FIFA vs PES

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
با سلام
با توجه به این که همه ساله مهر نوید دهنده ی این دو بازی زیبا و بزرگ هست و هر دوی این عنوان طرفداران خاص و فن بوی های بسیاری دارند تصمصم گرفتم که یک تاپیک برای مقایسه و اظهار نظر در مورد این دو عنوان ورزشی ایجاد کنم تا از بحث های بی مورد بسیاری که در تاپیک های دیگه شکل می گیره جلو گیری بشه ...
خب حالا هر کسی می گه فیفا با گیم پلی سرعتیش بهتره یا این که پرو با گیم پلی تاتیک پذیرش و واقعیش بیش تر به دل می چسبه ، خب دلیلش رو هم بگه ...
تذکر :
- این تاپیک برای اهانت به یکدیگر ایجاد نشده .... در صورت مشاهده به مدیریت گزارش خواهد شد ..
- این تاپیک هم برای افرادی است که می خواهند این دو عنوان را حرفه ای مقایسه کنند هم برای فن بوی ها تشکیل شده به همین دلیل تقاضا می شود که هر یک از دوستان نظرات یکدیگر را محترم بشمارند .... :cool:
:biggrin1:

در صورتی که یک کاربر به دیگران توهین کند ، اخطار خواهد گرفت و در صورتی که اخطار ها به دو برسد ، به مدیریت سریاع گزارش می شود ... شوخی هم نداریم .. چون این تاپیک رو نمی شه با من بمیرم تو بمیری اداره کرد ...

آخرین ویرایش:

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
من با اینکه نه از فوتبال، نه از بازیهای ورزشی زیاد خوشم نمیاد، ولی گیم پلی فیفا منو جذب میکنه. من از اینکه تو فیفا همه چی حالت رسمی داره، {از اسم بازیکنها تا اسم باشگاهها}
لذت میبرم. در آخر هم باید بگم نه طرفدارهای فیفا میتونن پرو رو تحمل کنن، نه طرفدارهی پرو میتونن فیفا رو تحمل کنن. تجربه به من ثابت کرده.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
pes تو این سالها پیشرفت که نداشته هیچ پسرفت داشته ولی fifa بر عکس همش در حاله پیشرفت بوده ولی خب هنوز گیم پلیش کار داره که اونم امسال بهتر میشه

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
pes تو این سالها پیشرفت که نداشته هیچ پسرفت داشته ولی fifa بر عکس همش در حاله پیشرفت بوده ولی خب هنوز گیم پلیش کار داره که اونم امسال بهتر میشه
بله البته این در دنیای کنسول ها فیفا خیلی خوب خودش رو بالا کشیده اما در pc اوضاع دقیقا برعکس هست ...
به همین دلیل هم هست که طرفداران فیفا بین افرادی که با کنسول بازی می کنن خیلی بیشتر از تعداد افرادی است که در کامپیوتر بازی می کنند ....

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
استغفرالله !!!!
بابا از این تاپیکا نزنید اخر و عاقبت نداره

حالا بزا من که اومدم نظرمم بگم:
به نظر من فیفا از خیلی جهات از pes سر تره کلا pes ابگوشتیه از اول زمین بچلون برو جلو یه شوت بزن توی دروازه ولی فیفا....

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
به نظر من FIFA ...
یادمه سال های حدود 1994 اصلاً Konami در زمینه ی فوتبال وارد نشده بود...
به نظر من این اواخر هم به FIFA کم توجهی شده بود ولی خدا رو شکر مثل اینکه بالاخره FIFA 09 به اون چیزی که لایقش بود رسید...
By the way پس نظر سنجی کو؟!

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
استغفرالله !!!!
بابا از این تاپیکا نزنید اخر و عاقبت نداره

حالا بزا من که اومدم نظرمم بگم:
به نظر من فیفا از خیلی جهات از pes سر تره کلا pes ابگوشتیه از اول زمین بچلون برو جلو یه شوت بزن توی دروازه ولی فیفا....
چشم شب قدر طلب آمرزش می کنم ...:biggrin1:
به هر حال اگه محترمانه نظرات خودتون رو بگید هیچ مشکلی ایجاد نمیشه ...;)
آقا ما پارسی هستیم ... اگر نتونیم که در مورد فیفا و پرو ، مثل دو تا آدم متمدن صحبت کنیم ، خدایش تن کوروش تو گور نمی لرزه ....! ( چه ربطی داشت ...! :eek: )
آقا برای هزارمین بار احترام هم رو داشته باشین .....:cool:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من که از هر 2 تا خوشم میاد. ولی تو نسل قبل(PS2) واقعا Pes , WE یک چیز دیگه بودش. ولی تو این نسل تا به امسال به نظرم Konami خیلی موفق نبوده FIFA سرتر بوده.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من خودم قبلا ها از فیفا بدم می یومد ولی وقتی برای اولین بار فیفا 09 رو Xbox بازی کردم خیلی ازش خوشم اومد...

دو سه تریلر هم از فیفا10 دیدم که دیگه خیلی عالی بود:love:

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
آقا یک نفر نیست که یکم حرفه ای تر بحث کنه ... البته رو من حساب نکنید ها !:biggrin1:

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
گیم پلی و سرگرمی : FIFA

سیمولیشن : PES

فیفا یه جوریایی راحت تره... از نظر کنترل و اینا میگم.
یه جوی رو PES حاکمه که زیاد بازی کردن باهاش نمیچسبه.

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
خیلی خوب میشد اگه به این ترد یه نظرسنجی هم اضافه میشد.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دلیل ساخت اینج.ر تاپیکها چیه؟:biggrin1:
اعصاب اضافه دارین؟
تا بحال فکر میکنم این دهمین تاپیکه با این نام

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
این که یاد بگیریم به نظر فرد مقابل خودمون احترام بزاریم ... :cool:
هدفو حال کردی ...! :biggrin1:

phones

کاربر سایت
Jan 10, 2007
179
نام
Sky Fighter
از بعضی جهات pes بهتره مثل گیم پلی راحت ولی fifa هم یه سری مزیت داره مثل شبیه سازی فوتبال مثل مربی گری و... و مثل خرید کفش و توپ و این جور چیزا ولی درکل pes از pes6 به بعد کلا زد تو کاسه کوزه خودش ولی
fifa نه همینجوری داره پیشرفت میکنه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر