PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
خبر رسیده SE میخواد FF8 و FF9 رو هم ریمیک کنه
امیدوارم اونا رو قسمت بندی نکنه هر دیسک رو کنه یه اپیزود!
کلا باید تو شرکتشون یه بخش برای ریمیک بزنن نسل بعد که کارشون سرعت بیشتری داشته باشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,291
نام
مــاکــان
تریلر خیلی زیبا بود.
خداروشکر که هنوز کمپانی هائی موندن که بازیهای سینگل با داستان زیبا بسازن.
در مورد گیم پلی هم بعد XV دیگه نباید انتظار خاصی داشت، با این حال چیزهائی که تا اینجا دیدیم ریمیک خیلی گیم پلی بهتری داره تا XV.
(البته هنوز XV بازی نکردم و از رو ویدئوها مقایسه کردم).

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
اگر مثل من به پشت صحنه و این حرفا علاقه دارید، این رو که در مورد همین آهنگ امروز هست از دست ندید:D

چرا از این چیزا برا KH ندادن:(
+ملت... این ویدیوی کنسرت هایی که توی KH III Remind بود رو لینکی ازش ندارید؟ :-"

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
اگر مثل من به پشت صحنه و این حرفا علاقه دارید، این رو که در مورد همین آهنگ امروز هست از دست ندید:D

چرا از این چیزا برا KH ندادن:(
+ملت... این ویدیوی کنسرت هایی که توی KH III Remind بود رو لینکی ازش ندارید؟ :-"
جادویی بود مثل ICO،خیلی خوبه.. خیلی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: gamer1998y

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
من حافظه م ضعیفه یا ... باندل FF VII R معرفی نشده هنوز؟
حداقل برای ژاپن!

اصولا باید بهترین باندل ممکن رو برای بازی طراحی کنند:-"

به شخصه به نظرم خفن میشه اگر همین طرح رو روی باندل پیاده کنند:D

FF7R-Trailer_01-31-20.jpg

البته نمیدونم تبدیل به طرح دو رنگ بشه خوب و قابل تشخیص در میاد یا نه... ولی کلا عکسه به نظرم چیز خفنیه:D

اگر مثل بعضی بازی ها چند باندله هست...میتونند یکیش رو با طرح چیبی کاراکترها بدن:p

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,231
یادش بخیر یه زمان اینجا تو بازیسنتر یه عده ناراحت بودن که کلود چطوری میتونه شمشیر به این گندگی رو برداره اینکه سوسوله زوری نداره مرد باید سیبیل کلفت داشته باشه و اینجور حرفا:D یادمه براش بلاگ هم زدن حتی که مثلا بنیه سری فاینال فنتزی رو زیر سوال ببرن:D (چه چیز جذابی بود اون بلاگها، حیف شد سیستمش جمع شد نصف دعواهای بازیسنتر اونجا شکل میگرفت:D)
خلاصه اینکه الان دیگه نمیبینم کسی از این ایرادها بگیره و انگار همه سربزیر شدن... شایدم حوصله کل کل ندارن دیگه:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یادش بخیر یه زمان اینجا تو بازیسنتر یه عده ناراحت بودن که کلود چطوری میتونه شمشیر به این گندگی رو برداره اینکه سوسوله زوری نداره مرد باید سیبیل کلفت داشته باشه و اینجور حرفا:D یادمه براش بلاگ هم زدن حتی که مثلا بنیه سری فاینال فنتزی رو زیر سوال ببرن:D (چه چیز جذابی بود اون بلاگها، حیف شد سیستمش جمع شد نصف دعواهای بازیسنتر اونجا شکل میگرفت:D)
خلاصه اینکه الان دیگه نمیبینم کسی از این ایرادها بگیره و انگار همه سربزیر شدن... شایدم حوصله کل کل ندارن دیگه:D
تا قبل اینکه 15 بیاد... هر خبری راجع به فاینال میومد، فقط چند تا کامنت داشت که سبک بازی یا سلیقه ژاپنی ها، یا تعداد شماره های سری رو مسخره میکردن....

• Like
Reactions: Genesis and Sepi_60

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
خب به سلامتی با این تریلر یه گشتی توی کل بازی زدیم دیگه!

به من اعتماد کن، هنوز هیچی از داستان و محیط های بازی رو نشون ندادن:D همه اینهایی که داری میبینی فقط درباری شروع داستانه و انقدر دنیای FFVII بزرگه که هنوز موارد بسیار زیادی برای نمایش دادن مونده. حالا من نمیدونم اپیزود اول قراره تا کجا باشه، اما کلا FFVII طوری بود که بعد 40 50 ساعت بازی کردن و زمانی که احساس میکنی بازی داره تموم میشه وارد World Map میشی و میفهمی تازه داستان شروع شده:D

تریلرها هم فکر کنم خیلی حساب شده هستن. هم کسایی که اصلا بازی نکردن رو حسابی هایپ میکنن و هم برای ماهایی که خوب حفظیم همه چی رو هم حس نوستالژی داره، هم نشون میده چقدر دقیق ریمیک شده و مهم تر از همه نمایش میده چه جزییات و شخصیت هایی به داستان اضافه شدن تا متوجه بشیم ریمیک صرف نیست! کلا من که بی نهایت هایپم و فقط خیلی غصه میخورم که چرا تاخیر خورد. من فکر میکردم کل عید رو میشینم پای ایشون اما الان یه مقدار گند خورد تو برنامه ریزیم.

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
من تا حالا هیچ نسخه ای از فاینال فانتزی رو بازی نکردم و سمتش هم نمیرفتم کلا:D منتها تریلر جدید ریمیک 7 رو اتفاقی تو گیمرساید دیدم و جالب اومد به نظرم...
فقط یه سوالی پیش اومد برام
این کلود استرایف مرده دیگه؟ یا زنه؟چی بود اون قسمت تریلر که اون یارو هم آرایش کرد براش هم یهویی سینه هم درآورد انگار؟!!:D:-/

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,413
نام
علی
من تا حالا هیچ نسخه ای از فاینال فانتزی رو بازی نکردم و سمتش هم نمیرفتم کلا:D منتها تریلر جدید ریمیک 7 رو اتفاقی تو گیمرساید دیدم و جالب اومد به نظرم...
این کلود استرایف مرده دیگه؟ یا زنه؟چی بود اون قسمت تریلر که اون یارو هم آرایش کرد براش هم یهویی سینه هم درآورد انگار؟!!:D:-/
shapeshifterه!:D یا gendershifter؟ :D

• Wow
Reactions: a2010

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,393
نام
مسلم
اون قضیه داره :D
shapeshifterه!:D یا gendershifter؟ :D
Cross-dressing :D

• Smile
Reactions: J. Constantine

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
اطلاعاتی در مورد موسیقی متن جدید "Hollow" که همراه تریلر جدید پخش شد
موسیقی متن “Hollow” ساخته شده توسط استاد Nobuo Uematsu خواننده آقای Yosh و نویسنده متن آهنگ آقای Nojima می باشد
بخشی از مصاحبه استاد Nobuo Uematsu : با پیشرفت سخت افزاری انقلابی در گرافیک بازی اتفاق افتاد بنابراین من این رو یه چالش جدید برای خودم می دونستم که انقلابی رو در موسیقی بازی ایجاد کنم موسیقی متن "Hollow" یک کار کاملا جدید است که نظیر اون در هیچ یک از بازی های سری فاینال فانتزی دیده نشده است.

• Like
Reactions: Genesis and ce7en44

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر