Final Fantasy 13 چند ساعت به طول می انجامد !

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت
ffxiii.jpg

درود.

سری بازی پر طرفدار و موفق شرکت Square Enix یعنی FFXIII بعد از سه سال کش و قوس به اخرهای کار خود نزدیک میشود و یک سوال به وجود میاید این بازی با این همه حجم چه مدت زمان طول خواهد کشید و داستان بازی چند ساعت میباشد این جواب را اقای Motomu Toriyama کارگردان بازی در یک مجله ژاپنی (پیش بینی میشه این مجله Famitsu باشه) بیان کرده اند .
اقای Toriyama گفتند داستان بازی ffxiii به ‌تنهایی زمانی نزدیک به پنجاه ساعت نیاز خواهد داشت، و برای به‌اتمام رساندن کامل بازی چیزی حدود شصت ساعت و یا بیشتر می‌بایست وقت صرف کرد."

بازی ff xiii ورژن ژاپنی این بازی در هفته اینده روانه بازار میشود و دو ورژن اروپا و امریکا نیز در ماه march

source

آخرین ویرایش:
زاست میگن دوستان اصلا عجیب نیست همین Lost Odyssey حدود 40 ساعت طول کشید تا تموم شد !
Tales Of Vesperia که یه DVD بیشتر نیست بیشتر از 40 ساعت طول کشید !

البته اینا منظورشون خود خط اصلی داستانی بود و با این شرایط که یه کله و بدون وقت طلف کردن بری بازی رو تموم کنی که خوب هیچ کس همچین کاری نمیکنه!!

در مجموع و با حساب مراحل جانبی و مخفی و ... زمانش به گفته کیتاسه از 200 ساعت هم بالاتر میره!

اقای Toriyama گفتند داستان بازی ffxiii به ‌تنهایی زمانی نزدیک به پنجاه ساعت نیاز خواهد داشت، و برای به‌اتمام رساندن کامل بازی چیزی حدود شصت ساعت و یا بیشتر می‌بایست وقت صرف کرد."

اگه همه Side Quest ها و Hidden Boss ها و ... حول و حوشه 60 ساعت باشه که اصلا زیاد نیست. البته 50 ساعت فقط برایه خطه داستانی و تموم کردنه داستانه بازی که خوبه.

آخرین ویرایش:
فکر نمی کنم برای یه بازی RPG اونم با اسم Final Fantasy عجیب باشه یعنی اصلا نیست .
ببینیم میتونیم با JRPG آشتی کنیم یا نه .
نگران نباش خودم برات یک مراسم آشتی کنان میگیرم :biggrin1:.
ولی جدا کی میشینه یک ضرب 60 ساعت رو بره ؟ :d ؟ من که LO بعد از 10 ساعت کم آوردم:biggrin1:

نگران نباش خودم برات یک مراسم آشتی کنان میگیرم :biggrin1:.
ولی جدا کی میشینه یک ضرب 60 ساعت رو بره ؟ :d ؟ من که LO بعد از 10 ساعت کم آوردم:biggrin1:
فکر کنم تو این فروم این کاربر:Cloud Strife;) بتونه 100 ساعت رو هم بره چون واقعا من فن بوی از این خفن تر ندیدم:دی نظر خودت چیه میتونی تو بری یه ضرب یا نه:دی

سلام دوستان.
50 تا یه زمان معمولی واسه یه بازیه JRPG هست از نظر من.البته مسلما خیلی بیش از اینا طول میده تا تموم بشه.من خودم پیش بینی میکنم بیش از 150 ساعت واسش وقت صرف کنم.:smile:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or