PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
در چه زمینه ای؟:D
میدونم که با احسان چقدر دوستی ماکان، عکس دو نفریتون هم که قدیم ندیما گذاشتی بنظرم برای تیفا جذابتر باشی نسبت به احسان :D ولی امیرحسین الان یه تئوری توطعه اومد :D که رابطه شما دو نفرو با هم سر تیفا شکراب کنه :D امیرحسین میگه وایفو احسانه، من می گم نه حق ماکانه :D نظر خودت چیه در این مورد؟

• Like
Reactions: Cloud Strife

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
میدونم که با احسان چقدر دوستی ماکان، عکس دو نفریتون هم که قدیم ندیما گذاشتی بنظرم برای تیفا جذابتر باشی نسبت به احسان :D ولی امیرحسین الان یه تئوری توطعه اومد :D که رابطه شما دو نفرو با هم سر تیفا شکراب کنه :D امیرحسین میگه وایفو احسانه، من می گم نه حق ماکانه :D نظر خودت چیه در این مورد؟

امیر یگانه عشق من تو زندگی که باهاش پیمان خونی بستم Rinoa ـه:D

ولی به نظرم بهتره انتخاب رو به عهده خود تیفا بزاریم:D چون من بیشتر شبیه کلودم فکر کنم عاشق من بشه تا احسان:D

پ.ن: البته من اخیرا بیشتر شبیه رافوس شدم تا کلود:D عینکمو بردارم فکر کنم مو نزنیم:D

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,152
نام
حامد
امیر یگانه عشق من تو زندگی که باهاش پیمان خونی بستم Rinoa ـه:D

ولی به نظرم بهتره انتخاب رو به عهده خود تیفا بزاریم:D چون من بیشتر شبیه کلودم فکر کنم عاشق من بشه تا احسان:D

پ.ن: البته من اخیرا بیشتر شبیه رافوس شدم تا کلود:D عینکمو بردارم فکر کنم مو نزنیم:D

آقا در بازی من دقت کردم نمره بازی 85 بود ولی در این عکسی که گذاشتی متاش دوربر 70 و 75 میزنه :D

• Like
Reactions: ken47

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
آقا در بازی من دقت کردم نمره بازی 85 بود ولی در این عکسی که گذاشتی متاش دوربر 70 و 75 میزنه :D

حامد این رینوآ شخصیت دختر FFVIII هست، اونی که شما در بازی مشاهده کردید تیفا در FFVII:D فرق دارن اینا با هم:D رینوآ اتفاقا اندام معقولی داشت و من سر همینم دوستش دارم:D لباسشم خیلی خفن بود و ظاهر تیفا تو AC یجورایی الهام گرفته شده از ایشونه.

• Like
Reactions: ( Layken )

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,152
نام
حامد
حامد این رینوآ شخصیت دختر FFVIII هست، اونی که شما در بازی مشاهده کردید تیفا در FFVII:D فرق دارن اینا با هم:D رینوآ اتفاقا اندام معقولی داشت و من سر همینم دوستش دارم:D لباسشم خیلی خفن بود و ظاهر تیفا تو AC یجورایی الهام گرفته شده از ایشونه.
اوه شت
من دیشب خواب آلو بودم و دیگه جملتو هم نصف و نیمه خوندم.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,298
نام
shahab
من فقط از تو دخترای فاینال از تیفا و یونا خوشم میاد اینا خیلی بهتر از دختر بد اخلاق لایتینگ هستن
لایتینگ واقعا تو اخلاق صفر بود اون ظاهرش هم نداشت فاتحه 13 رو باید می خوندیم:D
ولی از همه بهتر یونا بود از هر انگشتش یه هنر می ریخت همه چی تکیمل بود8->

• Like
Reactions: Reza.zareei

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
من اولیم تجربه واقعیم تو سری Final Fantasy این بازی بود البته دوران PS2 چند باری FF10 بازی کردم ولی خب هیچی یادم نیست ازش خیلی بچه بودم. الان که تقریبا نصف FF7 رو رفتم واسه من 10/10 بوده از موزیک بگیر تا گیم پلی داستان و گرافیک واقعا فوق العادست به نظرم یکی از با کیفیت ترین بازی های این نسله.کراش عجیبی هم زدم رو Aerith :D البته 2 تا مشکل کوچیک هم دارم. بازی خیلی خطی هست انتظار jrpg عمیق داشم که نبود ولی خب چون من نسخه اصلی رو بازی نکردم نمیدونم اونجا چه طوری بوده. دومی این که بازی کمی آسونه تو این 15 ساعتی که بازی کردم شاید 2 دفعه مرده باشم.

الان چپتر 9 رو تمام کردم wtf :)) خدایی این دیگه چی بود ؟

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
? موتور گرافیک آنریل اینجین 5 برای کنسول های نسل نهم معرفی شد

? این موتور گرافیکی قرار است در سال 2021 عرضه شود

? همان طور که خودتان میدانید بازی فاینال فانتزی 7 ریمیک با موتور گرافیکی آنریل اینجین 4 ساخته شد و کیفیت بسیار بالایی داشت با اومدن نسخه جدید این موتور گرافیکی می توان انتظار داشت پارت بعدی این بازی با موتور گرافیکی جدید ساخته شود که با توجه به سخت افزار قدرتمند تر کنسول های نسل 9 می توان انتظار بازی بسیار با کیفیت تری نسبت به پارت اول این بازی داشت البته ساخت پارت دوم مدتی است که آغاز شده است اگر square enix ساخت آن را با موتور گرافیکی آنریل اینجن 4 شروع کرده باشد احتمالا باید آن را دوباره با موتور گرافیکی جدید بسازد و این باعث تاخیر خوردن بازی خواهد شد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
? موتور گرافیک آنریل اینجین 5 برای کنسول های نسل نهم معرفی شد

? این موتور گرافیکی قرار است در سال 2021 عرضه شود

? همان طور که خودتان میدانید بازی فاینال فانتزی 7 ریمیک با موتور گرافیکی آنریل اینجین 4 ساخته شد و کیفیت بسیار بالایی داشت با اومدن نسخه جدید این موتور گرافیکی می توان انتظار داشت پارت بعدی این بازی با موتور گرافیکی جدید ساخته شود که با توجه به سخت افزار قدرتمند تر کنسول های نسل 9 می توان انتظار بازی بسیار با کیفیت تری نسبت به پارت اول این بازی داشت البته ساخت پارت دوم مدتی است که آغاز شده است اگر square enix ساخت آن را با موتور گرافیکی آنریل اینجن 4 شروع کرده باشد احتمالا باید آن را دوباره با موتور گرافیکی جدید بسازد و این باعث تاخیر خوردن بازی خواهد شد
من که امیدوارم FF VII Rها و اگر FF XVI و KH IV در دست ساخت دارن فعلا با همین UE4 برن و هی نخوان زرت و زورت مثل بازی های اخیرشون وسط کار موتور رو عوض کنند و ما رو پیر کنند!

• Like
Reactions: dizzy

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
615
من که امیدوارم FF VII Rها و اگر FF XVI و KH IV در دست ساخت دارن فعلا با همین UE4 برن و هی نخوان زرت و زورت مثل بازی های اخیرشون وسط کار موتور رو عوض کنند و ما رو پیر کنند!
نگران نباش square بالاخره برای تاخیر بهانه پیدا میکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر