طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اونو بره تمام مشکلات حل میشه. دهنمونو یه نسل سرویس کرد مردک خجسته :D
رفته نوید. در مرحله اول از سمت Executive Producer بودن برکنارش کردن و الان Ryozo Tsujimoto (کارگردان MHW) جانشینش شده و بعد از اونم کلا فرستادش توی بخش eSports. واقعا آدم باورش نمیشه بعد از 2تا بازی گولاخ مثل SFIV و MvC3، این مرتیکه این طوری SFxT، SFV و MvCI رو خراب کرد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب ظاهرا تمام حرف هایی که گفتم درست بوده چون Dusk Golem (اینسایدر معروف RE و به طور کلی کارهای کپکام) هم تاییدشون کرد:

گفته که Ono داشته دوباره گند میزده به SFVI و کپکام هم Demoteـش کرده و یه نفر دیگه رو گذاشته سر جاش. این کارگردان جدید هم (یه زنه) یه خرده وقت میخواسته تا کثافت کاری های Ono رو دست کنه و به خاطر همین این فصل 5 بیخود SFV رو معرفی میکنن تا اون بتونه کارش رو انجام بده و یه سال بیشتر وقت داشته باشه.

مرتیکه عوضی کثافت. 10 سال کله به کله ریده به هر چی فایتینگه که ساخته شده. داشته SFVI رو هم خراب میکرده:|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خب ظاهرا تمام حرف هایی که گفتم درست بوده چون Dusk Golem (اینسایدر معروف RE و به طور کلی کارهای کپکام) هم تاییدشون کرد:

گفته که Ono داشته دوباره گند میزده به SFVI و کپکام هم Demoteـش کرده و یه نفر دیگه رو گذاشته سر جاش. این کارگردان جدید هم (یه زنه) یه خرده وقت میخواسته تا کثافت کاری های Ono رو دست کنه و به خاطر همین این فصل 5 بیخود SFV رو معرفی میکنن تا اون بتونه کارش رو انجام بده و یه سال بیشتر وقت داشته باشه.

مرتیکه عوضی کثافت. 10 سال کله به کله ریده به هر چی فایتینگه که ساخته شده. داشته SFVI رو هم خراب میکرده:|

آره اینو منم خوندم هم اعصابم خورد شد :|
ای...

راستی کسی نمیخواد نظرسنجی بالای تاپیک رو عوض کنه
جاش همین بازی ها رو بذاره فقط بگه کدومشون ساپورت Post-release بهتری داشتن :D یا دنبال کردن کدومشون بیشتر لذت داشت و از این چیزا (که ما به تکن رای بدیم درجا :D)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ای...

جاش همین بازی ها رو بذاره فقط بگه کدومشون ساپورت Post-release بهتری داشتن :D یا دنبال کردن کدومشون بیشتر لذت داشت و از این چیزا (که ما به تکن رای بدیم درجا :D)
به مناسبت تموم شدن این نسل، نظرتون چیه بذاریم بهترین فایتینگ این نسل؟:D بعدش هم میتونیم اون Post Release Support رو بذاریم:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به مناسبت تموم شدن این نسل، نظرتون چیه بذاریم بهترین فایتینگ این نسل؟:D بعدش هم میتونیم اون Post Release Support رو بذاریم:D

اینم خوبه
منتها هنوز GG:Strive و KOF:XV نیومدن... یکم یجورایی زوده واسش
ولی خب اون نظرسنجی Post-release الان بهترین موقع شه

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد

هنوزم سر 80 دلاری که پای پری اوردر بازیش دادم نفرین اش میکنم، این جزای الهیه:D

حالا هی بیاد با اون مجسمه سبزه پشتک وارو بزنه.:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اینم خوبه
منتها هنوز GG:Strive و KOF:XV نیومدن... یکم یجورایی زوده واسش
ولی خب اون نظرسنجی Post-release الان بهترین موقع شه
اون GGS برای نسل بعد هم میاد. XV هم که ایشالا هر وقت SNK یادش اومد این بازی رو معرفی کرده، میذاریمش تو نظر سنجی:D

• Smile
Reactions: Z-fan

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ای...

وقتی دراگون بال هست ، تکن ؟
پاشو بیا برو بیرون خائن :D اینجا هم آخه باید خیانت کنی لعنتی :D

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

گوکوئه بعدیتون کی میاد؟ :D;))
هنوز SSG4 هست که میتونن میلک کنن :-":-"
حیف نیست محدود به سوپر گوکو GT باشه؟ :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
گوکوئه بعدیتون کی میاد؟ :D;))
هنوز SSG4 هست که میتونن میلک کنن :-":-"
حیف نیست محدود به سوپر گوکو GT باشه؟ :D
تا وقتی هر چی کرکتر هست و نیست داره از روی گوکو اسکی میره ، اتفاقاً باید منتظرش هم باشید :D
هر چی هادوکن و شوریوکن و برق و فُرم های مختلف یه کرکتر و کوفت و زهر مار توی فایتینگ ها هست مدیون همین گوکو ـید :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
والا احسان دراگون بالی که اینا دادن من خوشم اومد، ولی بنظرم چون زیادی گیمپلی شبیه هم داشت بلند مدت برام تکراری میشد.
سیزن پسشم که خدا وکیلی خیلی دیگه گوکو دادن:D

البته گرند بلو و سیزن پسش رو بازی کردم، خداوکیلی اونجا همه جوره ASW سنگ تمام گذاشت.:D
تنوع کرکترا هم جدا هلو بود:D

بابا تیکن دارن انلاین اش رو میکوبن از سر بسازنش، خیییییلی حرکت خفنیه:D

• Like
Reactions: ShahryR and pkarash

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
والا احسان دراگون بالی که اینا دادن من خوشم اومد، ولی بنظرم چون زیادی گیمپلی شبیه هم داشت بلند مدت برام تکراری میشد.
سیزن پسشم که خدا وکیلی خیلی دیگه گوکو دادن:D

البته گرند بلو و سیزن پسش رو بازی کردم، خداوکیلی اونجا همه جوره ASW سنگ تمام گذاشت.:D
تنوع کرکترا هم جدا هلو بود:D

بابا تیکن دارن انلاین اش رو میکوبن از سر بسازنش، خیییییلی حرکت خفنیه:D
اگه توی فاز انیمه ـش بوده باشی و بیایی بشینی پای DBF Z اصن برگی برات نمی مونه که بخوای بگی اینا شبیه هستن یا نیستن :D بازی مو به مو از روی انیمه و مانگا ساخته شده و یه اثر و فوق العاده و ناب توی کل تاریخ انیمه هاییه که بازی شدن :D شبیهن و اینا بهونه ـس :D

159076

حالا اینو بذار جلوی اون گرافیک و مدلینگ پنجر تکن 7 ! :D
اون انلاین زاغارت رو هم همه دارن درست میکنن و از رول بک استفاده میکنن فقط تکن نیست :D هارادا تا دید اوضاع خرابه گفت بیایین ما هم یه حرکتی بزنیم تا نریختن سرمون :D در واقع یه جنبشی راه افتاد که ملت ریختن سر فایتینگ سازهایی که از رول بک استفاده نمیکنن و خیلی ها رو از دم تیغ گذروندن :D اینا خیلی آدم بودن اون گرافیک تاریخ مصرف گذشته رو یه کم به روز میکردن :D

• Like
Reactions: ShahryR and pkarash

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
اگه توی فاز انیمه ـش بوده باشی و بیایی بشینی پای DBF Z اصن برگی برات نمی مونه که بخوای بگی اینا شبیه هستن یا نیستن :D بازی مو به مو از روی انیمه و مانگا ساخته شده و یه اثر و فوق العاده و ناب توی کل تاریخ انیمه هاییه که بازی شدن :D شبیهن و اینا بهونه ـس
اینا رو قبول دارم که شاهکار کردن، چه این چه گرند بلو...از نظر ویژوالی هیولان.
ولی در کل گیمپلی لوپی که داشت منو خسته میکرد.
برعکس اون گرند بلو با اون انلاین مزخرف اش من بیشتر با گیمپلی اش حال کردم.:D
---
والا هنوز خییییلی ها هستن آدم نشدن...نمونه اش خود ASW که بعد GG جدید میخواد به این سمت بره.
گرافیک رو آره قبول دارم ولی در هر صورت...خیلی از کمپانی ها انلاین داغونشون رو هنوزم درست نکردن.
بازم کار هارادا جای تحسین داره.

پ.ن:بی زحمت به ساکورای هم اینو بگو ما رو با لگ های اسمش سرویس کرد:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اینا رو قبول دارم که شاهکار کردن، چه این چه گرند بلو...از نظر ویژوالی هیولان.
ولی در کل گیمپلی لوپی که داشت منو خسته میکرد.
برعکس اون گرند بلو با اون انلاین مزخرف اش من بیشتر با گیمپلی اش حال کردم.:D
---
والا هنوز خییییلی ها هستن آدم نشدن...نمونه اش خود ASW که بعد GG جدید میخواد به این سمت بره.
گرافیک رو آره قبول دارم ولی در هر صورت...خیلی از کمپانی ها انلاین داغونشون رو هنوزم درست نکردن.
بازم کار هارادا جای تحسین داره.

پ.ن:بی زحمت به ساکورای هم اینو بگو ما رو با لگ های اسمش سرویس کرد:D
والا چیزی که ما ازش می دیدیم خلاف اینیه که میگی :D هر روز یه چیز مرد افکن از توش درمیاد :D

View attachment 6T_tT0-xPXNkRQFV.mp4

View attachment rkVIGkhYxkeZ3GPT.mp4

حالا بماند که توی تکن هر چی DLC میدن اولش وحشتناک OP ـه که همه برن بخرن ، بعد که به اندازه فروخت با اولین پچ تا خرخره نرف میکننش در حدی که دیگه قابل بازی نباشه :D
----
اتفاقاً سر GGs هم بحثش بود ولی فکر کنم نمیرسیدن توی پروسه ی ساخت :D
اون خیلیا که آره ، فعلاً توی مرحله ی حمله ـس این جریان :D حالا چقدر آدم بشن این وسط خدا می دونه :D
بله کار هارادا اوکی ولی خب اولین کسی نیست که داره اینکارو میکنه ، گفتم که یه جریانی بود که خفت خیلیا رو گرفت. الانم تکن اولین نفر نیست ، تا قبل از این Fighthing EX layer و یکی دوتا بازی دیگه هم بودن که نت کد ها رو به رول بک تغییر دادن :D حالا بماند همین هارادایی که میگی اولش داشت کلی بهونه میاورد (با علی @Safety & Peace هم اون موقع در موردش حرف میزدیم) که آقا بازی ما 3D هست و رول بک داستان داره و فریم های بازیمون اینجوریه و اونجوریه و رول بک بشه فلان میشه و ... خلاصه که قبله ی عالم داشت از زیرش در میرفت اول :D

پ.ن : :)) کلاً ژاپنیا فقط با نت خودشون فایتینگ ها رو سازگار میکنن ، باقی دنیا به چیز مبارکه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر