PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
یعنی خواستن حس نوستالژی القا کنه ، خب برا چی ریمیک کردید ، این گرافیک ، این همه شخصیت فوق العاده و زیبا ، اینا به درک ، یعنی چی سفیروث نیست ! سفیروث محبوب تر از کلود نباشه ، کمتر نیست!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من معمولا با فاینال حال نمیکنم ولی آقا چرا این vii سفیروث و کلود انقدر خوبن؟ چرا این فضای استیم پانکی + سایبرپانکیش انقدر خوبه؟ تاثیرات advent children تو بچگی؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یعنی خواستن حس نوستالژی القا کنه ، خب برا چی ریمیک کردید ، این گرافیک ، این همه شخصیت فوق العاده و زیبا ، اینا به درک ، یعنی چی سفیروث نیست ! سفیروث محبوب تر از کلود نباشه ، کمتر نیست!
من حس نوستالژی نسبت به FF VII ندارم چون بازی نکردمش قبلا!
ولی با کاور و همینطور بازسازی کاور اصلی خیلی حال کردم!
کلا دوست میدارم کاورش رو:D

• Like
Reactions: vaan 2

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,958
نام
Reza
فاینال فانتزی هفت ریمیک به لندن میرود! برای اولین بار به بازی آن در انگلستان در EGX2019 از ۱۷ تا ۲۰ اکتبر بپردازید، و در اخر هفته ی بعد در MCMCComicCon از ۲۵ تا ۲۷ اکتبر به لندن برخواهند گشت!
#f 119631

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یه چیز جالب و خیلی ناراحت کننده از بازی پیدا کردم که میزارم تو اسپویلر اگه بازی نکردید
همتونه میدونید که aerith میمیره خب تو یه ویدیو تو دقیقه 4:47 میگه که یه راهی بوده که اصلا ثفیروس بهش حمله نمیکنه ظاهرا چون هم یه عکس ازش هست تو یه محیط از بازی که بعد مرگشه! و همچنین یسری دیالوگ ازش پیدا شده تو کدهای بازی! و خب میدونید که SE این راه از بازی حذف کرده!

دعا کنید این cut content تو ریمیک بزارن![-o<

• Like
Reactions: Oakenshield

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,346
نام
مسلم
یه چیز جالب و خیلی ناراحت کننده از بازی پیدا کردم که میزارم تو اسپویلر اگه بازی نکردید
همتونه میدونید که aerith میمیره خب تو یه ویدیو تو دقیقه 4:47 میگه که یه راهی بوده که اصلا ثفیروس بهش حمله نمیکنه ظاهرا چون هم یه عکس ازش هست تو یه محیط از بازی که بعد مرگشه! و همچنین یسری دیالوگ ازش پیدا شده تو کدهای بازی! و خب میدونید که SE این راه از بازی حذف کرده!

دعا کنید این cut content تو ریمیک بزارن![-o<
والا این مورد رو فکر کنم خود سازنده قشنگ رد کرده و گفته اون صحنه بخش ضروری ای از داستان بوده و نمیشده کاریش کرد:D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
والا این مورد رو فکر کنم خود سازنده قشنگ رد کرده و گفته اون صحنه بخش ضروری ای از داستان بوده و نمیشده کاریش کرد:D
چه مسخره چجوری وقتی تو beta داستان چیز دیگه ای بوده نمیتونن برش گردونن :| ای بابا یه حالی بدن دیگه همیشه از مرگ شخصیت ها متنفر بودم هرچند که به راحتی میشه فهمید که تو یه داستان جدی مرگ شخصیت ها بعضی وقتا لازمه :-"

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ce7en44

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
چه مسخره چجوری وقتی تو beta داستان چیز دیگه ای بوده نمیتونن برش گردونن :| ای بابا یه حالی بدن دیگه همیشه از مرگ شخصیت ها متنفر بودم هرچند که به راحتی میشه فهمید که تو یه داستان جدی مرگ شخصیت ها بعضی وقتا لازمه :-"

تا اونجا که میدونم(شایدم اشتباه باشه و منبعی که خوندم فیک بوده باشه) این تیکه سر اصرار نوجیما بوده ، چون یکی از نزدیکانش رو همون حول و هوش ساخت بازی از دست داده بود! می‌خواسته این حس دردناک رو به مخاطبین بازی منتقل کنه!

• Like
Reactions: ce7en44

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
تا اونجا که میدونم(شایدم اشتباه باشه و منبعی که خوندم فیک بوده باشه) این تیکه سر اصرار نوجیما بوده ، چون یکی از نزدیکانش رو همون حول و هوش ساخت بازی از دست داده بود! می‌خواسته این حس دردناک رو به مخاطبین بازی منتقل کنه!

کدوم تیکه؟:D

ولی تنها مورد مرگی که تو پروسه ساخت بازی داشتیم مرگ مادر ساکاگوچی بود که سر همین اصرار میکنه به کیتاسه که اریس رو بکشن بار احساسی بیشتری تولید بشه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
کدوم تیکه؟:D

ولی تنها مورد مرگی که تو پروسه ساخت بازی داشتیم مرگ مادر ساکاگوچی بود که سر همین اصرار میکنه به کیتاسه که اریس رو بکشن بار احساسی بیشتری تولید بشه.
خدا بگم چیکارت نکنه ماکان :| هیچی نمیدونستم، به تو که نباید بگیم توی اسپویلر بزار، یه چیزی رو هم اسپویل کردی که کمرمو شکست، هیچی دیگه حالمو خراب کردی

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خدا بگم چیکارت نکنه ماکان :| هیچی نمیدونستم، به تو که نباید بگیم توی اسپویلر بزار، یه چیزی رو هم اسپویل کردی که کمرمو شکست، هیچی دیگه حالمو خراب کردی
پس خودت امیدوار کن که شاید به احتمال چند درصد مورد حذف شده رو برگردونن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر