FIFA Online ؛ رسالتی دیگر در راه است!

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
شرکت EA به طور رسمی از EA Sports Football Online پرده برداری کرد. FIFA-Online که با موتور ـه FIFA10 اجرا میشود نسخه ای آنلاین از بازی ـه FIFA می باشد که به طور رایگان عرضه خواهد شد.
EA از هم اکنون نام نویسی برای نسخه ی BETA ی این بازی را که در ماه June منتشر خواهد شد ، به منظور نظرخواهی از هوادارن در جهت ـه هرچه بهتر شدن کیفیت آن آغاز کرده است.
با مراجعه به این آدرس شما هم میتوانید برای نسخه ی Beta ی این بازی ثبت نام کنید ، 20.000 نفر از افراد ثبت نام شده امکان دسترسی به این نسخه را خواهند داشت.
به گفته ی EA افراد بسیاری هستند که علاقه ای به تهیه ی کنسول برای لذت بردن از یک بازی فوتبال را ندارند ، بنابراین ما میخواهیم تجربه ای فوق العاده برای آن ها فراهیم کنیم. بنا به گفته ی مسولین این شرکت این بازی در بالاترین سطح ممکن برای یک بازی ـه فوتبال است.
FIFA-online دارای 30 لیگ ـه لایسنس شده ، 500 باشگاه و بیش از 15.000 بازیکن می باشد.
اولین بخش از این بازی که در ماه Juneمنتشر خواهد شد دارای تورنمنت ـه جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی می باشد ، در قسمت های بعدی امکان بازی با تیم های باشگاهی نیز برای علاقه مندان فراهم خواهد شد.
FIFA-Online همچنین دارای بخشی همانند Ultimate Team نیز می باشد ؛ در این بخش امکان ساختن باشگاه ، پرورش بازیکنان و خرید و فروش آنها به کمک سیستم مالی ـه تدارک دیده شده برای بازی در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت تا تیم رویایی خود را تشکیل داده و پا به مسابقات بگذارند. همچنین گفته شده بخش های اضافه تر نیز در صورت خواسته شدن از سوی هواداران به بازی اضافه خواهد شد.
لازم به ذکر است این نسخه رایگان بوده و فقط به طور آنلاین انجام خواهد شد( + FIFA-Online تنها برای PC منتشر میشود) و کنترل آن نیز به طور کامل با Mouse انجام خواهد شد.

منبع
تصاویر

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
فیفا!اونم با موس؟؟؟؟انگاری FPS بزنی با موبایل!اصلا جالب نیست!شاید در کنار موس کنترلر هم ساپورت کنه!

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
جالبه دیدند فیفا خیلی فاجعه بوده تصمیم گرفتند مجانیش کنند که بازم بعید میدونم کسی سراغش بره
بنا به گفته ی مسولین این شرکت این بازی در بالاترین سطح ممکن برای یک بازی ـه فوتبال است.
این جمله چیه جک ساله؟؟؟؟؟فیفاشون که 50 دلار بود روی پی سی فاجعه بود حالا اینکه با موس و مجانیه بالاترین سطح ممکن را داره:laughing::laughing::laughing:

واقعا هم که گرافیک بازی در سطح بازی های دیگه ی وب بروزی هست.
اینم کار جدیدشون که کسی بهشون نگه چرا نسخه نکسن جن برای پی سی منتشر نمیکنید.

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
NG هست یا نه؟
دوست من شوخی میکنی ؟؟؟عکس های بازی را ببینی در حد سگا هستند:laughing::laughing:
ea دیده دیگه نمیتونه به این دروغ هاش ادامه بده که بیشتر پی سی ها نمیکشه نکس جن را اومده یه فیفا انلاین داده که یه وقت کسی نگه کو نکس جن و بگه این بازی مهیج انلاین هست تازه اونم مجانی :sick::sick:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یه نکته ای رو بگم. الان همین EA بازی BF Heroesــش مجانی هست و جالبه بدونید که با اینکه بازی مجانی هست و همین الان هر کسی میتونه دانلود کنه و بازی کنه ولی با این وجود EA داره از این بازی سود میکنه. سود فقط فروش یه بازی نیست هزار تا عامل دیگه میتونن توی سودهی یه بازی برای ناشر تاثیر گذار باشند. پس نتیجه میشه گرفت که EA هر چی هست از نظر اقتصادی از شما ها بیشتر سرش میشه و میدونه که چه جوری باید برای بازیه خودش مخاطب جمع کنه و در نتیجه سود کنه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شما دوستان چرا اینقدر علاقه به خرید پولی دارید- همینBF Heroes که دوستمونم اشاره کرد -مفته!
اینا از تبلیغات و .... و... پول بدست میارن!شاید اگه بعدا جواب بده-بصورت اکانتش هم بکنن و یک ورودی هم اونجا اخذ کنن!

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
من که رفتم ثبت نام کردم.....
واقعا دیگه حالم بهم میخوره از صحبتای بعضی از دوستان که میان میگن فیفا گرافیکش اله و بله ......
آقای محترم کی میخایی این بحث کودکانه فن بازیتو ترک کنی....
چرا چشاتونو روی حقیقت بستینو هی چرت میگین....
FIFA در کنسولها بازی رو با اختلاف گل زیاد از PES برد.....
در PC هم خودشون تمرکز لازم رو نمیزارن.... (البته همین لایسنس تیماش شرف داره به PES)
حالا هم که اومده یه بازیه مجازیه رایگان رو در اختیارتون گذاشته میان حرفت مفت میزنین...آخه از یه بازیه تحت وب انتظار گرافیکی داری؟؟؟

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
حالا هم که اومده یه بازیه مجازیه رایگان رو در اختیارتون گذاشته میان حرفت مفت میزنین...آخه از یه بازیه تحت وب انتظار گرافیکی داری؟؟؟
ما نیستیم که حرف مفت می زنیم این EA ست که حرف مفت میزنه. وقتی میگه "FIFA Online بالاترین سطح ممکن برای فوتباله"، شما انتظار بهترین گرافیک، گیم پلی و ... نداری؟

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
من که رفتم ثبت نام کردم.....
واقعا دیگه حالم بهم میخوره از صحبتای بعضی از دوستان که میان میگن فیفا گرافیکش اله و بله ......
آقای محترم کی میخایی این بحث کودکانه فن بازیتو ترک کنی....
چرا چشاتونو روی حقیقت بستینو هی چرت میگین....
FIFA در کنسولها بازی رو با اختلاف گل زیاد از PES برد.....
در PC هم خودشون تمرکز لازم رو نمیزارن.... (البته همین لایسنس تیماش شرف داره به PES)
دوست من اتفاقا گرافیک بازیfifa online در حد نسخه پی سی هست که همیشه منتشر میشه(چمنش هم بهتره:laughing:)

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
ما نیستیم که حرف مفت می زنیم این EA ست که حرف مفت میزنه. وقتی میگه "FIFA Online بالاترین سطح ممکن برای فوتباله"، شما انتظار بهترین گرافیک، گیم پلی و ... نداری؟
به نظر تو بالاترین سطح ممکن برای فوتبال معنیش این میشه که گرافیکش باید از کنسول های NEXT-GEN بیشتر باشه!!!! همین که با این حجم عظیم دیتا بیس و رایگان بودن(تاکید میکنم رایگان بودن خودش خداس) و با اون گرافیکی که من دسته کمی از نسخه ی پی سی ندیدم معلومه که بگن بالاترین سطح ممکن برایه فوتباله آنلاینه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر