طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
والا چیزی که ما ازش می دیدیم خلاف اینیه که میگی :D هر روز یه چیز مرد افکن از توش درمیاد :D

View attachment 159089

View attachment 159090

حالا بماند که توی تکن هر چی DLC میدن اولش وحشتناک OP ـه که همه برن بخرن ، بعد که به اندازه فروخت با اولین پچ تا خرخره نرف میکننش در حدی که دیگه قابل بازی نباشه :D
----
اتفاقاً سر GGs هم بحثش بود ولی فکر کنم نمیرسیدن توی پروسه ی ساخت :D
اون خیلیا که آره ، فعلاً توی مرحله ی حمله ـس این جریان :D حالا چقدر آدم بشن این وسط خدا می دونه :D
بله کار هارادا اوکی ولی خب اولین کسی نیست که داره اینکارو میکنه ، گفتم که یه جریانی بود که خفت خیلیا رو گرفت. الانم تکن اولین نفر نیست ، تا قبل از این Fighthing EX layer و یکی دوتا بازی دیگه هم بودن که نت کد ها رو به رول بک تغییر دادن :D حالا بماند همین هارادایی که میگی اولش داشت کلی بهونه میاورد (با علی @Safety & Peace هم اون موقع در موردش حرف میزدیم) که آقا بازی ما 3D هست و رول بک داستان داره و فریم های بازیمون اینجوریه و اونجوریه و رول بک بشه فلان میشه و ... خلاصه که قبله ی عالم داشت از زیرش در میرفت اول :D

پ.ن : :)) کلاً ژاپنیا فقط با نت خودشون فایتینگ ها رو سازگار میکنن ، باقی دنیا به چیز مبارکه :D
بابا مرد حسابی من کی گفتم گیمپلی بده؟:D
اتفاقا خودم عاشق سرعتشم... و دیدم سر این Auto Combo اش بعضی Elitism بازی در میارن و گارد گرفتن درحالی که کاملا با گیمپلی و DNA سری جور در میاد.

من گفتم فقط لوپ اش برای *من* تکراریه، بعد یک مدت دیگه علاقه ایی به ادامه دادن نداشتم، مخصوصا بخاطر تنوع نداشتن بعضی کرکترا چه از لحاظ ویژوالی و اینکه صورت های یک عده اشون کپی پیستن و رنگ مو ها عوض میشن.(که اونم تقصیر اینا نیست، بخاطر ارت استایل DBاهه و منم شخصا از این موضوع خوشم نمیاد.)

با قدرت های DB هم همین مشکل رو دارم.
کلا باب میل من این دو مورد نیست + اصلا DB دوست نداشتم و ندارم، یعنی از کل چیزایی که از DB تولید کردن، فقط من عاشق DBFZ هستم.

بگذریم حالا....

والا تیکن باز نیستم این نرف و این چیزا رو خبر ندارم:D

اره حتی فکر کنم قراره به لانچ اش برسه.
منظورم رو اشتباه رسوندم، درواقع میخواستم بگم، که بعد این GG اخری ASW هم اتوماتیک وار به اون مسیر میره.
بابا این ژاپنی ها انتظار زیادیه کلهم اجمعین آدم شن.
یک عده میشن، یک عده هم مگه بمب اتم بهشون بخوره تا آدم شن.:D

لول یادم رفته بود...در هرصورت دیگه کمپانی گای اهه هارادا، برای دمیج کنترل باید یک شر و وری بگه.
بعد اون دروغ ها و دمیج کنترلی که ONO سر لانچ سوپر افتضاح SFV و در ادامه انجام داد، هیچی برام سوپرایز کننده نیست.
پ.ن:متاسفانه دقیقا همینطوره.:/

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بابا مرد حسابی من کی گفتم گیمپلی بده؟:D
اتفاقا خودم عاشق سرعتشم... و دیدم سر این Auto Combo اش بعضی Elitism بازی در میارن و گارد گرفتن درحالی که کاملا با گیمپلی و DNA سری جور در میاد.

من گفتم فقط لوپ اش برای *من* تکراریه، بعد یک مدت دیگه علاقه ایی به ادامه دادن نداشتم، مخصوصا بخاطر تنوع نداشتن بعضی کرکترا چه از لحاظ ویژوالی و اینکه صورت های یک عده اشون کپی پیستن و رنگ مو ها عوض میشن.(که اونم تقصیر اینا نیست، بخاطر ارت استایل DBاهه و منم شخصا از این موضوع خوشم نمیاد.)

با قدرت های DB هم همین مشکل رو دارم.
کلا باب میل من این دو مورد نیست + اصلا DB دوست نداشتم و ندارم، یعنی از کل چیزایی که از DB تولید کردن، فقط من عاشق DBFZ هستم.

بگذریم حالا....

والا تیکن باز نیستم این نرف و این چیزا رو خبر ندارم:D

اره حتی فکر کنم قراره به لانچ اش برسه.
منظورم رو اشتباه رسوندم، درواقع میخواستم بگم، که بعد این GG اخری ASW هم اتوماتیک وار به اون مسیر میره.
بابا این ژاپنی ها انتظار زیادیه کلهم اجمعین آدم شن.
یک عده میشن، یک عده هم مگه بمب اتم بهشون بخوره تا آدم شن.:D

لول یادم رفته بود...در هرصورت دیگه کمپانی گای اهه هارادا، برای دمیج کنترل باید یک شر و وری بگه.
بعد اون دروغ ها و دمیج کنترلی که ONO سر لانچ سوپر افتضاح SFV و در ادامه انجام داد، هیچی برام سوپرایز کننده نیست.
پ.ن:متاسفانه دقیقا همینطوره.:/
خب لعنتی تو کلاً هیچ چیز DB رو دوست نداری و بهت نمیسازه بعد میگی فایتش به اون خوبی نیست :D خب عمه ی منم باشه همینو میگه :D کلاً DB یه جوریه که اول باید با خود انیمه و مدیاش حال کرده باشی که بعد بیای سراغ بازیش و گرنه با هزارتا چیزش مشکل پیدا میکنی :D

اون اونوی بی شرف رو اسمش رو اصن نیار که تگری میزنم ! بعد از 5 سال هنوز آدم نشده بیشعور :| مرتیکه عوضی یه نسل تمام رید به زمین و زمان :|

• Like
Reactions: Arima Kishou

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این جریان انقلاب نت کد رول بک (!) فقط به خاطر Sajam و یکی دوتا دیگه بود. اینقدر سر و صدا شد که بعد از اون همه این سازنده های ژاپنی دونه دونه بلند شدن اومدن دنبالش. اگر اون قضیه استریم Sajam نبود، اینا عمرا، تکرار میکنم عمرا میرفتن سر رول بک و هنوز همون عنی بودن که قبلا بودن.

این هارادا هم احساس میکنم داره موج سواری میکنه سر این قضیه. چند وقت پیش اومد گفت تکن 7 نت کد رول بک داره اما فریم رول بکش پایینه و دیده نمیشه. در حالی که هر دوتا نت کد رول بک و Delay Based رو دیده باشه، میتونه بفهمه اصلا رول بک نیست نت کد تکن 7:| بعد هم میگفت سخته Implement کردن این نت کد توی فایت های 3D. منم از Keits (مهندس رول بک و یکی از عوامل موج انقلابی رول بک) توی توییتر پرسیدم فرقی داره بین 2D و 3D؟ که جواب داد نه:)) خلاصه اینکه ژاپنیا ماورای گشادن و به همون اندازه، احمق.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
بعد میگی فایتش به اون خوبی نیست :D
بابا میگم عاشقشم ولی دیگه بخاطر اون دلایل خیلی سریع ازش خسته شدم:D
اره راستش با مدیا و چیزای مرتبط با DB علاقه ایی ندارم ولی این خیلی خوشم اومده بود.
حالا تو فک کن از وانپیس با این کیفیت بسازن شبانه روز بازیش میکنم:D
..‌‌.
حالا ایده ایی نداری این خانمه کیه؟ میگن معروفه توی جامعه فایتینگ!
البته اینکه میخواد گند چند ساله یکی دیگه رو یک ساله جمع کنه، براش آرزو موفقیت میکنم.:D

• Like
Reactions: Kainé

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
البته اینکه میخواد گند چند ساله یکی دیگه رو یک ساله جمع کنه، براش آرزو موفقیت میکنم.:D
میگن Midori Yuasa هست ولی نکته عجیب داستان اینه که ایشون اصن توی آمریکا هستن و با عقل جور در نمیاد:-?
مگر اینکه راجع به یه Midori Yuasaی دیگه صحبت بشه این وسط. شایدم اصلا این نباشه چون خود Dusk هم گفته دقیقا نمیدونه کی هست.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بابا میگم عاشقشم ولی دیگه بخاطر اون دلایل خیلی سریع ازش خسته شدم:D
اره راستش با مدیا و چیزای مرتبط با DB علاقه ایی ندارم ولی این خیلی خوشم اومده بود.
حالا تو فک کن از وانپیس با این کیفیت بسازن شبانه روز بازیش میکنم:D
..‌‌.
همون دیگه ، الان چون با وان پیس حال میکنی هر چی هم بدن حال میکنی :D حالا من همین استایلو روی DB دارم :D

نه ولی خبرها حاکی از اینه که به شدت آدم بهتریه :D البته الان وضع جوریه که یه تکه شت هم از اونو بهتره :D و اینکه امیدوارم طبع هنری بهتری در مورد آرت استایل کرکترها داشته باشه :D از طرفی از شر این Dan و بلانکای مورد علاقه ی اونو که خلاص بشیم خودش جای شکر داره روزی صدبار :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
میدونم بحثتون برا نظرسنجی و بهترین فایتینگ از بعد حرفهرای و رقابتیه، ولی Ultimate Ninja Storm 4 رو بزارید:| :| :|

من هنوز تو کف بخش داستانی و کارگردانی بسیار گولاخشم! :x

• Like
Reactions: Arima Kishou

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
میدونم بحثتون برا نظرسنجی و بهترین فایتینگ از بعد حرفهرای و رقابتیه، ولی Ultimate Ninja Storm 4 رو بزارید:|:|:|

من هنوز تو کف بخش داستانی و کارگردانی بسیار گولاخشم! :x
از 2013 به اینور میذاریم هر چی باشه:D

• Like
Reactions: Kainé

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
آها راستی بخش ترسناک قضیه رو راجع به SFVI نگفتم. ظاهرا Ono هزینه و وقت زیادی رو روی Team Mechanism بودن بازی صرف کرده.

A.K.A. King of Fighters

:))
بجای اینا بهتر بود روی کانتنت بازی هزینه میکرد، باز در دیوارا سیر نکنن.:/

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
موندم دقیقا بودجه بازی ها رو کجاش میکرده:|:D
اختلاص؟:D بودجه هایی که به این میدن همینقدر سوال برانگیزن که بودجه 500 میلیونی هیلو هست. :-"
ولی خودمونیم ها Rise and Fall ایی که Ono داشت هیچ بشری در حیطه فایتینگ نداشت.
از یکی از بهترین ها دقیقا افتادن بین زباله ها.
باز هارادا خیلی بهتر تونست خودش رو جمع و جور کنه.

• Like
Reactions: Safety & Peace

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اختلاص؟:D بودجه هایی که به این میدن همینقدر سوال برانگیزن که بودجه 500 میلیونی هیلو هست. :-"
ولی خودمونیم ها Rise and Fall ایی که Ono داشت هیچ بشری در حیطه فایتینگ نداشت.
از یکی از بهترین ها دقیقا افتادن بین زباله ها.
باز هارادا خیلی بهتر تونست خودش رو جمع و جور کنه.
حالا که بحثش شده، انگار این بشر خودش یکی از دلایل Dark Age بازی های فایتینگ قبل از 2008 و اومدن SFIV بوده:| البته با SFIV احیا کرد این ژانر رو و حقیقتا گولاخ ترین فایتینگی بوده که تا الان ساخته شده و هر چی بعدش اومد، ازش الهام گرفت ولی از اونطرف نسبت نابود کردن به درست کردنش 9 به 1 بوده:D

هارادا رو انگار به خاطر گندی که سر TTT2 زدن، بودجه فوق العاده کمی بهشون دادن برای T7 و اینا هم واقعا خودشون رو نشون دادن و باعث شدن نامکو خیلی راضی بشه از کارشون و در نتیجه 4تا فصل ازش ببینیم:D در حالی که طبق گفته خودش اصلا قرار نبوده بازی بعد از فصل اول ادامه داشته باشه.

پ.ن: جالبه بدونین Ono به عنوان Sound Producer/Composer توی کپکام شروع به کار کرده بود:)) اینکه چطور میرسه به مقام Executive Producer بودن دیویژن 3 و حتی تهیه کننده و مقام ارشدی و مدیریتی جای خود داره. لازم به ذکره موتور گرافیکی کپکام موقع شروع این نسل یعنی همون Panta Rhei که قرار بود Deep Down باهاش ساخته بشه هم زیر نظر این آقا بوده که به رحمت ایزدی پیوست.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان اگر با این لیست موافقین، بکوبیمش سر در تاپیک:

Best Fighting Game of 8th Generation:

Killer Instinct
Mortal Kombat X
Mortal Kombat 11
Injustice 2
Tekken 7
Street Fighter V
Soul Calibur VI
Dragon Ball FighterZ
Super Smash Bros. Ultimate
Samurai Shodown
The King of Fighters XIV
BlazBlue Cross Tag Battle
Marvel Vs. Capcom Infinite
Dead or Alive 6
Granblue Fantasy Versus
Fighting EX Layer

نکته 1: بازی هایی انتخاب شدن که فقط مال این نسل بودن. به خاطر همین بازی های که نسخه نسل پیش و این نسل داشتن، توی این لیست نیستن مثل GGXrd Rev 2 و BB CF

نکته 2: از اونجایی که خبری از KoF XV نیست و GGS هم انگار همزمان برای نسل بعد هم میاد، در نتیجه اینا رو واسه نسل بعد در نظر میگیریم.

نکته 3: بازه زمانی مورد نظر از 2013 تا انتهای 2020 هست.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
دوستان اگر با این لیست موافقین، بکوبیمش سر در تاپیک:

Best Fighting Game of 8th Generation:

Killer Instinct
Mortal Kombat X
Mortal Kombat 11
Injustice 2
Tekken 7
Street Fighter V
Soul Calibur VI
Dragon Ball FighterZ
Super Smash Bros. Ultimate
Samurai Shodown
The King of Fighters XIV
BlazBlue Cross Tag Battle
Marvel Vs. Capcom Infinite
Dead or Alive 6
Granblue Fantasy Versus
Fighting EX Layer

نکته 1: بازی هایی انتخاب شدن که فقط مال این نسل بودن. به خاطر همین بازی های که نسخه نسل پیش و این نسل داشتن، توی این لیست نیستن مثل GGXrd Rev 2 و BB CF

نکته 2: از اونجایی که خبری از KoF XV نیست و GGS هم انگار همزمان برای نسل بعد هم میاد، در نتیجه اینا رو واسه نسل بعد در نظر میگیریم.

نکته 3: بازه زمانی مورد نظر از 2013 تا انتهای 2020 هست.
عالیه همه فکر کنم هستن...:D
بزن اقا شروع کن.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر