FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

sam1990

کاربر سایت
Jan 11, 2012
89
نام
Ali
بازی نسبت به 12 افت شدیدی کرده.خیلی لیز و شل و ول شده.انگار داریم هاکی رو یخ بازی میکنیم.سرعت بازی هم وحشتناک بالا رفته.فیفا 12 خیلی بیشتر به فوتبال واقعی شبیه بود.
مشکل دیگه اینه که بازی خیلی خیلی آسون شده.من رو legendary بازی میکنم.همون فصل اول با بارسا تونستم با 96 امتیاز قهرمان بشم.قهرمان CL هم شدم.در حالکیه تو فیفا 12،اولین باری که رفتم کریر نتونستم قهرمان بشم.مثلا امشب اتلیتیکو مادرید رو 8-3 بردم:|تو فیفا 12،آدم بیچاره میشد ازش یه تساوی بگیره.
تو اروپا،نیمه نهایی خوردم به رئال.7-0 بازی رفت بردمش:|خیلی آسون شده.خیلی خیلی زیاد.

این از اون حرف ها بود...به یقین میگم اینایی که گفتی خالی بندی داداش امکان نداره

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
برا من یه مشکل جدید پیدا شده !! فصل اول رو به راحتی تموم کردم اما فصل دوم که میخوام بازی کنم تو خرید فروش بازیکنا مشکلی نداره ولی تا یه بازیکن میخرم 1 2 روز بعدش که میره جلو هنگ میکنه بازی تنها راهشم اینه که دستگاه رو خاموش کنی از اول روشن کنی !!! با 1 2 دیسک دیگه هم تست کردم اینجوری بود !!!

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
سلام من تازه ثبت نام کرده ام
یک سوال دارم
1. در فیفا 13 بعضی کفش ها هستند که بازیکن ها میپوشند ولی در قسمت کفش ها نیست مثل کفش مسی
2.گزینه ای است به نام فیفا 12 استور وقتی میخام واردش بشم میگه باید اینترنت وصل کنی برای اینکه بخواهم بروم توی این گزینه باید چیکار کنم
3.در فیفا 13 من در کریر مود نقل و انتقالات عجیبی رخ میده باید چیکار کنم اینجوری نشه مثلا مسی میره من سیتی پاتو و روبینهو میروند پی اس جی رونی میره چلسی کلا نقل وانتقالات عجیبی رخ میده
4.اگر دقت کرده باشید ارین روبن در فیفا 13 لباسش با بقیه بازیکن ها فرق داره و لباس تنگ میپوشه باید چیکار کنم تا بتونم مثل همین لباس تنگ را زلاتان بپوشد
ممنون

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
سلام من تازه ثبت نام کرده ام
یک سوال دارم
1. در فیفا 13 بعضی کفش ها هستند که بازیکن ها میپوشند ولی در قسمت کفش ها نیست مثل کفش مسی
2.گزینه ای است به نام فیفا 12 استور وقتی میخام واردش بشم میگه باید اینترنت وصل کنی برای اینکه بخواهم بروم توی این گزینه باید چیکار کنم
3.در فیفا 13 من در کریر مود نقل و انتقالات عجیبی رخ میده باید چیکار کنم اینجوری نشه مثلا مسی میره من سیتی پاتو و روبینهو میروند پی اس جی رونی میره چلسی کلا نقل وانتقالات عجیبی رخ میده
4.اگر دقت کرده باشید ارین روبن در فیفا 13 لباسش با بقیه بازیکن ها فرق داره و لباس تنگ میپوشه باید چیکار کنم تا بتونم مثل همین لباس تنگ را زلاتان بپوشد
ممنون

1- باید پوینت کسب کنی و از اینترنت خرید کنی . با مهارت بهت پوینت میده
2- باید وصل شی حتما به اینترنت

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
1- باید پوینت کسب کنی و از اینترنت خرید کنی . با مهارت بهت پوینت میده
2- باید وصل شی حتما به اینترنت

ممنون چجوری وصل بشم به اینترنت با ایکس باکس
ممنون لطفا جواب 3 و 4 را هم بده
یک سوال دیگه هم داشتم در کریر مود یک بخش است به نام ادیت پلیر خاموش است چیکار کنم روشن بشه ؟؟؟؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
آقا من تو کف یه چیز موندم ! چرا پلیرا اینقد تعطیل شدن ؟!؟!!؟ امروز تازه رفتم تو Seasons ! دیدم کاپ باز شده رفتم کاپ بازی کردم . هر 5 تا بازی رو با اختلاف 3 یا بیشتر بردم و کلا 1 گل خوردم ! فک کردم چون کاپه اینا اینقد تعطیلن ! بعد 5 برد از 5 بازی با روحیه رفتم تو Season match و شروع کردم . باور کنید تا حالا 12 بازی پشت سر هم بردم و 3 بار Promote شدم و بدترین نتیجم برد 5-3 بوده ! قضیه چیه ؟! چرا اینقد ضعیف شدن پلیرا ؟!؟

شما چون تازه شروع کردی تولیگهایه ÷ایین داری بازی میکنی و تو این لیگها بازیکنا ضعیفترن اکثرا کلا pro ها تو دسته 1 هستن
قضیه cup هم همینه
حالا ایدیت چیه؟

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
این از اون حرف ها بود...به یقین میگم اینایی که گفتی خالی بندی داداش امکان نداره
این دوستمون راست می گن
واقعا بازی اسون شده
تو بازی نیست که خوده من کمتر از 4 تا بزنم
حالا شما احساست اینه یه حرفه دیگست .

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
دوستان من 2 روز اول فک میکردم بازی نسبت به فیفا12 افت کرده اما تو روز سوم جزعیات کنترل توپ و کلا همه چی به چشم میخوره من با بایرن تو بوندسلیگا بازی میکنم واقعا خدایی احساس میکنم دارم بازی واقعی نگاه میکنم البته به جز افکت خوشحالی و کارت دادن داور و اینجور چیزا همه چیز بهتر شده این بازی واقعا ارزش ارجینال خریدن داره

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
درود
یکی بیاد بگه این تکنیک های بازی را کجاش میشه یاد گرفته دقیقا
دریبل زدن و ..............
یا افیلم چیزی هست لینکشو بزاردید ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟