طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
Smash فقط یک رای باید داشته باشه؟!:(

حالا میدونم اکثرا اینجا دسترسی نداشتن و کاملا حق میدم بقیه گزینه های نظرسنجی رو ببرن.
خدایی با 75 تا کرکتر و یکی از بهترین سیزن پس های فایتینگ... و هزار تا ساندترک و کلی استیج من خودم خفه میشم از بس این لعنتی محتوا داره.
واقعا بین فایتینگ هایی که این نسل رفتم یک حد دیگه این لعنتی سیر میکرد.
چه موقع لانچ، چه الان که کلی چیز بازم بهش اضافه شده.:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فقط یه گزینه حق انتخاب اونم برای این همه بازی؟:D چند گزینه ای بزارید بنظرم
BEST:D

من خودم از توی این لیست خیلیا رو دوست دارم ولی خب به نظرم اگر کلی در نظر بگیریم (خود بازی، محتوایی که عرضه میگه و خدمات پس از فروش:D)، راحت میشه تصمیم گیری کرد.
That makes sense :D
چون خودم تقریبا فایتینگ بازی کردنم از SFV شروع شد و تا وقتی هم که گذاشتمش کنار تو بازی کردنش خوب نبودم خیلی از این مشکلاتی که میگی رو نمیدیدم:D
بد بودن رول بکش رو هم وقتی که فایتینگ های دیگه ی رول بک دار رو بازی کردم درک کردم ولی فکر میکردم که شاید اون پچی که براش اومده بود وضعیتش رو بهتر کرده که اینطور که میگی در واقع وضعیت بهتر رو بدتر کرده:D
امیدوارم اون New battle mechanic و بالانس جدیدی که برای سیزن ۵ برنامه ریزی کردن تا جایی که میتونه بهترش کنه.
خیلی از کسایی که با SFV شروع کردن، این چیزا رو نمیبینن چون تجربه نداشتن توی بازی های فایتینگ. بهترین رول بک رو در حال حاضر KI و MK11 دارن و با بدترین پینگ هم راحت میشه بازی کرد. رول بک SFV خودش meme شده تو کامیونیتی:D

اون مکانیزم های جدید رو هم از همین الان خیالت رو راحت کنم یا CA2 هست یا VS2. هیچوقت نمیام توی آخرین سال ساپورت بازی یه مکانیزم گیم چنجر بذارن. باید از همون فصل اول تغییرات اساسی توی V-System میدادن و یه سری از کرکترها رو از بیخود بودن در میاوردن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به وضوح رقابت بین SSBU و T7 ـه عملا :D
هر چند برای من DBZF هم فایتینگ محشری بود

ولی خب چه کنیم رگ نینتندوییمون میزنه بالا
عملا به غیر از بخش آنلاینش همه چیزش پرفکته... میشه کژوال هم بازیش کرد خیلی راحت با رفقا... چی از این بهتر :D

Smash فقط یک رای باید داشته باشه؟!:(

حالا میدونم اکثرا اینجا دسترسی نداشتن و کاملا حق میدم بقیه گزینه های نظرسنجی رو ببرن.
خدایی با 75 تا کرکتر و یکی از بهترین سیزن پس های فایتینگ... و هزار تا ساندترک و کلی استیج من خودم خفه میشم از بس این لعنتی محتوا داره.
واقعا بین فایتینگ هایی که این نسل رفتم یک حد دیگه این لعنتی سیر میکرد.
چه موقع لانچ، چه الان که کلی چیز بازم بهش اضافه شده.:D

Don't Worry I'm Here :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
بین اینا فکر کنم SSBU از همه کمتر چاپیده ملتو یا شایدم کلا نچاپیده نمیدونم :D
والا فقط یک سیزن پس دادن با 5 کرکتر که خدایی سر هر کرکتر هم سنگ تموم میذاشتن.
الانم که 6 تا کرکتر دیگه میخوان بدن...که اونم تا خرخره هایپیم کرکتراش چی هستن!
حتی مستر چیف هم یکی از گزینه هاست.:D

MTX هم که کلهم اجمعین هیچوقت نداشته.:D

• Like
Reactions: New Shredder

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بزرگترین دشمن SSBU، کامیونیتی خود بازی هستن:)) بهترین حرکتشون هم وقتی بود که اومدن تشکر کردن از اینکه از عناوین اصلی EVO Online حذف شد بازی به خاطر نت کد نابودش:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بزرگترین دشمن SSBU، کامیونیتی خود بازی هستن:)) بهترین حرکتشون هم وقتی بود که اومدن تشکر کردن از اینکه از عناوین اصلی EVO Online حذف شد بازی به خاطر نت کد نابودش:D

رو حرف حق نمیشه جواب آورد :)):)):))

والا فقط یک سیزن پس دادن با 5 کرکتر که خدایی سر هر کرکتر هم سنگ تموم میذاشتن.
الانم که 6 تا کرکتر دیگه میخوان بدن...که اونم تا خرخره هایپیم کرکتراش چی هستن!
حتی مستر چیف هم یکی از گزینه هاست.:D

MTX هم که کلهم اجمعین هیچوقت نداشته.:D

البته یه سری Mii Costume هم فروختن... منتها به غیر از اون همراه کاراکترهای بازی، همزمان استیج و ترک موسیقی (با چالنج های جدید Spirit Mode) هم میدادن بیرون
با Terry زدن کل تاریخچه موسیقی SNK رو ریختن وسط تو اسمش... :D از Metal Slug هم دو تا ترک گذاشته بودن با این که رسما هیچ ربطی نداشت :D

یعنی قشنگ اون آنلاین کوفتی اش درست می شد تبدیل به The Perfect Video Game می شد :D
حالا یه سری قول مول دادن... بخش مچ میکینگ هم اخیرا خیلی بهتر شده، ولی تا ثریا آرزوست :D

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
همونقدر که mk تو طراحی استیج و کاراکتر خوفه تو گیم پلی فلجه:D
برعکس هرچه قدر تکن طراحی کاراکترهاش و استیج هاش (از tag 2 به بعد) تو در و دیواره ولی گیم پلی بازی به معنای واقعی عالیه...
چی میشه اینا join forces کنن یه چی گادلایک تحویل ماها بدن8->:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بابا تیکن دارن انلاین اش رو میکوبن از سر بسازنش، خیییییلی حرکت خفنیه:D

همین الان این خبر واسه ی DBF Z هم تایید شد :D رول بک خور :D
خیییییلی حرکت خفنیه ، نه ؟! :D:Shrewd:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بله:D
خدا خیرشون بده.
هرکس از این حرکتا انجام میده‌.:D
کاشکی نینتندو یاد بگیره.:|

ما الان به قول تو خالی و خالی بندی که قراره اسمش رول بک بگیره هم راضی ایم :))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
آخرشم گزینه UNS4 رو نزاشتن توی کل این سایت، یه جا باشه بهش رای بدم و ذوقش رو بکنم:)) :-"

ولی خوب...کلا که فایتینگ نزدم، از کلهم اجمعین لیست بالا هم فقط دوتا MKها رو زدم، و شاید به زودی T7 هم بزنم:D
رایم MK11 هست، دلیل اصلیشم اینه گیم پلی ساب زیرو خیلییییی خوبه:x یعنی تو کل سری بهترین ساب زیروییه که دیدم:D ، با اوردن لباس Deception هم که دیگه هیچی ازشون نمیخوام :D

ولی یک مورد تو بازی هست که بسی برام تاثیر گذار شده و دوست دارم تو همه بازی ها باشن!(ظاهریه:)) )
این Tauntهای بین دو راند، و داشتن تنوعشون فوق العاده ست و حس خیلی خوبی میده!
کلا دو ثانیه بیشتر نیستا...ولی واقعا خوبه:-"

از اونطرف اجرای بروتالیتی در حین گیم پلی هم خیلی خوبه! و از فیتالایتی و فرندشیپ و فلان و بیسار جذاب تر و متنوع تره!

اگرم مثل من کلا اهل سینگل پلیر هستید، که محتوای فوق العاده ای داره و همیشه توی Tower of Time یه چیزی پیدا میشه که ارزش بازی کردن داشته باشه:D

بخش سیزن آنلاینش هم تازه دارن راه میفتن و میفهمن چجوری باید Reward بدن:D (یه چند دستی هم آنلاین زدم و در کمال تعجب با نت داغونم، مشکلی نداشتم:D و وقتی از یه نوبی مثل خودم میبرم بسی حال میده:)) )

کلا GAASیه که با فاکتور گرفتن روزهای اول، بقیش خیلی خوب کار شده! و حسی دست نمیده که دارن بیگاری میکشن از آدم برای باز کردن چیزی:-"

• Like
Reactions: New Shredder

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر