتمالاً جوابگوی قضیه نیست و نمیتونه مثل نسخه اصلی دربیاد، وضعیت اون روزگار هم با الآن فرق می‌کرد. الآن کافیه همچین چیزی بسازن تا فلان گروه اعلام جنگ کنه و دادگاه تشکیل بشه که به عواطف فلان افراد برخورده و افسردگی گرفتن و باید غرامت بدین و بازی تحریم بشه و این حرفا! :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آقا هنوز عکسی ویدیویی چیزی از Vincent Valentine نیومده؟ :D من که FFVII رو بازی نکردم، ولی توی Advent Children با وجود حضور کوتاهی که داشت، خیلی باهاش حال کردم و از اون شخصیت‌هایی هست که به سلیقه‌م میخوره. :D
این ماجرای Honey Bee Inn هم کاملاً مشخص بود توی ریمیک به اون شکل سراغش نمیرن. گذشته از اینکه سبک بصری بازی احتمالاً جوابگوی قضیه نیست و نمیتونه مثل نسخه اصلی دربیاد، وضعیت اون روزگار هم با الآن فرق می‌کرد. الآن کافیه همچین چیزی بسازن تا فلان گروه اعلام جنگ کنه و دادگاه تشکیل بشه که به عواطف فلان افراد برخورده و افسردگی گرفتن و باید غرامت بدین و بازی تحریم بشه و این حرفا! :D
دقیق نمیدونم ولی فکر کنم وینسنت نباشه تو پارت اول:(
من با سه تا از کاراکترهای ACحال کردم و فکر میکنم به گروه خونیم میخورن : وینسنت،سید و Red XIII ، اینجوری که دیدم دوتای اول احتمالا نباشن، Red XIII شاید باشه...:|

نمیشه با تغییراتی که دارن ایجاد میکنند و پس و پیش کردن داستان...همه اینا تو پارت اول هم حضور داشته باشن؟ :(

---
انقدر عکس نزارید از بازی:| من هنوز تو کف عکس قبلیام، هی جدید میزارید بیشتر غصه م میگیره که چقدر هنوز تا انتشار بازی فاصله داریم:| دلم میخواد همین الان میشد بشینم پای بازیش:(

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
دقیق نمیدونم ولی فکر کنم وینسنت نباشه تو پارت اول:(
من با سه تا از کاراکترهای ACحال کردم و فکر میکنم به گروه خونیم میخورن : وینسنت،سید و Red XIII ، اینجوری که دیدم دوتای اول احتمالا نباشن، Red XIII شاید باشه...:|

نمیشه با تغییراتی که دارن ایجاد میکنند و پس و پیش کردن داستان...همه اینا تو پارت اول هم حضور داشته باشن؟ :(

---
انقدر عکس نزارید از بازی:| من هنوز تو کف عکس قبلیام، هی جدید میزارید بیشتر غصه م میگیره که چقدر هنوز تا انتشار بازی فاصله داریم:| دلم میخواد همین الان میشد بشینم پای بازیش:(
اگه قرار باشه بازی اول همه ش توی میدگار باشه پس احتمالا نه نیست:D
من با یوفی و سید و تیفا بیشتر بازی کردم. برت رو هم از اول اصلاً ازش خوشم نمیومد.

به جای اینکه همه شون رو با همدیگه توی پارت اول جا کنن یهتره یه جور برنامه ریزی کنن که همه شخصیت ها رو تقریباً بتونیم همزمان لول آپ کنیم و آخر سر نصفشون لول 80 نباشن و باقیشون همون لول 10 مونده باشن.

• Like
Reactions: New Shredder

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
اون Red XIII یه جوریه! :D از اون عجیب‌تر Cait Sith هست که وقتی توی Advent Children دیدمش خیلی تعجب کردم و اصلاً نمی‌خورد به اتمسفرش! :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
اون Red XIII یه جوریه! :D از اون عجیب‌تر Cait Sith هست که وقتی توی Advent Children دیدمش خیلی تعجب کردم و اصلاً نمی‌خورد به اتمسفرش! :D

حالا نکته اینجاست که تو انیمیشن اون موگل اسباب بازیه رو حذف کردن که دیگه خیلی پرت نباشه از فضای کار و الان تو خود بازی جاش کنن خیلی خوب میشه:D اتفاقا جالبی FF به همین چیزهاشه. از دور فکر میکنی خیلی پرته اما تو خود بازی میبینی چقدر میشینه و فضا رو متنوع میکنه.

یه سری چیزها رو بهتره سانسور کنن واقعا. چون تو اون مرحله یه یارو گی بود، ترتیب کلود رو میداد! یعنی میخوابیدی تو اتاق بعد میومد تو خواب تجاوز میکرد بهت صبح که پا میشدی HP یهو تا سقف پر میشد:D الان اینو بزارن این دوستان یورش میبرن به سمت بازی و هممون رو از دم ک...نی میکنن.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
شرم کن... :p
ih56RSN.jpg

البته آرت استایل شدیدا حس the Lion King میده! =)) گرچه... چه بهتر:x :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر