PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
131586 131587
در دموی فاینال فانتزی 7 ریمیک یک Easter egg مربوط به کینگدام هرتس به نام Moogle Medal وجود دارد که می توانید آن را در حین جستوجو در نقشه بازی به صورت رندوم در یکی از جعبه های شینرا که نابودشان می کنید پیدا کنید

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
پایان مخفیانه ی دموی Final Fantasy VII: remake فاش شد!

کمپانی اسکوئر اینکس کمی قبل تر دمویی از ریمیک فاینال فانتزی ۷ منتشر کرده بود تا طرفداران سرسخت این سری رو قبل از اکران بازی اصلی سرگرم کند، و بازیکنان همچنان چیز های جدیدی در این دمو کشف می کنند. یکی از این کشفیات، اندینگ مخفی دمو هست.

برای گرفتن اندینگ مخفی ، بازیکن باید زمان انفجار بمب را به جای ۳۰ دقیقه روی ۲۰ دقیقه قرار دهد. این امر موجب صورت گرفتن مکالمه ای متفاوت بین کلود و برت میشود، و بازیکن شاهد اندینگ متفاوتی خواهد بود.

اندینگ مخفی کاتسینی متفاوت از دمو را به بازیکن ارائه میدهد، که در آن کاراکتر منفی بازی یعنی سفیروث قابل مشاهده است.

♦️یکی از اتفاقات دیگری که تغییر زمان انفجار بمب به همراه دارد، کمتر شدن زمان گشت و گذار در دمو است، اما همان طور که انتظار میرود این امر به پایان رساندن دمو را غیر ممکن نمی کند.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
دوستان انقدر بد و بیراه به فاینال فانتزی ۱۵ نگید به نظرم توی نظر سنجی ۱۰ نسخه محبوب بود به نظرم خیلی 15 از 13 سر تره کلا ۱۳ توی لیست رفته کنار نسخه های فرعی و ۱۳ یکی از نسخه هایی که هیچ وقت نزدم محبوب ترین نسخه هم 10 بودش که به نظرم واقعا فوق العاده بود اون موسیقی عالی زانارکندش که ترکوند
حالا هم که کیتاسه گفته نسخه ۵ رو دوست داره ریمیک کنه نسخه ۵ رو روی موبایل بازی کردم ost هاش برای اون زمان فوق العادس کلی هم می شد توی محیط بازی ماجرا جویی کرد

• Like
Reactions: gamer1998y

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,571
نام
mohammad
دوستان انقدر بد و بیراه به فاینال فانتزی ۱۵ نگید به نظرم توی نظر سنجی ۱۰ نسخه محبوب بود به نظرم خیلی 15 از 13 سر تره کلا ۱۳ توی لیست رفته کنار نسخه های فرعی و ۱۳ یکی از نسخه هایی که هیچ وقت نزدم محبوب ترین نسخه هم 10 بودش که به نظرم واقعا فوق العاده بود اون موسیقی عالی زانارکندش که ترکوند
حالا هم که کیتاسه گفته نسخه ۵ رو دوست داره ریمیک کنه نسخه ۵ رو روی موبایل بازی کردم ost هاش برای اون زمان فوق العادس کلی هم می شد توی محیط بازی ماجرا جویی کرد
نه دیگه 15 کلا تو بیشتره بخشای بازیش مشکل شدید داره...کار به کانسپتش نداریما...!!!!!!!! وگرنه اینجا خیلی ها قبول دارن اگه اون چیزه تخیلی که تو ذهن ها بود ساخته میشد یک بازی تک میشد که نمونه اش رو هیچجا شاید حتی چند سال بعد از عرضه اش هم نمی دیدم...ولی اصلا به عنوان یک فن هم نخوایم نظر بدیم صرفا به عنوان یک rpg هم بهش نگاه کنیم اون متا بیشتر از حقشم بوده:D
13 درمقابل بازی نهایی 15 شاهکاره...:D
یعنی حداقلش کسی میگفت 13 یک ff نیست حداقل پشیمون نبود از اون پولی که برای بازی داده و لذت خودش رو به اندازه کافی برده بود... ولی من شخصا از اونایی بودم که رفتم type رو به خاطر دمو 15 دی وان گرفتم...بازی رو هم چند روز بعد عرضه سریع گرفتم...خیلی منتظرش بودم...ولی حیف وقت و پولی که صرف این بازی کردم:D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,963
نام
محمد
NANI؟
یکی از زباله ترین بازیهای تاریخو (ff نه ها. تاریخ ) را کنار ۱۳ قرار نده.
کانتنت مفید ۱۵ را بذاری کنار ۱۳ به نصف هم نمی‌رسه.
هایپ سر ورسوس نبود اصلا کسی ننگش می شد به این بگه بازی . چه برسه به فاینال فانتزی !

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,353
نام
محمد
خود 15 بعد اون همه اپدیت هم تا نمره 6 یا حتی بالاتر نمیره!
کلی وقتی همچین ناقصی و مزخرفی میسازی واقعا هیچموقع درست بشو نیست...مگه مثلا انلاینی چیزی بازی باشه جواب بده:|
13 هزچی باشه یک بازی کامله ولی ارزش تف انداختن هم 15 نداره.
اینو بعنوان کسی میگم با کلی ذوق شوق الکی یک سری رقتم حتی یک هفته قبل لانچ خریدمش و حتی سیزن پسش ولی به قدری ناامید کننده وبد بود هنوزم بشدت تا قرون اخری که خرجش کردم پشیمونم.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
پایان مخفیانه ی دموی Final Fantasy VII: remake فاش شد!

کمپانی اسکوئر اینکس کمی قبل تر دمویی از ریمیک فاینال فانتزی ۷ منتشر کرده بود تا طرفداران سرسخت این سری رو قبل از اکران بازی اصلی سرگرم کند، و بازیکنان همچنان چیز های جدیدی در این دمو کشف می کنند. یکی از این کشفیات، اندینگ مخفی دمو هست.

برای گرفتن اندینگ مخفی ، بازیکن باید زمان انفجار بمب را به جای ۳۰ دقیقه روی ۲۰ دقیقه قرار دهد. این امر موجب صورت گرفتن مکالمه ای متفاوت بین کلود و برت میشود، و بازیکن شاهد اندینگ متفاوتی خواهد بود.

اندینگ مخفی کاتسینی متفاوت از دمو را به بازیکن ارائه میدهد، که در آن کاراکتر منفی بازی یعنی سفیروث قابل مشاهده است.

♦یکی از اتفاقات دیگری که تغییر زمان انفجار بمب به همراه دارد، کمتر شدن زمان گشت و گذار در دمو است، اما همان طور که انتظار میرود این امر به پایان رساندن دمو را غیر ممکن نمی کند.
پایان مخفی رو گذاشتم براتون صفحات قبل، چطور این کشف بزرگو ندیدید :D

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
در مورد ۱۵ بعد از اومدن اپیزود آردین داستانش به نظرم تا حد قابل قبولی کامل شد البته یه رمان 400 صفحه ای هم اومده براش که دیگه داستان با اون کامل کامل میشه من فن ناکتیس نیستم یه جورایی از آردین خیلی خوشم اومد بعد از دیدن اپیزود آردین شاید برا همین نظرم راجب 15 عوض شد

به نظرم شخصیت منفی های فاینال فانتزی خیلی عشقن بهترین ویلین هارو داره واقعا

پایان مخفی رو گذاشتم براتون صفحات قبل، چطور این کشف بزرگو ندیدید :D
خوب ببخشید این چند وقت زیاد چک نکردم سایتو ندیدم به نظرم این ریمیک یه بازی پر رمز و راز همین الان دو تا Easter egg توی بازی پیدا شده فکر کنم بتونم توی این بازی کلی ماجرا جویی و سرگرمی داشته باشم

• Like
Reactions: .Amirone

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
من هم فرصت شد دمورو بازی کردم تمام نکات مثبت دوستان بهش اشاره کردن
فقط نکته منفی این بازی قیمت بالای اونه که امیدوارم ارزششو داشته باشه
یه سوال چندتا دیسکه چون از یکی شنیدم دوتاس:o

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
در راستای اینکه گویا فقط منم که از FF XV واقعا لذت بردم ، پس بهتره تک و تنها همینجوری به قدم زدن ادامه بدم:-"

پ.ن: ولی کلا برام تجربه دوست داشتنی بود، هم بین بازی های سال عرضه ش ، هم کل نسل بخوام حساب کنم:-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,353
نام
محمد
در راستای اینکه گویا فقط منم که از FF XV واقعا لذت بردم ، پس بهتره تک و تنها همینجوری به قدم زدن ادامه بدم:-"

پ.ن: ولی کلا برام تجربه دوست داشتنی بود، هم بین بازی های سال عرضه ش ، هم کل نسل بخوام حساب کنم:-"
البته امیر بیا انصاف داشته باشیم....اون ورژنی که تو بازی کردی یک چندتا چیز میز خوب با اپدیت ها بهش اضافه شده! از اون ورژن فاضلابی که من بازی کردم خیلی نابود بود!
بگذریم که اگه منم بازی با تخفیف میخریدم الان اینقدر نسبت بهش نفرت نداشتم سختگیر نبودم و حتی اصلا با کیف و حال بازیش میکردم:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
البته امیر بیا انصاف داشته باشیم....اون ورژنی که تو بازی کردی یک چندتا چیز میز خوب با اپدیت ها بهش اضافه شده! از اون ورژن فاضلابی که من بازی کردم خیلی نابود بود!
بگذریم که اگه منم بازی با تخفیف میخریدم الان اینقدر نسبت بهش نفرت نداشتم سختگیر نبودم و حتی اصلا با کیف و حال بازیش میکردم:D
اگر 60$ هم میخریدم فرق چندانی نمیکرد:D
حالا درسته دیر بازی کردنه و تغییراتی که داشت ایندفعه مثبت بود، ولی قیمته تاثیری نداشته تو قضیه:D
همینطور که مثلا از Day 1 زدن اوردر هم پشیمون نیستم اصلا! :D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,571
نام
mohammad
اگر 60$ هم میخریدم فرق چندانی نمیکرد:D
حالا درسته دیر بازی کردنه و تغییراتی که داشت ایندفعه مثبت بود، ولی قیمته تاثیری نداشته تو قضیه:D
همینطور که مثلا از Day 1 زدن اوردر هم پشیمون نیستم اصلا! :D
منم اوردر رو بازی کردم...زودم تمومش کردم ولی از هر ثانیه اش لذت بردم...اینجا جاش نیست...ولی من از نسل بعد یک اوردر ow میخوام با همون گرافیک چیزه دیگه نمیخوام...:D
مقایسه اوردر با 15 مثل مقایسه یک کاره اندرریتد با اورریتد هست:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر