Fight Night Champion | PS3

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
سلام
میدونم قدیمیه. :D
ولی تاپیک رسمی کنسول PS3 نبود.
گشتم نبود البته اگر هست بگین پاک کنم.
خلاصه، بازیش معرکه بود، سختی که برای شکست دادن Issac Frost کشیدم توی هیچکدوم از بازی های دیگه نکشیده بودم. البته مد Be A Championـــش.
حتی مد سخت Dead Space یا GOW!
هر کسی بازی رو سمتش نرفته، حتما Championـــش رو تموم کنه.
تضمینی :D

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
ممنون براي ايجاد تاپيک، تکراري هم نيست :d
حتما توي اون يکي مد بازي (فکر کنم يه legend تو اسمش بود) با PS Eye صورت خودتون رو بسازيد :d خيلي باحال ميشه
البته بايد زحمت طاقت فرسايي براي قوي کردنش بکشيد.

کسي ميدونه چطور ميشه خارج از champion mode، زندان رو به عنوان venue استفاده کرد؟ (براي بازيهاي غيرقانوني)
يا مثلا تو دسته سبک وزنا بازي کرد؟ (با کلاه و ضربه گير)

• Like
Reactions: Morteza

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
ممنون براي ايجاد تاپيک، تکراري هم نيست :d
حتما توي اون يکي مد بازي (فکر کنم يه legend تو اسمش بود) با PS Eye صورت خودتون رو بسازيد :d خيلي باحال ميشه
البته بايد زحمت طاقت فرسايي براي قوي کردنش بکشيد.

کسي ميدونه چطور ميشه خارج از champion mode، زندان رو به عنوان venue استفاده کرد؟ (براي بازيهاي غيرقانوني)
يا مثلا تو دسته سبک وزنا بازي کرد؟ (با کلاه و ضربه گير)
PS EyE که نداریم بفرست تست کنیم :D

برای کلاه و ضربه گیر فکر کنم به سطح مسابقه مربوط باشه.
خودم یادم نیست چیکر کردم کلاه و ضربه گیر سرشون گذاشتن.
ظهر بهت خبر میدم.
اگه خبر نداده بودن.

راستی تمومش کردی؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
مفيدترين استفاده من از PS Eye همين بود :d واقعا مي ارزيد :p
شما آدرس بده بفرستيم :d

نه باو، سر اون مسابقه اي که دستش آسيب ديده بود گير کردم. با اين که کلي Counter attack قدرتي زدم، آخرش با امتيازا برنده ميشد :d
طرف اصلا KD نميشد :(
اون يکي مد هم به جايي رسيدم که همه حريفاي ممکن از من قويتر بودن، ديگه KD نميشدم، با يه ضربه کلا از هوش ميرفتم :d

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
من خيلي گشتم دنبال اين تاپيك قبلا ،ولي نديدمش!
اين بيشاپ با ريش و داداشش چه جوري باز ميشن؟
بازي رو تموم كردم ولي اينا باز نميشن...Issac Frost نابودم كرد تا تمومش كردم...البته همون اولي كه اومد من بازيش كردم و روي درجه آسونش رو رفتم!:dجونم بالا اومد تا همونم تموم كردم:d
ولي خدايي عجب چيزيه به شدت پيشنهاد ميشه...

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
مفيدترين استفاده من از PS Eye همين بود :d واقعا مي ارزيد :p
شما آدرس بده بفرستيم :d

نه باو، سر اون مسابقه اي که دستش آسيب ديده بود گير کردم. با اين که کلي Counter attack قدرتي زدم، آخرش با امتيازا برنده ميشد :d
طرف اصلا KD نميشد :(
اون يکي مد هم به جايي رسيدم که همه حريفاي ممکن از من قويتر بودن، ديگه KD نميشدم، با يه ضربه کلا از هوش ميرفتم :d
ببین کلا اگر بخوای رو مد Pro به بالا بازی کنی باید دستت به طور ثابت روی L1 + R1 باشه و هنگام ضربه زدن حریف جا خالی بدی. KD میشه ولی باید خیلی قشنگ ضربه رو تو گیجگاه بزنی.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
ببین کلا اگر بخوای رو مد Pro به بالا بازی کنی باید دستت به طور ثابت روی L1 + R1 باشه و هنگام ضربه زدن حریف جا خالی بدی. KD میشه ولی باید خیلی قشنگ ضربه رو تو گیجگاه بزنی.
هيشکي عين من از L1+R1 استفاده نميکنه :d کلا من با counter Attack بازي ميکنم هميشه.
تو Champion که شانس نداشتم فقط، تو اون يکي هم روي قوي کردن سر و بدن مبارزم کار نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر