FIFA 11 OR PES 11؟

کدام گزینه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام ... :D
من این تاپیکو هدف دار نزدم بلکه با توجه به پیشرفت هایی که هر دو شرکت در زمینه ی فوتبال داشته اند، من این تاپیکو بر مبنای اون زدم!:D
دیگه باقیِ داستان به گردن دوستان دوآتیشه است(که البته امیدوارم به خیر بگذره!:).)

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
اینجا می خوای دعوا راه بندازی؟
"دیگه باقیِ داستان به گردن دوستان دوآتیشه است(که البته امیدوارم به خیر بگذره!"

moh3n_o631

کاربر سایت
Feb 9, 2010
284
اگه دوستان منطقی بحث کنند خیلی خوبه،مثلا نیان بگن فقط pes یا فقط فیفا :| یا فیفا اشغاله،pes اشغاله... ! امسال انتخاب یکم سخته و این تاپیک میتونه مفید باشه نظر من اینه :
از لحاظ فیزیک فیفا یه سرو گردن از pes بالا تره ، اما مشکلاتی داره مثل: قدرت بدنی حرف اول رو میزنه ! یعنی با مسی فرار کنی یکی بهت نزدیک شه راحت میتونه توپتو بگیره ! این حالتش زیاد خوب نیست ، یعنی تو نباید بذاری کسی حتی نزدیکت شه ! ترکیب چیدن به پای pes اصلا نمیرسه و محدود تره،منو های سرد و بی روحی داره ! چهره بازیکن های به پای Pes نمیرسه !خوشحالی بعد گل خیلی محدوده ! بازیکن میره تو دروازه بعد گل اما خوشحالی رو طور دیگه ای نشون میده که تو این زمینه هم pes سرتره ، replay هم به پای pes نمیرسه
4.gif
تور خیلی سفته و غیر طبیعی !
اما خوب خوبی هایی داره که باعث میشه من فیفا رو انتخاب کنم که مهمترینشون فیزیکه !توپ واقعا فیزیک توپ و سنگینیه توپ رو داره ! مشخصه که خیلی روی حرکات توپو واکنش های بازیکن ها و داوران کار شده ، یه نکته ای هم که من دیدم و خیلی خوبه حس شدن داور تو محیط بازیه ، داور رو کاملا در حین بازی حس میکنی در صحنه ها هست و نسبت به توپ واکنش میده ، باگ های pes درش دیده نمیشه،کمک داور ها هم همینطور.یه صحنه نزدیک کمک داور خطا شد بلافاصله پرچم زد اما داور وقتی دید توپ دست بازیکن تیم هست و موقعیت هست اوانتاژ داد.صدا گذاری هم خیلی بهتر از pes هستش و به بازی هیجان میده،به صحنه ها واکنش نشون میدن و جو رو عوض میکنن ، مثل pes نیست که اکثرا تیم دسته 1 رو تشویق کنن و کم و بیش صدای شعر خوندنشون به هوی هیجانی تبدیل بشه
4.gif

pes هم پیشرفت های داشته مثل نور پردازی،سیستم پاس کاری ، مستر لیگ انلاین،پیشرفت bal ، چهره ها،منو ها که خیلی جذاب شده،ترکیبو تاکتیک که خیلی حرفه ای شده،حرکات تکنیکی ... کلا به نظر میرسه بیشتر به فرعیات پرداخته تا به اصل بازی و گیم پلی ! جز پاسکاری و دفاع چیز خاصی ندیدم
بدی های زیادی داره مثل : استیل دویدن که قوز میکنن و میدون ! بعضی مواقع استیل پاس دادن ربطی به نوع پاسی که میخوان بدن نداره،یا پا مستقیم به توپ میخره در حالی که توپ به کنار میخواد بره ! بدترین بدیش(
4.gif
) هم وزن توپه که اصلا وزن نداره ! مثل بادکنکه ! شوت زدن با این توپ اافتضاحه ! اگه درست نشه تو نسخه اصلی واقعا نا امید کنندست !
من که دوست دارم فیزیک بازی تو نسخه اصلی درست شه چون من pes رو بیشتر دوست دارم تا فیفا اما اگه درست نشه فیفا رو انتخاب میکنم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این تاپیک ها جا مخصوص داره،در ضمن این تاپیک بهتره وجود نداشته باشه،چون اول اخر قفل میشه،بی جنبه های معروف(فن بوی ها) میان خدمت تاپیک میرسن

FiiO

کاربر سایت
Sep 2, 2010
36
نام
اف
خب هر کی هر چی دوست داره میگیره خیلی راحت نیاز به بحثم نیست

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من فکر کنم این تاپیک قلف (قفل) بشه.:d
آخه به قولا فن بوهای بی جنبه میریزن اینجا حساب تاپیکو میرسن، آخرش هم دیدین که تاپیک کشید به فحش و... .:d

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
نه بابا اونطورها هم كه فكر ميكنيد نيست ، اكثر اعضاي بازي سنتر فرهنگ بالايي دارن و ... :)
منم به فيفا راي دادم البته pes 2011 هم بازي بدي نيست و هر چند وقت يه بار ازش فيض ميبريم!:d

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
این بحث ها هیچ وقت به هیچ جا نرسیده و نمیرسه.

برای جلوگیری از دعوا هایی که راه خواهد افتاد تاپیک قفل میشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر