طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
آقا من مدتیه دارم دیگ میکنم توی میکانیزمای بازی های فایتینگ و اون مهارت صرفا بهتر بودن توی بازی رو گذاشتم کنار و دارم آنالیز میکنم ببینم چی به چیه سعی کنم حرفه ای بازی کنم و الآن تازه فهمیدم این حجم از هایپ از کجا میاد :D
این فریم دیتا هم چیز سمیه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آقا من مدتیه دارم دیگ میکنم توی میکانیزمای بازی های فایتینگ و اون مهارت صرفا بهتر بودن توی بازی رو گذاشتم کنار و دارم آنالیز میکنم ببینم چی به چیه سعی کنم حرفه ای بازی کنم و الآن تازه فهمیدم این حجم از هایپ از کجا میاد :D
این فریم دیتا هم چیز سمیه
Welcome to the hell:D

بلی بلی. فریم دیتا و دونستن اون ها چیزیه که پلیرهای حرفه‌ای رو از پلیرهای کژوال متمایز میکنه و دونستن اونها معمولا با گُه گیجه گرفتن همراهه:D
هارادا تایید کرد Tekken X Street Fighter رسما مرده و خیلی وقته کنار گذاشته شده و حدود 30% روش کار کرده بودن.
هارادا تایید کرد اشتباه ترجمه ای بوده و بازی کنسل نشده ولی فعلا گذاشتنش رو طاقچه خاک بخوره مثل سگ.

• Like
Reactions: Z-fan and jeenas

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
Welcome to the hell:D

بلی بلی. فریم دیتا و دونستن اون ها چیزیه که پلیرهای حرفه‌ای رو از پلیرهای کژوال متمایز میکنه و دونستن اونها معمولا با گُه گیجه گرفتن همراهه:D

هارادا تایید کرد اشتباه ترجمه ای بوده و بازی کنسل نشده ولی فعلا گذاشتنش رو طاقچه خاک بخوره مثل سگ.
از هزارتا توتال وار استراتژی تر بازی فایتینگه :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
08_chart01.jpg

ساپورت فایتینگ های مختلف از 2014 تا الان. از لحظه عرضه-شون تا آخرین DLC که براش دادن. از کمترین ساپورت تا بیشترین ساپورت.

پ.ن: Skullgirls که توی این چارت نیست، هنوز داره براش کرکتر میاد و میشه 10 سال ساپورت.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
بازی تو این سبک ، تو ps2
بازی Arcana Heart عالی بود 😍
۲ نسخه داره
من نسخه ۱ بازی کردم فقط

pa.98693.2.jpg

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
یه ویدیو Max damage با همه شخصیتای GG-strive ساختم البته این قسمت 9تا شخصیت اصلیه که از گیلتی گیر1 تو بازی بودن
قسمت بعدی باقی شخصیتاس.

• Like
Reactions: Safety & Peace

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر