FIFA 12 vs Earlier FIFAs

برترین نگارش FIFA از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    41

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
خب این یه نظرسنجی درباره‌ی سری بازی‌های FIFA هست و ربطی به رقابت این عنوان با PES‌ نداره.
به عنوان کسی که از FIFA99 تا حالا به جز 2001 تمام عنوان‌های سری رو بازی کرده این حق رو برای خودم و سایر دوستان قائل هستم که درباره‌ش نظر بدیم.
الان حدود 1 ماه هستش که دارم FIFA12 بازی می‌کنم. بنده نظر شخصی‌ام رو میگم.
از سال 2006 تا الان ضعیف‌ترین عنوان سری رو بازی کردم.

آخرین ویرایش:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام
خب این یه نظرسنجی درباره‌ی سری بازی‌های FIFA هست و ربطی به رقابت این عنوان با PES‌ نداره.
به عنوان کسی که از FIFA99 تا حالا به جز 2001 تمام عنوان‌های سری رو بازی کرده این حق رو برای خودم و سایر دوستان قائل هستم که درباره‌ش نظر بدیم.
الان حدود 1 ماه هستش که دارم FIFA12 بازی می‌کنم. بنده نظر شخصی‌ام رو میگم.
از سال 2006 تا الان ضعیف‌ترین عنوان سری رو بازی کردم.

یه سری مشکلات داره ولی واقعا ... واقعا ... یعنی واقعا :D بی انصافیه میگی ضعیفترین :| درسته از نظر باگ یه جورایی رو اعصابه ولی پیشرفت هاش رو میتونی نادیده بگیری ؟؟! یه چیزایی داره که یه زمونی اصلا فکرشو نمیکردیم ...

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
سلام
به نظر حقیر،‌انقدر رو همون جزییاتی که فرمودید وقت گذاشتن که از موارد اصلی کم گذاشتن.
سلام عشق من... چطوری رفیق؟ >:d< باور کن من وقتی تو رو تو یه تاپیک غیر از Silent Hill می بینم ذوق می کنم... "ذوق اینجوریه ؟ یا اینجوری => زوق"
جسارتا باید باهات مخالفت کنم....
Fifa 11 که یکی از بهترین عناوین بود... Fifa 12 هم الان با وجود اون ضعف دفاع که اتفاقا از نظر من اصلا ضعف نیست خیلی عالیه. به نظر من اگه دفاعی رو که توی این شماره روش کار کردن بتونید به قول معروف Master شید خیلی هم بد نیست... به نظر من خیلی اصولی تر و صد البته طبیعی تر شده...
در مورد ورژن های قبلی هم باید بگم که هادی راست میگه. اون موقع ما با انتظارات و توقعات کم با بازی خارق العاده ای روبرو بودیم... اما الان...
راجع به دفاع این شماره صحبت زیاده... بحث که داغ تر شد حتما می گم.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
باید بگی کدومشون بهتره؟
FIFA 2011
به نظرم از همه بهتر بود
با چیزی که اون بالا نوشتم، معلومه 2011

دوسِت دارم پارسا، کاملاً حق با توئه... Fifa 11 شاهکار بود...

---------- نوشته در 12:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:19 PM ارسال شده بود ----------

12 بهترین 11 آشغال ترین

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
عه عه عه... این چه حرفیه که میزنی رفیق من...

وجدانی یه دلیل قرص و محکم بیار واسه این حرفت که میگی 2011 آشغال بود...؟

عجیبه...!!!
در ضمن شما که 2012 رو پسندیدی تعجب آوره که از 2011 خوشت نیومده...

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
مخلص عزیزم Leon.Fox هم هستم. اما همونطور که گفتم این نظر حاصل حداقل 10 سال همراهی مستمر با این عنوان بود. بحث من اصلاً در مورد سیستم دفاعی 12 نیست.
نمی‌دونم اینی که من دارم اینجوریه یا کلاً همینه. حرکت بازیکن‌ها مثل آدم‌های فلج میمونه. دقت پاس‌ها با کیبورد افتضاحه حتی با فعال بودن حالت کمکی. بالانس تیم‌ها روی سخت‌ترین حالت اصلاً خوب نیست. EA هم که رسماً 2 ساله کیبورد رو آدم حساب نمی‌کنه.
اگه قدرت پاس کم باشه که اصلاً نمی‌رسه اگه زیادش هم کنی یا نمی‌رسه یا می‌خوره به بازیکن کمونه می‌کنه. سانترهای تیم حریف هم که واقعاً جای تامل داره.
من میگم پرداختن به جزییات نباید به قیمت لطمه به کلیات تموم بشه. فقط یک ماه طول می‌کشه آدم جای دکمه‌ها و کاربردشون رو از بر بشه. تغییر تو تاکتیک‌ها هم که مصیبت شده.

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا

---------- نوشته در 12:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:19 PM ارسال شده بود ----------

عجیبه...!!!
دقیقا
فیفا 11 بود که باعث شد دهن همه باز بمونه!

• Like
Reactions: Leon.Fox

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر

عجیبه...!!!

چون رئال و رونالدو سرویسم کردند :D
البته مسی تو این نسخه اذیت می کنه اما نه به شدت رونالدو

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
سلام
مخلص عزیزم Leon.Fox هم هستم. اما همونطور که گفتم این نظر حاصل حداقل 10 سال همراهی مستمر با این عنوان بود. بحث من اصلاً در مورد سیستم دفاعی 12 نیست.
نمی‌دونم اینی که من دارم اینجوریه یا کلاً همینه. حرکت بازیکن‌ها مثل آدم‌های فلج میمونه. دقت پاس‌ها با کیبورد افتضاحه حتی با فعال بودن حالت کمکی. بالانس تیم‌ها روی سخت‌ترین حالت اصلاً خوب نیست. EA هم که رسماً 2 ساله کیبورد رو آدم حساب نمی‌کنه.
اگه قدرت پاس کم باشه که اصلاً نمی‌رسه اگه زیادش هم کنی یا نمی‌رسه یا می‌خوره به بازیکن کمونه می‌کنه. سانترهای تیم حریف هم که واقعاً جای تامل داره.
من میگم پرداختن به جزییات نباید به قیمت لطمه به کلیات تموم بشه. فقط یک ماه طول می‌کشه آدم جای دکمه‌ها و کاربردشون رو از بر بشه. تغییر تو تاکتیک‌ها هم که مصیبت شده.
خدمت سلطان Silent Hill عزیز بگم که ....
راستش مسعود جان این چیزهایی که گفتی، من به هیچ کدومش برنخوردم واقعیت...!!! من با PS3 و Xbox بازی می کنم و همه چی مرتبه... نمی دونم شاید نسخه PC اینجوری باشه.
کسی از بچه ها اینجا با PC بازی نمیکنه به غیر از مسعود...؟

---------- نوشته در 08:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:41 AM ارسال شده بود ----------

دقیقا
فیفا 11 بود که باعث شد دهن همه باز بمونه!
نمی دونم چرا ولی FIFA 11 یه چیز دیگه بود...

---------- نوشته در 08:44 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:43 AM ارسال شده بود ----------

چون رئال و رونالدو سرویسم کردند :D
البته مسی تو این نسخه اذیت می کنه اما نه به شدت رونالدو

only MANCHESTER UNITED
only WAYNE ROONEY
ALL OF THEM AFTER
SIR DAVID ROBERT BECKHAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر